Народний депутат Леонід Даценко вважає, що черкащани певною мірою відповідальні за той стан у країні, через який громадяни України вийшли на майдани. Про це нардеп заявив під час сьогоднішньої прес-конференції.

– Десь 80 відсотків черкащан сьогодні підтримують Майдан і готові на ньому відстоювати свої права й інтереси. А я, коли зайшов у Верховну Раду, подивився: а кого Черкащина дала у парламент по мажоритарних округах?.. І всі кажуть: ці депутати зайшли у парламент, бо вони купили округ, щось пообіцяли виборцям. А вони, наші виборці – що? Вдають із себе наївних, дурненьких трошки? – дивується Даценко. – Не знають, що вони голосують за Поплавського (або Яценка, Ничипоренка, Бобова, Зубика), і де він завтра буде? Прекрасно знали, що він буде з «Яником». Тільки не знали, що в Україні виникне така ситуація. «Дурника включили».

На думку Даценка, існує серйозна загроза того, що й президентські вибори можуть бути «куплені» нинішньою владою.

– Коли я кажу: «Шановні друзі, ми підемо на президентські вибори», мені відповідають: на 70 відсотків виборців України у Партії регіонів уже є по тисячі гривень, щоб скупляти голоси людей, – каже Даценко. – То ми що – вийшли на майдани, постояли, будуть перевибори, приїде якийсь му*ак на Черкащину, роздасть по тисячі гривень – і 70 відсотків знов обиратимуть Януковича на Президента?! А на другий день люди вийдуть на майдан і до нас, до опозиціонерів, казатимуть: «Ви все про*рали!», вибачте на слові. Є відповідальність у наших черкащан за свій вибір. Кажуть: бачили, що купляли, – хай очі повилазять.

З іншого боку, Даценко зауважив, що нині виборці на Черкащині виявляють активність, всіляко тиснучи на своїх депутатів і вимагаючи їх відстоювати інтереси народу.

– І ми закликаємо цих депутатів: досить служити владі, яка, кажімо чесно, нині вже відходить, – наголосив опозиціонер. – І чим раніше люди і депутати це зрозуміють, тим легше і швидше ми пройдемо цей етап, не дійдемо до чергових кровопролитів і «махновських загонів». А в громадянську війну наші «махновські загони», ви знаєте, воювали зі всіма – червоними, білими, зеленими. І все закінчилося поневоленням України.

реклама

Коментарі  

 
0 #32 BennyFeN 24.03.2020 12:26
Секрет евреев: Еврейские мужчины лечат простатит за 2-3 недели!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #31 А тут,що? 06.02.2014 10:28
Цитую ЗАЯ:
ДЛЯ "В ТИЛУ ВРАГА" ТА "..ЧЕСНІ БЮТОВЦІ"..НЕ ТРЕБА ОЦІНЮВАТИ КОГОСЬ,НЕ ТРЕБА НЕ ТРЕБА ОПРАВДОВУВАТИСЬ ЩО ПОЛІТИКИ ВСІ ОДНАКОВІ,ВІДПОВ ІДАЙТЕ ЗА СЕБЕ.


Тарас Березовец тоже заявил, что раскол - в головах ПОЛИТИКОВ, представляющих ВЛАСТЬ и ОПОЗИЦИЮ. Он считает, что в Украине нет причин для серьезного гражданского конфликта.http://telegraf.com.ua/ukraina/politika/1094362-politolog-v-ukraine-ne-raskol-stranyi-a-protivorechie-elit.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #30 А тут,що? 06.02.2014 09:25
Цитую unp:
Зауваження слушні але хто б казав! Сам Доценко - кон'юктурне ... яке зрадило одну з кращих партій національної демократії і подалось у Бютьківщину! :-|

http://kropyva.ck.ua/content/zaradi-opozits-onera-polyakova-zberetsya-pozachergova-ses-ya-umansko-m-sko-radiНаше видання неодноразово писало про махінації Максима Полякова (опозиціонера, члена політради ВО «Батьківщина» - ред.) з акціями підприємства «Уманьхліб». В результаті цих махінацій підприємство втратило 13% акцій.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #29 В ответе,кого приручили 06.02.2014 09:23
Цитую ЗАЯ:
ДЛЯ "В ТИЛУ ВРАГА" ТА "..ЧЕСНІ БЮТОВЦІ"..НЕ ТРЕБА ОЦІНЮВАТИ КОГОСЬ,.І НЕ ТРЕБА ОПРАВДОВУВАТИСЬ ЩО ПОЛІТИКИ ВСІ ОДНАКОВІ,ВІДПОВ ІДАЙТЕ ЗА СЕБЕ.

Наше видання неодноразово писало про махінації Максима Полякова (опозиціонера, члена політради ВО «Батьківщина» - ред.) з акціями підприємства «Уманьхліб». В результаті цих махінацій підприємство втратило 13% акцій. Однак лише останніми днями в тому числі і завдяки політичним мотивам дане питання набуло широкого розголосу. В продовження даної теми на завтра заплановано позачергове зібрання сесії Уманської міської ради, депутатом якої є Максим Анатолійович.http://kropyva.ck.ua/content/zaradi-opozits-onera-polyakova-zberetsya-pozachergova-ses-ya-umansko-m-sko-radi
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #28 unp 05.02.2014 14:59
Зауваження слушні але хто б казав! Сам Доценко - кон'юктурне ... яке зрадило одну з кращих партій національної демократії і подалось у Бютьківщину! :-|
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #27 Цікаво. 05.02.2014 11:50
– Валентина Слуцька –ЧЛЕН БЮРО БЮТ директор комунального підприємства «Кінотеатр «Україна».http://procherk.info/news/7-cherkassy/17093-u-meriju-pratsevlashtuva li-sche-odnogo-deputata-regionala
ЧИ ПРОВОДЯТЬСЯ ЗБОРИ БЮТ В КІНОТЕАТРІ? ЧИМ ДОПОМОГАЄ ЧЛЕН БЮРО В КІНО?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #26 ПОМІЧНИКИ-ОБЛИЧЧЯ... 05.02.2014 11:00
Цитую ЗАЯ:
ДЛЯ "В ТИЛУ ВРАГА" ТА "..ЧЕСНІ БЮТОВЦІ"..НЕ ТРЕБА ОЦІНЮВАТИ КОГОСЬ,

