Депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький вважає, що Віталій Кличко – це «лідер №1 в Україні». Такі висновки Микола Іванович зробив, побувавши в Києві на вулиці Грушевського.

– Віталій Кличко – боєць. Сам приходив на Грушевського, без охорони. Він весь час був там. Це єдиний лідер №1 в Україні. Це мій вибір, – сказав Микола Булатецький.

Натомість лідер Радикальної партії Олег Ляшко, на думку Булатецького, приїжджав на Грушевського, щоб «ганяти кіно».

– Двічі приїжджав. Кричав, що треба з вилами. Але його людей там не було. Це все кіно було, – зазначив Микола Іванович.

Також він додав, що одного разу на вулицю Грушевського приходив із закликом повертатися на Майдан лідер «Батьківщини» Арсеній Яценюк. Утім протестувальники його не сприйняли. Лідера «Свободи» Олега Тягнибока Булатецький жодного разу там не бачив.

Крім Кличка, Микола Іванович вважає «бійцем» Юрія Луценка.

– Юрій Луценко – справжній боєць, людина № 2. Якщо говорити про самовіданність і щирість, то для мене це людина-легенда, – зазначив Булатецький.

Також повагу викликає в нього і Петро Порошенко.

– Коли ми з мітингувальниками з Грушевського спілкувалися, то вони мене вмовили протриматися до ранку. І ми протрималися. О 3.30 прийшов Петро Олексійович Порошенко. Його оточила група людей, і він сказав: «Друзі, все гаразд. Тепер ми бачимо нову Україну». Я вважаю, що він діє наполегливо, сміливо. Він неодноразово брав відповідальність, – розповів про зустріч з Порошенком Микола Булатецький.

Водночас опозиціонера обурює, що спочатку протестувальників, які 22 січня пішли в наступ на Грушевського, лідери опозиції називали провокаторами.

реклама

Коментарі  

 
-1 #31 Кузема 03.02.2014 14:47
Цитую О.ЧУПРИНА:
Не розумію деяких агресивних критиків Миколи Булатецького.Своєю боротьбою та активною життєвою позицією він заслуговує на повагу.Як і кожна людина він має право на свою оцінку "вагомості" лідерів опозиції і критикувати його за це може лише той,хто сам сміливо та відкрито публічно висловлює свою думку.

Я вот тоже думаю об этих грязеоливателей -подпольщиков.Сами ни....на не делают,сидят по теплым квартирам и тявкают.Да ты .... выйди на улицу да скажи что думаеш об этой б....тско-с....вой власти.Молодец Булатецкий,дави их ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #30 Н2о 03.02.2014 09:58
ніколи вже люди за ним не потягнуться.
Цитую Не за Булатецкого:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Не розумію деяких агресивних критиків Миколи Булатецького.Своєю боротьбою та активною життєвою позицією він заслуговує на повагу.Як і кожна людина він має право на свою оцінку "вагомості" лідерів опозиції і критикувати його за це може лише той,хто сам сміливо та відкрито публічно висловлює свою думку.

Булатецкого не люблю за грубость и самовлюбленност ь.Но в отношении его непродажности,с мелости и политической активности Александр Чуприна прав.Николаю надо набраться выдержки,поднят ься в культурном отношении и понять,что он не один пламенный революционер.Тогда люди за ним потянутся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #29 Микола 03.02.2014 08:50
Цитую Чукча:
Цитую Місто:
Уже постепенно готовит почву, чтобы рассказать публике о его переходе в партию "Удар"!

Фу, тушка :-x

А ти чукча. І терпиш же?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #28 Не за Булатецкого 03.02.2014 04:34
Цитую О.ЧУПРИНА:
Не розумію деяких агресивних критиків Миколи Булатецького.Своєю боротьбою та активною життєвою позицією він заслуговує на повагу.Як і кожна людина він має право на свою оцінку "вагомості" лідерів опозиції і критикувати його за це може лише той,хто сам сміливо та відкрито публічно висловлює свою думку.

