Цим фото Микола Булатецький проілюстрував свій допис

Цим фото Микола Булатецький проілюстрував свій допис

У системній співпраці з владою та провокаціях проти місцевої опозиції звинуватив голову Черкаської обласної організації «Батьківщини» Анатолія Бондаренка опозиціонер Микола Булатецький. Також він звинуватив Бондаренка у особистих погрозах. Про це йдеться у зверненні політика до черкаських опозиційних активістів, яке Микола Булатецький опублікував у соціальній мережі Фейсбук.

Звертаючись до членів партії "Батьківщина" та її прихильників Леоніда Даценка, Наталії Старікової, Максима Полякова, Валентини Коваленко, Наталії Коваленко та інших, Булатецький просить їх публічно підтвердити факти претензій до Анатолія Бондаренка, про які активісти уповноважували Миколу Івановича інформувати керівництво партії.

Так у зверненні йдеться про те, що

« 1) Бондаренко міцно співпрацює з Тулубом на користь влади;

2) Бондаренко системно робив маніпуляції для перемоги кандидатів від влади - Яценка, Тимошенка, Губського та інших - з метою забезпечити поразку нашим висуванцям у жовтні 2012 року – Даценку, Полякову, Сергію Рудику та іншим;

3) Бондаренко організував тотальну зачистку чесних партійців, за його вказівкою в списки до рад різних рівнів було заведено більше ста «тушок», які після виборів офіційно перейшли до Партії регіонів. Велика кількість депутатів в різних радах разом з Бондаренком працюють на Партію регіонів і зараз;

4) Тулуб з Бондаренком організували фальшивий переворот в Черкаській міській раді. Після цього його поплічники – депутати Слуцька, Шабанов, Овчаренко, Воротнік, Савін та інші – отримали посади в міськраді;

5) Найстрашніший злочин Бондаренко скоїв проти АвтоМайдану;

6) За провокативної діяльності Бондаренка, Черкащина залишається єдиною опозиційною областю в Україні, де мирні пікетувальники навіть не намагалися в законний спосіб домогтися відставки чорного диктатора Тулуба».

Також Микола Булатецький звинуватив голову обласної «Батьківщини» у особистих погрозах, нібито той «телефонує мені вночі, інформуючи, що він із своїми «братками» йде до мене в гості та системно передає, щоб я тікав».

Про підтвердження висловлених претензій до Анатолія Бондаренка вже написав у коментарі до опублікованого звернення Миколи Булатецького один зі згадуваних адресатів - член політради «Батьківщини» Максим Поляков.

реклама

Коментарі  

 
+1 #29 ЧЕРКАСИ 03.02.2014 19:08
Цитую ТТ:
Коли найкращі люди України боряться за кращу долю для наших дітей, юліні викормиші між собою гризуться.

Влучно сказано.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #28 Н2о 03.02.2014 15:10
коль прямых нет-это пустая болтовня!! а "зашебуршилась...." - не судите по себе.....
Цитую yazon din alt:
Цитую Н2о:
порядніший? чим? тим що з владою не співпрацював?? розсмішили..а для "рядових" людей щось зробив?(наведіть приклад)Я не знаю( та й не хочу ) Бондаренка..але у Вас є ПРЯМІ докази "співпраці"? чи чергові домисли?

Цитую Байбак:
Клумбу Єресько оже й не зробив біля свого будинку,але як людина він порядна.І на партію Регіонів він не працював,як нинішній керівник.

Прямых - нет. А за косвенное доказательство сойдёт уже то, как зашебуршилась такая .... ,как ВЫ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #27 yazon din alt 03.02.2014 15:00
[quote name="УЖАСТЬ"]Еще к власти не пришли...а уже грызутся как голодные дворовые собаки :-x /quote]
То ли дело в ПР: не туда Кушнарёв глянул - пошёл на охоту. Не с теми Марков стал дружить - сел...
В том и проблема нашей гоп-позиции, шо всё пытаются сор из избы не выностить. А потом - прорывает, когда из-за ложки де...ма вся бочка сгнила!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #26 yazon din alt 03.02.2014 14:56
Цитую Казбет:
Читаючи коментарі,можна зробити висновок-або Бондаренко й справді "очень нехороший человек"/це я так написав, щоб прочерк пропустив по цензурі/ або проти Бондаренка працює група людей,яким він дуже невигідний.Тобто зливають Бондаренка.
Або або ???

А ты не в Черкассах живёшь? Ты по комментариям о реальности судишь? В окошко глянь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 yazon din alt 03.02.2014 14:54
Цитую Н2о:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 yazon din alt 03.02.2014 14:52
Слишко долго молчал. Молчал после выборов-2012 - хотя уже тогда всё было ясно даже обычным черкащанам. Пошумел и умолк, когда сколачивали ПРиБЮТ в горсовете. Промолчал после подставы с Врадиевским маршем. И дал повод черкащанам думать ,что и сам - такая же марионетка в этом театре кукол. Потому и на выборах пролетел: те, кто мог дать голоса и сорвать фальсификацию - просто не пришли. А уж за подставы со штурмами ОГА - кто-то таки ответить должен. Не перед оппозицией - перед всеми черкащанами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #23 УЖАСТЬ 03.02.2014 14:27
Еще к власти не пришли...а уже грызутся как голодные дворовые собаки :-x
В 2004 путем майдана влезли в президентские и премьерские кресла...и все 5 лет денно и нощно грызлись за власть, а тут еще ничего не начиналось даже, а уже такая "внутрипартийная дискусия" в политбюро :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 И снова... 03.02.2014 14:20
Николай Иванович, ты уже всех уморил своими подозрениями и сплетнями. Ну хватит всех паскудить, посмотри на себя, чего стоишь ты! Походи на рыбалку-развейся, отдохни!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #21 стабилизец 03.02.2014 13:36
Вот же проблема у людей - сравнивать одинаковое. Бондаренко, Томенко, Петров, Сидоров... Свобода, Батькивщина, ПР... Нет в Украине партий - лишь клубы по интересам. И вождей тоже нет, только кучка проныр, любыми средствами пополняющих семейный бюджет. Эх, никто не даст нам избавленья...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Н2о 03.02.2014 12:50
и что с его порядочности?(спросите у стедентов политеха средины,конца 90-х). Вам лучше жилось,когда И.Г.Ересько был руководителем Батькивщины? ( а до этого членом Громады,вместе с Бушиным) ..мне от их порядочности......

Как к человеку,к Игорю Геннадьевичу претензий никогда не было и ни о каком сотрудничестве с политическими соперниками тоже речь не шла.Возможно Ересько был немного мягок,как руководитель партии,но от него никто никогда не услышал ни оскорблений,ни грубости.Имеено это его человеческое отношение к людям,независим о из какой они партии и вызывало всеобщее уважение,как и у членов партии Батькивщина,так и у политических соперников.Также Ересько был очень уважаем и Юлией Тимошенко.В последние годы у Игоря Геннадьевича были правда проблемы со здоровьем.И возможно именно это побудило его уйти с поста руководителя партии в Черкасской области.
Но разве мог он знать о том,что люди,которые придут после него-уничтожат партию.