Органами МВС завершене проведення перевірки за заявами про фальсифікації під час парламентських виборів 2012 року в окрузі №198. Про це повідомляє сайт «Корреспондент.net», власником якого є бізнесмен і друг сина президента Сергій Курченко, з посиланням на власні джерела.

У цьому окрузі здобув перемогу народний депутат Віктор Тимошенко (позафракційний).

За даними джерела, правоохоронними органами виявлено факти масштабних фальсифікацій в окрузі №198 під час передвиборної кампанії 2012 року, зокрема, факти підкупу виборців.

У зв'язку з цим у ВАСУ було подане звернення про позбавлення народного депутата Віктора Тимошенка депутатських повноважень.

У прес-службі народного депутата Віктор Тимошенка «Прочерку» пообіцяли надати коментар найближчим часом.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-5 #10 patalogoanatom 03.02.2014 22:27
Если у ВАСУ не достаточно доказательств, пусть обращаются. "Их есть у меня." Он не достоин быть Нардепом! Смешно представлять интересы людей с которыми не расчитался за то, что они его привели к победе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 patalogoanatom 03.02.2014 22:20
Если ВАСУ вдруг не хватит доказательств, пусть обращаются. "Их есть у меня".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Погроза Яника 03.02.2014 19:57
Це януковочі почали реалізовувати недавню погрозу граната.

"У мєня на каждого із вас дєло єсть" (с)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Правда 03.02.2014 19:19
По сравнению с Зубиком, Поплавским, Ничипором, Яценком, Тимоха просто образец честности. Вот т п..купали, так п..купали!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #6 Павло 03.02.2014 18:42
У цьому окрузі і без розслідування все було зрозуміло. Однако.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 yazon din alt 03.02.2014 17:01
Фальсификации - БЫЛИ. Причём наглые. Противодействия со стороны оппозиции этим фальсификациям - НЕ БЫЛО. Бондаренко СЛИЛ округ. Как слил Умань ............., как слил всю область.
Другой вопрос ,что сейчас именно Тимошенко ковыряют потому ,что не бредёт покорно в голубом стаде, местами своевольничает. Показали жёлтую карточку. Вот ЭТО и есть - цена неправедного мандата.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #4 Йо-ма-йо 03.02.2014 16:42
Тоді треба розігнати всю фракцію партії регіонів. Вони всі сфальсифікували вибори.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 стабилизец 03.02.2014 16:06
Цитую 333:
А спивучого ректора когда лишат мандата?

Тогда же, когда и сына президента.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #2 Дід Трохим 03.02.2014 15:52
Тільки з Поплавком прицепом за тоє самоє :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #1 333 03.02.2014 15:51
А спивучого ректора когда лишат мандата?