Булатецкого не люблю за грубость и самовлюбленност ь.Но в отношении его непродажности,с мелости и политической активности Александр Чуприна прав.Николаю надо набраться выдержки,поднят ься в культурном отношении и понять,что он не один пламенный революционер.Тогда люди за ним потянутся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #27 Патріот 03.02.2014 01:09
мабуть, це така шутка в цього .... Булатецького? Який ще Кличко?! він навіть після години приготування з бумажки промову українською зачитати невзмозі! до тогож він має дозволи на проживання в Німеччині та США, де і сплачує величезні податки зі свого бізнесу! а яка в нього команда, друзі? подивіться, всі вже були при владі, і при Кучмі, і при Ющенку... нехочу поглиблюватись, але мені і одного Пинзеника вистачає, щоб сказати такому лідерові своє - НІ! (
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 О.ЧУПРИНА 02.02.2014 14:06
Цитую Светлана:
Осбенно Юрий Луценко... Он достоин презрения за призывы к гражданской войне. Он сам чем занимался, когда был главой МВД?... А сейчас я горжусь и милицией и "Беркутом"... но оппозиция за 20 лет чем занималась? Они были у власти не раз.... Нет прощения ни Кличко, ни Тягнибоку, ни Луценко, ни Гриценко, ни Яценюку. Нам не нужна Ливия или Ирак в Украине. Опомнитесь, господин Порошенко!

Ливия или Ирак в Украине нам конечно не нужны,но продуцируют эту ситуацию отнюдь не лидеры оппозиции,а нынешняя власть.Назначение Луценко главой МВД действительно было грубой ошибкой,но такого масштабного беспредела в этом ведомстве при нем не было,а гордиться "мутантами" в черной форме может только психически незд...вый человек.Упоминание о 20-ти летней истории оппозиции-ни что иное как неуклюжая попытка манипуляция фактами.Кличко и Тягнибок никогда у власти не были.Вот так,Светлана! Не рассчитывайте на то,что читали ПРОЧЕРКА серая необразованная масса!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #25 Светлана 02.02.2014 13:07
Осбенно Юрий Луценко боец. Он достоин презрения за призывы к гражданской войне. Он сам чем занимался, когда был главой МВД? При нем нельзя было добиться справедливости. Именно тогда милиция деградировала. А сейчас я горжусь и милицией и "Беркутом" - вот кто стоит на переднем крае и удерживает Украину от интервенции. Крестовый поход Европы и США подготовлен давно. То,что власть во многом виновата, но оппозиция за 20 лет чем занималась? Они были у власти не раз. И где их любовь к народу? Сейчас они выставили этот настрадавшийся народ друг протв друга и поджигают огонь ненависти. Нет прощения ни Кличко, ни Тягнибоку, ни Луценко, ни Гриценко, ни Яценюку. Нам не нужна Ливия или Ирак в Украине. Опомнитесь, господин Порошенко!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #24 В.В. 02.02.2014 02:30
Единий патрiот на барикадах ............- це РУСЛАНА.Вона цiлодобово в 15°С мороз,без шапки,пiд вогнем i гранатами стояла до останнього."Я не пiду-вас всих повбивають"-казала вона.Поки iншi полiтики кували собi полiтичнi девiденти в теплих кроватях-вона була з народом.Для тих хто на Грушевського - вона номер 1.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #23 ромаха 02.02.2014 00:12
Цитую yazon din alt:
Цитую стабилизец:
Клычко к Украине имеет такое же отношение, как Одар к Черкассам. Типо будет сидеть в своем Гамбурге и управлять давно чужой для него страной по скайпу.

Азіров уже дома ,в своём поместье под Веной... А Кличко - на Майдане.

цей старий....який так боіться г...в і п...вій який так горлопанив на майдані для своіх прихильників про пагану європу чому він сидить в затишному відні п"є віденську каву корустиється всіма благами європи після того як кинув краіну у прірву.бідолага втомився-красти гроші деребанити бюджет.я хочу запитати у його прихильників а що маете ви?занедбані вимераючі міста шахти -труни копійчані пенсіі і зарплати морок диму заводів медецину на грані краху.що маєте хорошого?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #22 О.ЧУПРИНА 01.02.2014 23:53
Не розумію деяких агресивних критиків Миколи Булатецького.Своєю боротьбою та активною життєвою позицією він заслуговує на повагу.Як і кожна людина він має право на свою оцінку "вагомості" лідерів опозиції і критикувати його за це може лише той,хто сам сміливо та відкрито публічно висловлює свою думку.