реклама Делікат

Сьогодні зранку в черкаській школі № 19 сталася аварія. Там прорвало труби. Через надзвичайну ситуацію дітей відправили додому.



Втім, за прогнозом департаменту освіти та гуманітарної політики, завтра діти знову візьмуться за навчання.


Не підуть у школи лише діти 1-4 класів через занадто морозну погоду.


– Аварія була серйозна, але ліквідували її швидко – всього за півгодини. Попередньо діти завтра йдуть до школи, але, чи відновиться навчальний процес у закладі, залежатиме від того, на скільки за ніч встигне прогрітися приміщення, – зазначила в коментарі «Прочерку» директор департаменту освіти та гуманітарної політики Марина Бакланова.

 


Фото з групи «Типові Черкаси» в соціальній мережі «Вконтакті»

реклама

Коментарі  

 
-1 #13 незнайка 31.01.2014 16:24
Так вона ж там НАУКОВЫЦЯ из черкасских По себе из родственников и сторожей подбирает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 б.... 31.01.2014 15:58
Начальника управління-у відставку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Makar 31.01.2014 12:13
А шо курили цієї ночі сторожі школи?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 yazon din alt 31.01.2014 10:27
Цитую Антон:
Цитую Марина:
Покращення від Тулуба... вже сьогодні.

Шановна, а при чому тут Тулуб? чи аби шось написать?

Если гауляйтер находит миллионы на ремонт собственных аппартаментов и не находдит пару сотен тыщ на аварийные трубы в школе поменять - то он таки ОЧЕНЬ при чём!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 yazon din alt 31.01.2014 10:26
На ремонт школ во всей области потратили меньше ,чем на ремонт 4 этажа ОГА. Вот и результаты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 yazon din alt 31.01.2014 10:24
Цитую Стон:
Это не та ли школа где одарыч хвалился что просчитано и поставлено пластиковые окна и получилась супер экономия????

Пластиковые окна - не вина тому, что летом не поменяли трубы!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Стон 31.01.2014 00:31
Это не та ли школа где одарыч хвалился что просчитано и поставлено пластиковые окна и получилась супер экономия????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 бабуся 30.01.2014 23:44
До чого тут Тулуб, школа підпорядкована місту
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 глядач 30.01.2014 22:25
Вот результат "енергозбереженн я от Одарича"! Сколько же бабла Олегович отмыл на установке новых труб и окон в этой школе?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 вчитель 30.01.2014 22:09
Покращення від Лункіна вже сьогодні? От неук.