На фото – Валентин Ничипоренко

На фото – Валентин Ничипоренко

Громадська організація, заснована головою обласної «Батьківщини» Анатолієм Бондаренком, надсилає народним депутатам від Черкащини звернення з вимогами вийти із провладної більшості. Про листи від громадської організації «Моя рідна земля» інформує сайт «Про Головне».

Зокрема, ресурс цитує звернення до нардепа Валентина Ничипоренка, який пройшов до Верховної Ради по 199-му виборчому округу як самовисуванець. Ничипоренку нагадують про його передвиборні обіцянки, яких він, як ідеться в зверненні, не дотримався.

«Ви обіцяли людям, що першим законопроектом, який Ви підтримаєте, буде про звільнення із незаконного ув’язнення Юлії Тимошенко. Однак насправді голосували проти цього... Громадська організація «Моя рідна земля» дає Вам, Валентине Миколайовичу, сім днів на те, щоб Ви вийшли із провладної більшості та покаялися перед власними виборцями. У разі, якщо Ви не зробите цього, ми розпочнемо збір підписів за відкликання депутатських повноважень Валентина Ничипоренка, який не виконує передвиборчих обіцянок та спотворив волевиявлення громадян шляхом підкупу та обману», – йдеться у зверненні громадської організації.

Довідка

Засновником громадської організації «Моя рідна земля», створеної наприкінці 2012 року, є голова обласної організації «Батьківщини» Анатолій Бондаренко. Про це ішлося в публікації на сайті «Кропива».

Також Бондаренку належить сайт «Про Головне». Нагадаємо, що голова обласної організації «Батьківщини» змагався на парламентських виборах 2012 року за крісло народного депутата по виборчому округу з центром у Жашкові з Валентином Ничипоренком, але програв йому.

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 Микола 05.02.2014 11:53
Та якби переміг на окрузі Анатолій Бондаренко,то від нього б не бачили ніякої допомоги виборці-це точно.Цей сам дивиться -де б щось урвати.І чомусь дивно легко здався під час і після виборів Бондаренко.Мабуть отримав від Ничипора якогось мільйончика долларів на новий Лексус та постійні поїздки на заморські курорти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 депутат 05.02.2014 10:53
Я теж знаю Нечипоренка як порядну людину і допомагає він більше, чим хтось інший. Розумний, не жлоб і не вискочка. Удачі йому, здоров’я та терпіння у наш нелегкий час.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Арабський скакун 05.02.2014 00:12
Тому вважаю,що недоречно зараз робити популістські заяви від Громадської організації «Моя-рідна земля»/читай Черкаська ВО Батьківщина/ проти Валентина Ничипоренка-самого помірного депутата Черкаської області,який працює тільки на благо своїх виборців.
Зараз у Вас і так проблем хватає.Наведіть порядок у себе в партії-розберіться із своїми членами Булатецьким та Поляковим та з їхніми заявами проти Вас.Бо це вже стає занадто смішно.
І не шукайте ворогів серед колишній суперників по виборах,а думайте як знайти якийсь компроміс та разом щось зробити корисного для наших людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Арабський скакун 05.02.2014 00:11
Безперечно вхід Ничипоренка до фракції Регіонів у Верховній Раді-це мінус для нього.Так не всі його виборці це зрозуміли.
Але,як пояснює сам Ничипоренко на зустрічах з виборцями-НА ДАНИЙ ЧАС,ЩОБ ЩОСЬ ЗРОБИТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ,ТО ТРЕБА БУТИ У ФРАКЦІЇ БІЛЬШОСТІ.
На даний час Ничипоренко рішуче настроєний проти режиму Януковича-це може Вам підтвердити Ваш колега Даценко.
Реальну підтримку надає Ничипоренко і Київському Євромайдану-сотні ковдр,безліч теплих курток,теплої одежі було завезено людьми Ничипоренка на Євромайдан.Про це Ви також можете дізнатися у коменданта Євромайдану Андрія Парубія.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Арабський скакун 05.02.2014 00:11
Пізно п**каєм,Анатолі й Васильович.
Під час виборів треба було проявляти активність та зробити хоч щось для простих людей.І головне-прибрати кандидата від УДАРУ,який і забрав у Вас перемогу.
Все-таки трохи ганебно ,що Голова обласної Батьківщини програв вибори в районах,де по партійним спискам Батьківщина перемогла з величезним відривом.І саме головне-програв вибори у своєму рідному Лисянському районі.
Громадська організація «Моя рідна земля»-це організація заснована Черкаськими опозиціонерами, а не народом.Ви можете зібрати певну кількість підписів проти Ничипоренка,але якщо почнеться збір підписів на підтримку Ничипоренка,то повірте їх буде набагато більше.
Ничипоренко єдиний кандидат в окрузі,який після виборів не забув про своїх виборців.За 2013 рік для округу Ничипоренко зробив більше,ніж всі попередні депутати разом узяті за багато років.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Гонта 04.02.2014 23:41
Може і увійшов би в "нову більшість", але після таких листів, замислиться з ким цю більшість створювати. Третина фракції ПР готова вийти, а з ким об'єднуватись? Якщо з опозиції виходять такі депутати як Гриценко, Забзалюк, Міщенко... ВР необхідно переобрати за новою системою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Чукча 04.02.2014 17:05
Цитую Н2о:
вимагають,нагад ують..та плювать він хотів...Не МАЄ такого закону,по якому можна відзивати депутата!!! І ніколи такий закон не приймуть( то мрії)! А те,що почнуть зхбирати підписи- повна маячня.http://uiamp.org.ua/?p=1027( почитайте,і не забивайте дурним голову ні собі ні іншим людям)

Социалист Малиновский тоже голоса собирал... сейчас на политическом горизонте ни Малиновского ни его голосов :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Н2о 04.02.2014 16:43
вимагають,нагад ують..та плювать він хотів...Не МАЄ такого закону,по якому можна відзивати депутата!!! І ніколи такий закон не приймуть( то мрії)! А те,що почнуть зхбирати підписи- повна маячня.http://uiamp.org.ua/?p=1027( почитайте,і не забивайте дурним голову ні собі ні іншим людям)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Михайло 04.02.2014 16:37
Анатоль! Чхав Ничипір на твоі листи.