З нагоди відкриття Зимових олімпійських ігор-2014 та в рамках проекту Фонду «Рідна країна» «Здоровим і спортивним бути модно» народний депутат, член виконкому Національного олімпійського комітету Микола Томенко разом із депутатами Черкаської обласної ради Анатолієм Бондаренком та Володимиром Гресем подарували школярам Черкащини спортивний інвентар для гри в хокей і катання на ковзанах.


Так, спортивний інвентар отримали дві шкільні команди в місті Лисянка та дві команди в Золотоніському районі, йдеться на офіційному сайті Миколи Володимировича.

Ініціатор проекту Микола Томенко говорить про те, що сьогодні попри заяви держави про підтримку фізичної культури і спорту регіони загалом, а особливо сільські школи в принципі забули, що таке закупівля спортивного інвентарю, спортивної форми тощо.

– А коли йдеться про зимові види спорту, то на сьогодні ні в міських, ні в сільських школах України, фактично, давно вже відсутній інвентар для заняття лижним, ковзанярським спортом, хокеєм тощо, – зауважив народний депутат. – Тому наше завдання в міру своєї можливості забезпечити особливо ті школи, що проявляють ініціативу та звертаються до нас за допомогою, необхідним спортивним інвентарем, щоб діти і взимку займалися спортом.

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Микола з Бужанки 10.02.2014 18:13
А коли привезете до нас у клюб, на гастролі "гринжолів"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Семьон 10.02.2014 15:35
Цитую yazon din alt:
Цитую Семьон:
и нате, давно вже видсутний :o

Министром Томенко был с февраля по сентябрь 2005 г. Вот тогда последний раз и закупали спорртинвентарь для сельских школ...

За тяжелое дело вы взялись, быть адвокатом л*зеров

Украинцы разочаровались в действиях лидеров оппозиции, - полагает политолог Олег Соскин.
В интервью Facenews эксперт, в частности, отметил: «Разочарование произошло в результате демонстрации очень слабой позиции со стороны Яценюка, Тягнибока и Кличко, которые так и не смогли дать людям четкий план действий. Вторая причина, приведшая к разочарованию оппозицией, состоит в том, что два предыдущих Вече превратили в информационные митинги, а все решения, которые ранее утверждались так и не были выполнены».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 yazon din alt 10.02.2014 14:04
Цитую Семьон:
давно вже відсутній інвентар для заняття лижним, ковзанярським спортом, хокеєм тощо, – зауважив народний депутат. –
*** Как так давно!!! Так всего 4 года назад пан Томенко был министром, Юлю учил на коньках кататься в Пирогово... и нате, давно вже видсутний :o

Министром Томенко был с февраля по сентябрь 2005 г. Вот тогда последний раз и закупали спорртинвентарь для сельских школ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Н2о 10.02.2014 12:59
и к Вашему сведению yazon din alt (он же Боухил,он же Ян Свенсен,он же Рамакришна)или как там Вас еще,я не поддерживаю не тех,ни иных.Толкового к власти не пустят.Они все-марионетки.

Цитую yazon din alt:
Цитую Н2о:
а чому ж ці "добродії" не поновили шкільний інвентар,бувши при владі? ніколи було за дерибаном?

А не доходит, что закуленное в 2005 г. уже сносилось?
Чья б короова про дерибан мычала!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Н2о 10.02.2014 12:54
"артист".А не доходит,что по факту никто и не покупал? А это-простой пиар.
Цитую yazon din alt:
Цитую Н2о:
а чому ж ці "добродії" не поновили шкільний інвентар,бувши при владі? ніколи було за дерибаном?

А не доходит, что закуленное в 2005 г. уже сносилось?
Чья б короова про дерибан мычала!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Фугас 10.02.2014 12:39
Нардепам нашим такие подарки надо делать, извиняясь - простите, мол, чем могу на скудные копейки... - а не на сайте вешать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 yazon din alt 10.02.2014 12:31
Цитую Н2о:
а чому ж ці "добродії" не поновили шкільний інвентар,бувши при владі? ніколи було за дерибаном?

А не доходит, что закуленное в 2005 г. уже сносилось?
Чья б короова про дерибан мычала!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 СЕЛЯНИН 10.02.2014 12:18
Сейчас модно сертификаты на нетелив раздавать Газификацией сел 176 сел до сих пор не обеспечены Села безлюдеють ГРЫНЖОЛ золотоподкованн ый Население области скорочуеться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Н2о 10.02.2014 12:10
а чому ж ці "добродії" не поновили шкільний інвентар,бувши при владі? ніколи було за дерибаном?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Семьон 10.02.2014 12:04
давно вже відсутній інвентар для заняття лижним, ковзанярським спортом, хокеєм тощо, – зауважив народний депутат. –
*** Как так давно!!! Так всего 4 года назад пан Томенко был министром, Юлю учил на коньках кататься в Пирогово... и нате, давно вже видсутний :o