реклама

реклама

Київський апеляційний адміністративний суд у вівторок, 4 лютого, відмовив колишньому меру Черкас Сергію Одаричу в задоволенні апеляційної скарги.

Мова йде про участь у позачерговій сесії Черкаської міськради Олексія Арсенюка, який ще не набув своїх депутатських повноважень, пише «Обозреватель».

В Одарича пояснюють: ЦВК оголосила про обрання Арсенюка просто на позачерговій сесії міськради, щоб забезпечити «критичну кількість голосів» для голосування за дострокове позбавлення його повноважень міського голови.

Сосновський районний суд у Черкасах вирішив, що вимога закону про оголошення новообраного депутата саме на «черговий» сесії міськради слід розуміти, як на «наступній».

– Таким рішенням суд знову продемонстрував свою відданість не закону, а правлячій владній силі. Суд нібито не зміг відрізнити чергову сесію міської ради від наступної, а насправді просто виконував замовлення влади. Ми будемо оскаржувати це рішення в касаційному порядку, а потім і в Європейському суді. В усіх демократичних структурах є чітке розмежування між «черговим» (регулярним) засіданням колегіального органу і «позачерговим», тобто скликаними на вимогу, щоб невідкладно вирішити конкретне питання. В Україні ж суд довільно трактує закон і порушує вже навіть не тільки дух закону, а й букву, вказуючи на догоду владі, що чергову сесію «слід розуміти, як «наступну сесію», – заявила адвокат Одарича Валентина Теличенко.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #10 Makar 05.02.2014 16:37
Аукається Одаричу,аукаєть ся...
Все повертається бумерангом.Нехай тепер ухиляється від нього.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Фугас 05.02.2014 16:25
Ржунимагу. Шоу блудливой Фемиды. Какой там "суд"? Было б нада - закрыли бы за дела посерьезнее и давно. А это так, шоб пока под ногами не путался.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Черкаси не Вінниця 05.02.2014 16:19
Саме головне те, шо програна довіра виборця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 unp 05.02.2014 16:16
Прикро що в Черкасах позбавили незаконно посади мера який є незалежним від комуно-регіональних та бютоголових па**юк! :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 федор принципиальный 05.02.2014 16:04
одару светит пять лет тюрьмы за его"мудрое руководство",борется,чтобы дали"УСЛОВНО".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Дід Трохим 05.02.2014 10:52
Вася-2, "воно то канєшно", тіко з такими темпами Одарич в 2015 році все ще буде в судовому процесі. Шо і трєбовалось забезпечить. Алєгич може увійти в мерію тіко через ... Барселонича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 незнайка 05.02.2014 10:30
Как идет процесс по видшкодуванню убытков горбюджета из за неправомерных действий Одарича на посту Головы города Черкассы?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #3 Олег 05.02.2014 10:28
Чувствую, это будет долгий путь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Вася 05.02.2014 10:10
Ну и нормально. Куда сейчас возвращаться? Убирать памперсы за Белоусовым да мешки с песком якобы для "ремонта" складированные? Не, пусть Белусов "сам милый, сам..." )))
За предстоящий год до выборов мэра, они там, слуги народа местные, еще сто раз между собой перегрызутся, еще не одного привлекут, а народ увидит кто есть кто. Понаблюдав за всем этим действом со стороны, Одарич в 2015 со своим спокойно пройдут в мэрию.
Кстати про АППАЗИЦИЮ, пан Каверский, депутат горсвета что взяли за ..... за раздачу земель - из "Батькивщины", потом в "Фронт" ломанулся, сейчас в ПР (что кстати не помогло). Кто на очереди? )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #1 100пудов 05.02.2014 09:47
Ну как оно? пане ексмер, судится в наших судах.... на ночь вспомни и про свои выходки с горожанами Черкасс - мож поймеш за что это тебе...