Освітяни занепокоєні суспільно-політичною ситуацією, що склалася в Черкасах. Вони звертаються до жителів міста зберігати громадський спокій та не піддаватися на заклики провокаторів.

Представники освіти у своєму зверненні зауважують, що «глибоко стурбовані ситуацією, що склалася в країні та в нашому місті зокрема. Недавні події – штурм та спроба захоплення будівлі обласної адміністрації – показали, наскільки людські емоції можуть перейти всі допустимі межі. Під час цієї події пошкоджено майно територіальної громади, яке відновлюватиметься за наші з вами податки – побиті вікна, спалені меблі, зіпсована оргтехніка, знищені документи», – пишуть у зверненні освітяни, яке опублікувала прес-служба Черкаського міськвиконкому.

«Але найгіршим є той факт, що постраждала молода дівчина, за життя якої зараз борються наші лікарі. Ми бачимо, що для «диригентів» цього підготовленого сценарію людське життя – ніщо. Вони й далі готові вести людей, свої земляків, на протистояння, бійки, нові криваві сутички. Неприпустимо, що задля задоволення власних інтересів та амбіцій ці особи залучають до акцій протесту навіть неповнолітніх.

Численні звернення до влади та опозиції  врегулювати так ситуації шляхом взаємних поступок і адекватних дій не дають результату.

І тому ми звертаємося до вас, шановні черкащани, з проханням не піддаватись на провокації щодо участі у протиправних силових конфліктах, які несуть загрозу життю та здоров’ю людей та можуть призвести до нових трагедій.

Закликаємо вас зупинитися і не допустити чергового кровопролиття в нашому місті. Пам’ятаймо, що від громадської позиції кожного із нас залежить мир і спокій не лише в нашому місті, а і у всій державі», – зазначають на завершення освітяни.

реклама

Коментарі  

 
+4 #16 Михайло 29.01.2014 23:09
"Освітяни" відчувають себе винними. Бо вони або погано виховали молодь, яка кинулась у будинок адміністрації услід за провокаторами, або виховали дуже добре - справжніми патріотами,які у боротьбі за своє краще майбутнє перевершили навідь дорослих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 oleg 29.01.2014 21:37
Всі освітяни, які занепокоєні ситуацією в місті ходять на майдан і відстоюють своє право на краще майбутнє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 своя 29.01.2014 16:28
Справжніх освітян уже обібрали до нитки. І вони занепокоїні тім, щоб було чім сім"ю годувати. А оці проплачені коментарі... Від них тошнить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #13 voleyland 29.01.2014 13:08
Цитую yazon din alt:
Цитую voleyland:
Всё это красивые слова, но сказанные к сожалению в пустоту. Очевидно, что все дебоши в Черкассах организованы властью для дискредитации и окончательной зачистки всякого даже отдалённого подобия оппозиции. Собственно это же происходит и в масштабах всей страны.

А вот здесь - НЕПРАВЫ. Точнее не совсем правы. ПРовокации ,создающие повод дял разгула беззакония ПРивозных птичек-в...пиров - задумываются и осуществляются при активном участии нашей местной г...п-позиции.

Такие предположения конечно возможны, но лично я в них не верю. То есть, если и можно говорить об участии так называемой оппозиции в таких провокациях как атаки на ОДА, то оно было пассивным.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #12 проф. Плейшнер 29.01.2014 12:45
Я знаю этих освитян. Это Кузьминский, Артюх и Жалдак. Это люди развалили образование. Кузьминский развалил ЧНУ, организовал систему репрессий в ЧНУ по политическим мотивам. Псевдоученый, проффесор у которого нет ни одной научной публикации международного уровня. Сегодня уровень выпускников ЧНУ --- это уровень пту-шников. Он создал систему торговли учеными степенями и званиями, через спецсовет по педнаукам. Главный принцип подбора кадров члены и симпатики рыговской партии личная лояльность и регулярные платежи на строительство личного Межигорья. Нет специалистов которые могут читать лекции хотя бы на уровне советского технику. Ведущие профессора или уволены или запуганы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 Нестор Іванович 29.01.2014 12:35
... Ми бачимо, що для «диригентів» цього підготовленого сценарію людське життя – ніщо...

Це добре, що ви бачите те, що і остальні черкащани, але навідміну від вас, 90% черкащан хоче щоб цими "деригентами" з партії ПеР....нів на нашій землі і близько не смерділо, а ви прислуговуєте вб...цям свого народу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 yazon din alt 29.01.2014 12:32
Цитую voleyland:
Всё это красивые слова, но сказанные к сожалению в пустоту. Очевидно, что все дебоши в Черкассах организованы властью для дискредитации и окончательной зачистки всякого даже отдалённого подобия оппозиции. Собственно это же происходит и в масштабах всей страны.

А вот здесь - НЕПРАВЫ. Точнее не совсем правы. ПРовокации ,создающие повод дял разгула беззакония ПРивозных птичек-в...пиров - задумываются и осуществляются при активном участии нашей местной г...п-позиции.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 yazon din alt 29.01.2014 12:30
А подписи хде? Тулубюгенд в полном составе - это понятно. Барабанщице - по штату положено. Кузьминский с поплавком тоже ясно. А ышшо хто?
По сути. Пида ... гоги ,которые в такой ситуации словом не обмолвились о вопиющих фактах беззакония живвотных с п...тухом на рукаве по отношению к их воспитанникам, о вызывающих судебных расправах над невиновными - к педагогике отнощения не имеют. Обычные лакеи и холуи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 987 29.01.2014 12:21
Це так нова директорка міського департаменту освіти Бакланова угоджає своєму шефу Білоусову.
Три дні обробляли гуманітаріїв. Нормальні так і не підисали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 ДЖЕКО 29.01.2014 12:09
Цитую Правобережний:
А де підписи освітян? Ми освітяни не знаємо ніяких "представників" і нікого не уповноважували робити заяви від освітян!!!

То давайте хай виділять із міського бюджету пів мільйона, проведуть референдум з метою визначення думки освітян щодо ситупції, яка склалася. Думка більшості освітян з приводу останніх подій очевидна. Департамент освіти має повноваження цю думку висловлювати. Ви ж реально дивіться на речі.