реклама

реклама

Сьогодні о 5-ій ранку в Черкасах по вулиці Громова, навпроти будинку №3, 26-річний водій автомобіля «Volkswagen-LT45», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та скоїв наїзд на електроопору й стіну будинку № 3.

Унаслідок пригоди водій автомобіля «Volkswagen-LT45» отримав забій, садно лівого колінного суглобу, а його пасажирка, 15-річна 9-класниця сагунівської школи, – забій лівого кульшового суглобу, інформує прес-служба ДАІ області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 yazon din alt 05.02.2014 15:56
Цитую цікаво:
а та школярка поспішала певно на навчання і також перебувала в стані алкогольного сп’яніння?

Каждому - своё. И о себе Вы кое-что сказали
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 цікаво 05.02.2014 15:33
а та школярка поспішала певно на навчання і також перебувала в стані алкогольного сп’яніння?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 сhoe 05.02.2014 12:13
їздити вночі можна а працювати в електроустановк ах у нічний час заборонено категорично. замість планової роботи дві бригади довбали мерзлу землю і терміново замінювали збиту опору із застосуванням техніки та матеріалів.це все немалі кошти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 ОТО ТВОРЯТЬ 05.02.2014 12:09
Цитую стабилизец:
Это в Латвии за простое управление "в состоянии": "штраф 1200 евро, эвакуатор 100 евро, штрафстоянка 10 евро в сутки, машину не отдают пока не заплатишь штраф!лишение прав на 4 года и отсидеть 10 суток!!!" Куда ж нам в Европу, ведь ни одного авто на улицах не останется. :-)

як такі їздять, краще пішком нехай ходитять........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 yazon din alt 05.02.2014 10:31
Цитую стабилизец:
Это в Латвии за простое управление "в состоянии": "штраф 1200 евро, эвакуатор 100 евро, штрафстоянка 10 евро в сутки, машину не отдают пока не заплатишь штраф!лишение прав на 4 года и отсидеть 10 суток!!!" Куда ж нам в Европу, ведь ни одного авто на улицах не останется. :-)

В латвии ж осталисьмашины на улицах ))) Просто перестанут п...ые прид...рки в рулетку своими и чужими жизнями играть - или пешком ходить будут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 yazon din alt 05.02.2014 10:29
Цитую сhoe:
Щойно зникли сутінки, дві бригади енергетиків міського району електромеред на морозі впродовж кількох годин оперативно відновлювали електропостачан ня в прилеглому приватному секторі.споживачі електричної енергії потерпали від незручностей, а енергетично компанія понесла відчутні збитки .

Вообще-то, аварийщики должны были начать работы СРАЗУ после аварии ,а не через несколько часов, когда у них рабочий день начался. Но тут не к работягам вопросы, ИМ - СПАСИБО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 стабилизец 05.02.2014 09:53
Это в Латвии за простое управление "в состоянии": "штраф 1200 евро, эвакуатор 100 евро, штрафстоянка 10 евро в сутки, машину не отдают пока не заплатишь штраф!лишение прав на 4 года и отсидеть 10 суток!!!" Куда ж нам в Европу, ведь ни одного авто на улицах не останется. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 сhoe 05.02.2014 09:48
Щойно зникли сутінки, дві бригади енергетиків міського району електромеред на морозі впродовж кількох годин оперативно відновлювали електропостачан ня в прилеглому приватному секторі.споживачі електричної енергії потерпали від незручностей, а енергетично компанія понесла відчутні збитки .