ЯКЩО ОПОЗИЦІЯ СЬОГОДНІ БУДЕ ПОЗА КРИТИКОЮ,ТО ЗАВТРА БУДУТЬ "ТІ Ж ГРАБЛІ" МИ ВЖЕ ПОБАЧИЛИ ВЛАДУ, А ОПОЗИЦІЯ, ЩО ГОТУЄТЬСЯ ДО ВЛАДИ.ЩО БОГИ, ЩОБ ЇХ НЕ КРИТИКУВАТИ.ТОМУ І ВІДБУВАЮТЬСЯ СПЕКТАКЛІ "УЧОРА -ОДИН КАНДИДАТ ВІД ОПОЗИЦІЇ, СЬОГОДНІ ОДИН ВОРОГ".У НАРОДНОГО ДЕПУТАТА БАГАТО СИДИТЬ ЛЮДЕЙ ,ЩОБ ПОЛИВАТИ БРУДОМ ЧЕРКАЩАН, ЗАМІСТЬ ТОГО ,ЩОБ ПРОПОНУВАТИ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ МІСТА, ОБЛАСТІ КРАЇНИ. А МОЖЕ ПОМІЧНИКИ НЕЗДАТНІ БАЧИТИ НАПЕРЕД? ТО НАВІЩО ДЕПУТАТ НАБРАВ БАЗАРНИХ ...ЯКІ ПОМІЧНИКИ, ТАКИЙ І ДЕПУТАТ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #25 АВТОРУ 04.02.2014 21:50
[quote name="ЗАЯ"]ДЛЯ "В ТИЛУ ВРАГА" ТА "..ЧЕСНІ БЮТОВЦІ"..НЕ ТРЕБА ОЦІНЮВАТИ КОГОСЬ,НЕ ТРЕБА ОПРАВДОВУВАТИСЬ НЕПОРЯДНІСТЬЮ ІНШИХ,ВІДПОВІДА ЙТЕ ЗА СЕБЕ І СВОЇ ВЧИНКИ..,ВІДПОВІДАЙТЕ ЗА СЕБЕ.[/quote ЗАЯ АВТОРУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #24 ДЕБЮТ? 04.02.2014 20:23
Цитую ЗАЯ:
ДЛЯ "В ТИЛУ ВРАГА" ТА "..ЧЕСНІ БЮТОВЦІ"..НЕ ТРЕБА ОЦІНЮВАТИ КОГОСЬ,НЕ ТРЕБА ОПРАВДОВУВАТИСЬ НЕПОРЯДНІСТЬЮ ІНШИХ,ВІДПОВІДА ЙТЕ ЗА СЕБЕ І СВОЇ ВЧИНКИ..МАЛИ НАСНАГУ ПРОДАТИ ГОЛОС,МАЙТЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТ Ь ОСОБИСТУ,СКАЖІТ Ь ПРЯМО,ОТРИМАВ ПОСАДУ,КРАПКА. ДОЗВОЛИВ БИТИ І КАТУВАТИ СЕБЕ І СВОЇХ ДІТЕЙ,ЗА ПОСАДУ .ДОЗВОЛИВ ВИВОЗИТИ СЕБЕ І СВОЇХ ДІТЕЙ В ЛІСА,ЗА ПОСАДУ.ДОЗВОЛИВ ВВАЖАТИ СЕБЕ Б...ЛОМ БЮТОГЛОВИМ І ВІДПОВІДНО ВІДНОСИТИСЬ ДО СЕБЕ І СВОЇХ ДІТЕЙ,ПОСАДУ.ОТРИМАВ ТАВРО "РАБ" НА СВОЄМУ ЧОЛІ І ЧОЛІ СВОЇХ ДІТЕЙ...І НЕ ТРЕБА ОПРАВДОВУВАТИСЬ ЩО ЧЕРКАЩАНИ ВСІ ОДНАКОВІ,ВІДПОВ ІДАЙТЕ ЗА СЕБЕ.ТА БЮТ
ВО «Батьківщина»:
– Володимир Шабанов – директор департаменту управління справами та юридичного забезпечення ЧМР.
– Валентина Слуцька – директор комунального підприємства «Кінотеатр «Україна».http://procherk.info/news/7-cherkassy/17093-u-meriju-pratsevlashtuva li-sche-odnogo-deputata-regionala
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #23 ПРО СЕБЕ 04.02.2014 20:17
Цитую ЗАЯ:
ДЛЯ "В ТИЛУ ВРАГА" ТА "..ЧЕСНІ БЮТОВЦІ"..НЕ ТРЕБА ОЦІНЮВАТИ КОГОСЬ,НЕ ТРЕБА ОПРАВДОВУВАТИСЬ НЕПОРЯДНІСТЬЮ ІНШИХ,ВІДПОВІДА ЙТЕ ЗА СЕБЕ І СВОЇ ВЧИНКИ.ВІДПОВІДАЙТЕ ЗА СЕБЕ.

Народний депутат Леонід Даценко вважає, що черкащани певною мірою відповідальні за той стан у країні, через який громадяни України вийшли на майдани.