На засіданні Черкаської обласної народної ради ухвалили рішення створити загони самооборони. Про це на сьогоднішній прес-конференції повідомив голова обласної народної ради, депутат облради Анатолій Бондаренко.

 

– Загін самооборони взяв на себе відповідальність очолити Геннадій Шевченко, – сказав Бондаренко.

Він наголосив, що метою створення загонів самооборони є запобігання провокаціям під час мітингів. Загони складатимуться із сотень, сотні – з десятків.

– Діяльність цих загонів ми переведемо у законне русло, – наголосив Бондаренко. – І, я думаю, тепер ми від наших нещасних «тітушок» уже якось відіб’ємося.

реклама

Коментарі  

 
+4 #18 Сеня 04.02.2014 14:01
Цитую yazon din alt:
Цитую Сеня:
"Діяльність цих загонів ми переведемо у законне русло", а як це можна зробить, треба у Власенка проконсультуват ься, бо років на 15 потягне.

Делается всё вполне законно. Дружинники, панимашь. И в состав этих дружин включаются граждане, имеющие законное право носитть оружие. Это - если по уму. А у нас - так точно наворотят на пол-Уголовного Кодекса

Законом в цьому випадку і не пахне, оскільки ЗУ Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону, передбачає їх реєстрацію в установленому порядку. А міська рада їх не зарєструє ніколи, як наслідок це буде ОЗУ, що і потягне років на ...., а хлопці з Гоголя і Благовісної з ними не будуть панькаться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 yazon din alt 04.02.2014 12:55
Цитую Сеня:
"Діяльність цих загонів ми переведемо у законне русло", а як це можна зробить, треба у Власенка проконсультуват ься, бо років на 15 потягне.

Делается всё вполне законно. Дружинники, панимашь. И в состав этих дружин включаются граждане, имеющие законное право носитть оружие. Это - если по уму. А у нас - так точно наворотят на пол-Уголовного Кодекса
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 yazon din alt 04.02.2014 12:53
А о КОМ это он? Какие сотни, какие десятки? Это он про школьников, которых бросили ОГА штурмовать? Блин, неспособны организовать три десятка человек для охраны митингов и поддержания порядка на них, а рассказывают про какие-то сотни!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Vesna 04.02.2014 12:29
Таке враження, що у палатах для .... дозволили інтернет. Один неадекват кричить на кожному кроці про Бондаренка і Тулуба, а інші раді старатися - підхопили.
Від Булатецького я не почула жодної розумної думки і не бачу конкретних дій у боротьбі з режимом. Поливати брудом опозиціонерів Микола Іванович мастак, особливо, коли губер тримає його на гачку - оголосив сина в розшук, ш'ють кримінальну справу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 azim 04.02.2014 01:12
Все Черкассы знают что Бондаренко засланный козачек...а он .... не может успокоиться...кло...ун мари...онетка
не от он когда выходит перед людьми ему пробл....ваться не хочется???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 СТОП фашизм 04.02.2014 00:37
Слушайте ребята а ведь этот анатолий бандаренко призывает к гражданской войне ! Кто ему дал право разделять нас на своих и чужих ! Какое он имеет на это право ? Куда смотрит Служба Безопасности Украины ? Или вы хотите чтобы у нас в Черкассах наша молодежь в загонах поубивала друг друга !?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Мамонов 03.02.2014 23:49
Верх цинизма - Бондаренко будет бороться против т....тушок, которыми сам же вместе с одним регионалом и управляет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 ТТ 03.02.2014 23:31
Цитую Знающий:
Загоны т..тушек для борьбы с т..тушками :o


А що робити, клин клином вибивають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Нестор Іванович 03.02.2014 23:29
Цитую Ковпак:
а загони самооборони об'єднаються у дивізію СС Галичина :-x


Нє-є в христопродавців д.....ватих павліків морозових, ак не крути, а халуї режиму - комуністи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Знающий 03.02.2014 19:33
Загоны т..тушек для борьбы с т..тушками :o