«Вважаємо, що таке звинувачення посадової особи місцевого самоврядування, одного із керівників виконавчого комітету Черкаської міської ради, знаного юриста є, м’яко кажучи, некоректним, таким, що перебуває на межі порушення чинного законодавства щодо захисту честі, гідності і ділової репутації громадян і організацій, - йдеться у відповіді, розміщеної на
офіційному сайті Соснівської районної ради. -
До речі, це не перший законодавчий ляпсус Кудрявцева. Саме завдяки неправомірним діям Миколи Сергійовича, як голови Черкаської міської територіальної виборчої комісії, не відбулися вибори до районних у місті Черкасах рад. В нагороду - посада керуючого справами Черкаського міськвиконкому.
Досягнуті успіхи не давали і не дають спокою міським можновладцям. Замість тісної співпраці на благо територіальної громади, пошуку шляхів поліпшення та удосконалення надання послуг населенню – конфронтація та судова тяганина.
Замість анонсованого Президентом України реформування міська влада вдається до дереформування, в якому відчуваються реваншистські нотки – знищити місцеве самоврядування в місті будь-якою ціною.
Знищені комітети самоорганізації населення, не працюють квартальні комітети. Передача в оренду на 15 років стратегічного комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго», ліквідація міської аварійної служби, епопея РЕУ-СУБи, тарифи на комунальні послуги, «оптимізація» освіти, медицини, перейменування вулиць…
Не буває простих рішень в умовах ХХІ століття. Важливі питання, їх треба вирішувати, але, мабуть, іншими шляхами і методами, враховуючи думку членів територіальної громади. Адже основне наше завдання – задоволення інтересів і законних прав жителів міста.
Щодо структури районної ради. Не назва підрозділу, Миколо Сергійовичу, а люди, які в ньому працюють, та функції, які вони виконують, є показником доцільності їх функціонування.
Саме відділ внутрішньої політики започаткував створення перших в Україні органів самоврядування населення, ініціював та розробив проект «Автоматизована інформаційна система надання послуг населенню», який став переможцем Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2010 року. Його працівники (аж два) опікуються особами, звільненими з місць позбавлення волі, співпрацюють з правоохоронними органами щодо забезпечення правопорядку на території району, відповідають за міжнародне співробітництво, впроваджують спільно з різними фондами України за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та іншими організаціями різноманітні проекти, наприклад, «Посилення ролі громадськості у розв’язанні місцевих соціальних питань». Їх заслуга також у налагодженні зовнішніх зв’язків з представниками депутатського корпусу та місцевого самоврядування зарубіжних країн та міст України.
Завдяки їм з 2007 року успішно функціонує сайт Соснівської районної ради, який інформує жителів району про роботу структурних підрозділів виконавчого комітету, важливі події в житті району, міста, держави.
Вказані працівники з успіхом замінять Ваших колег з відділу інформаційних технологій, відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю та інших.
Загальний відділ – це не лише реєстрація вхідних та вихідних документів, і далеко не головне. Відділ займається підготовкою засідань виконавчого комітету, контролює виконання прийнятих рішень органів державної влади та власних, організовує роботу апарату райвиконкому, здійснює функції з організації прийому громадян, забезпечує впровадження системи управління якістю (СУЯ) в структурних підрозділах, веде кадрову роботу, реєструє колективні договори тощо. 5 осіб (фактично - 4). Багато це чи мало?
Наприклад, у міськвиконкомі ці функції виконують організаційний відділ, відділ кадрової роботи, відділ звернень, відділ контролю, відділ роботи з кореспонденцією, архівний відділ, штати яких перевищують 30 осіб.
Відділ (а не управління) фінансового забезпечення апарату райвиконкому – 3, а не 5 осіб.
У міськвиконкомі функції фінансового забезпечення здійснюють відділ бухгалтерського обліку та звітності, а ще існує цілий Департамент бюджетної політики, штати яких в рази перевищують районні.
2 особи сектору оборонно-мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райвиконкому, а не сектору з питань мобілізаційної роботи, крім функцій мобілізаційного характеру та режимно-секретної роботи займаються питаннями цивільної оборони та цивільного захисту населення, підготовкою клопотань на вручення громадянам державних нагород, в т.ч. присвоєнням почесного звання «Мати-героїня».
У міськвиконкомі ці функції виконує Департамент екології та безпеки населення, у складі якого одне управління та два відділи. Їх штати – 20 осіб.
Щодо обслуговування адмінприміщень, то слід зазначити, що в штат сектору з господарчих питань райвиконкому входять прибиральниці, яких скоротив міськвиконком у себе шляхом «оптимізації». Що ж вона дала?
Для прикладу: 600 кв.м. прибирання території приміщень райвиконкому обходиться для бюджету району 2250 грн. в місяць, а «оптимізація» в МВК обходиться 4395 грн. в місяць за таку ж площу.
Лукавить пан Кудрявцев коли пише, що «майже всі працівники мерії сходили у відпустки за власний рахунок», а в районах – ні.
Доводимо до Вашого відома, Миколо Сергійовичу, що тільки за 2009 та 2010 роки у райвиконкомі було зекономлено 548,7 тис. грн. за рахунок відпусток за власний рахунок. І сходили у такі відпустки всі, а не «майже» всі працівники.
До того ж, Соснівська районна рада не лише надавала пропозиції щодо скорочення штатів, а й скорочувала їх. Так, протягом 2008-2009 років було скорочено 15 посад. Готові робити це і надалі в рамках чинного законодавства.
Все пізнається в порівнянні. Це правда. Але, щоб порівнювати, треба знати ситуацію.
В цьому плані не йде в будь-яке порівняння система управлінь соцзахисту та їх штатна чисельність в районах у місті Черкасах з аналогічною структурою в м. Вінниці, де не займаються обслуговуванням чорнобильців.
Більш того, згідно з розрахунком, затвердженим Кабінетом Міністрів України, в районах має працювати по 117 осіб, а фактично працює на 30 осіб менше у кожному районі.
Надзвичайно високу оцінку роботі управління праці та соціального захисту населення дала місія Світового банку, яка 16 лютого 2011 року відвідала виконавчий комітет Соснівської районної ради та ознайомилась з роботою управління та результатами реалізації проекту Світового банку «Вдосконалення системи соціальної допомоги», зокрема, проведенням ремонтних робіт та діючою єдиною технологією прийому громадян.
Коментарі
Пост тут нарахував один... Після початку діяльності підприємцем у 2006 році у штаті не перебував на жодному підприємстві, крім директора юридичної фірми. До речі, працював за угодами приблизно з 40 юридичними особами, десь з 15-останні два роки, в тому числі з КС "Фортеця". Якщо стягував з вас борг в суді-вибачте, робота.
мабудь було все враховано і обраховано кількість під ті повноваженнящо були надані.
Тим більше, що в районах ще крім соціальних послуг є: служби у справах дітей, відділи приватизації, адмінкомісії щодо правопорушень?? яка доля спіткає ці структури якою бачите нову структуру ви Микола Сергійович Кудрявцев??? Лише управління праці??
Зброєю, Як Ви висловились, займається Управління громадської безпеки УМВС України в Черкаській області
При чому тут СБУ
Йди вчи матчастину
Стрічка RSS коментарів цього запису