Народний депутат України Леонід Даценко закликатиме місцевих діячів культури ігнорувати заходи із вшанування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, що будуть організовані владою на Черкащині. Про це Леонід Миколайович заявив на прес-конференції.


– Я вважаю, що будь-які заходи, організовані цією владою, – це єзуїтство, цинізм і наруга над пам’яттю Тараса Григоровича Шевченка, – зазначив Даценко.

На думку народного обранця, якби Шевченко був живим, то обов’язково б став на бік народу.

Він пообіцяв, що опозиція буде організовувати альтернативні «народні» заходи щодо вшанування пам’яті Шевченка в березні.

реклама

Коментарі  

 
0 #20 Дід Трохим 11.02.2014 12:40
Цитую Nazareth:
Цитую Дід Трохим:
Ну не будем вдаватися в подробності. По-перше, я не від влади, по-друге, гроші він таки взяв. Факт.

В подробиці не вдаюсь, але брехню ненавиджу. Гроші йому в залі театру не вручали, а сором'язливо запросили в бухгалтерію облради, де тицьнули відомість для розпису за отримання грошей. Так що, ті гроші він чуть не вимушений був отримати. Інакше...

Ой,Nazareth, прікратім ету бессмислєнную діскусію. Ніхто й не каже, що гроші він отримував в залі. А кому вони або медальки від цієї влади бридкі, той знаходить спосіб не брати. Василь Шкляр, Валентина Коваленко...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Nazareth 11.02.2014 12:09
Цитую Дід Трохим:
Ну не будем вдаватися в подробності. По-перше, я не від влади, по-друге, гроші він таки взяв. Факт.

В подробиці не вдаюсь, але брехню ненавиджу. Гроші йому в залі театру не вручали, а сором'язливо запросили в бухгалтерію облради, де тицьнули відомість для розпису за отримання грошей. Так що, ті гроші він чуть не вимушений був отримати. Інакше...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Дід Трохим 11.02.2014 11:52
Ну не будем вдаватися в подробності. По-перше, я не від влади, по-друге, гроші він таки взяв. Факт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 nnk3 11.02.2014 11:36
Не трожь Шевченка!!! Тебя депутатом люди избрали, а ты пиаришься!!!! Дороги ремонтируй, слуга народа!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 Stalker 11.02.2014 10:46
Цитую Дід Трохим:
Цитую Nazareth:
Цитую Дід Трохим:
Ага, Льоня, ти хитрінький. Сам получав от Тулуба медалько, а тепер звалив у дєпутани - і давайте ігнорувать. Знаєш скіко у нас ше митців без медалько ходить? Я ось написав оду для ОДИ "Дорогий Сергій Борисович Тулуб читає "Кобзаря" будівельникам Чумакової хати". Собіраюсь номініруваться на літпремію "Донбас в кожному з нас". А ти - "ігнорувать". Нізя так з настоящими митцями поступать.

Діду! А що за медальку отримував Даценко від Тулуба?

Літературну премію імені Василя Симоненка з матєріальним подкрєпленієм в виді нескольких тисяч гривень. При цьому кланявся і учтіво шаркав ножкой. Сам бачив.


Це коли після вручення Тулуб всю конкурсну комісію розігнав за те,що премію присвоїли саме Даценку? Ну це Ви даремно, якби сьогодні "ангели з автоматом на плечі" меньше слухоли д...ноголових тіпа опозиційних лідерів уже б жили в нормальній державі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Nazareth 11.02.2014 10:42
Цитую Дід Трохим:
Цитую Nazareth:
Цитую Дід Трохим:
Ага, Льоня, ти хитрінький. Сам получав от Тулуба медалько, а тепер звалив у дєпутани - і давайте ігнорувать. Знаєш скіко у нас ше митців без медалько ходить? Я ось написав оду для ОДИ "Дорогий Сергій Борисович Тулуб читає "Кобзаря" будівельникам Чумакової хати". Собіраюсь номініруваться на літпремію "Донбас в кожному з нас". А ти - "ігнорувать". Нізя так з настоящими митцями поступать.

Діду! А що за медальку отримував Даценко від Тулуба?

Літературну премію імені Василя Симоненка з матєріальним подкрєпленієм в виді нескольких тисяч гривень. При цьому кланявся і учтіво шаркав ножкой. Сам бачив.

Не правда Ваша, Діду! Матеріально він отримав 3 тис. грн, тепер тулубівські лавреати отримують 15 тис. А нагороджувати Даценка від влади ніхто не прийшов. Так що не знаю, що Ви там "самбачив"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Дід Трохим 11.02.2014 08:36
Цитую Nazareth:
Цитую Дід Трохим:
Ага, Льоня, ти хитрінький. Сам получав от Тулуба медалько, а тепер звалив у дєпутани - і давайте ігнорувать. Знаєш скіко у нас ше митців без медалько ходить? Я ось написав оду для ОДИ "Дорогий Сергій Борисович Тулуб читає "Кобзаря" будівельникам Чумакової хати". Собіраюсь номініруваться на літпремію "Донбас в кожному з нас". А ти - "ігнорувать". Нізя так з настоящими митцями поступать.

Діду! А що за медальку отримував Даценко від Тулуба?

Літературну премію імені Василя Симоненка з матєріальним подкрєпленієм в виді нескольких тисяч гривень. При цьому кланявся і учтіво шаркав ножкой. Сам бачив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Nazareth 11.02.2014 00:19
Цитую Перебендя:
Хоч би вже на Шевченкові не піарились, недолугі "слуги народу". З таким світобаченням ще довго доведеться нам йти напомацки не відомо куди. Схаменіться зі своїми закликами! Частіше читайте "Кобзаря" - там відповідь на усі питання.

О! Тут все правильно. Наша влада, наприклад, на Шевченкові не піариться. Це ми бачимо навіть на прикладі обласного АКАДЕМІЧНОГО драмтеатру ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА. Стоїть у страшенному стані. Соромно дитись. Погляньте коли небудь при нагоді хоча б на фойе на ІІ чи ІІІ поверсі. Рейхстаг травня 1945 року. І - ніякого піару! Таким він залишиться і на 200-річний ювілей. Жодного дешевого піару.
Хто такий Шевченко? Ваш родич Шевченко?..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Перебендя 10.02.2014 22:00
Хоч би вже на Шевченкові не піарились, недолугі "слуги народу". З таким світобаченням ще довго доведеться нам йти напомацки не відомо куди. Схаменіться зі своїми закликами! Частіше читайте "Кобзаря" - там відповідь на усі питання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Nazareth 10.02.2014 21:49
Цитую пв:
Перед тим, як гадити потрібно запропонувати щось своє. А для цієї людини немає нічого святого, крім власних ..... амбіцій.

Це про Тулуба? Згоден на всі 100.