Заклики опозиції до бойкоту товарів, які, на їхню думку, виготовляються підприємствами, що належать членам Партії регіонів, є безглуздими, оскільки такі дії зменшують кількість надходжень до бюджету та напряму впливають на заробітну плату працівників цих підприємств. Таку думку висловив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, колишній міський голова Черкас Володимир Олійник в ефірі «5 каналу», інформує прес-служба партії.

– Опозиція (такими закликами, – ред.) позбавляє прибутків не бізнесмена. Вона позбавляє людей заробітної плати, надходжень до бюджету. Це треба бути божевільним, щоб закликати до таких речей, – зазначив політик.

На його думку, слід, навпаки, заохочувати людей не відмежовуватися від українських товарів, а купувати їх.

– Ви краще, навпаки, кажіть, що купляйте українське, незалежно від того, де воно вироблено, – закликав парламентарій. – Зараз багато говорять про спроби роз’єднати Україну і так далі. І такі заяви (про бойкот українських товарів, – ред.) – це погано. Такі заяви до добра не доведуть, саме тому Партія регіонів таких закликів собі не дозволяє, – підсумував Володимир Олійник.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #26 Євген 21.02.2014 03:01
Цитую будячок:
Цитую Євген:
, купили на 300 грн Порошенківських і аж приємно на душі, що більше не фінансую тих ....., що нас на коліна ставлять, а Петю - Поважаю.


ну-ну... ;-) а не злипнеться? :P чи ПЕТЯ не того ПОЛЯ "ягода"? :eek:

читай уважно повідомлення, ...., цукерочки куплялись цілому класу з приводу дня народження. Отже не злиплось ні в кого, окрім тебе. Мізки так уже злиплись, що і функціонують лише на рівні основних інкстинтів. Якщо навіть Петя не такий, то хто буде керувать, мож себе запропонуєш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #25 Нестор Іванович 12.02.2014 09:56
Цитую Євген:
Цитую Свой:
А местные писаки не думаю что будут есть дети тех людей которые работают на производствах где владельцы члены партии регионов.
Во всем мире патриоты призывают покупать продукцию отечественого производителя и только у нас лжепатриоты призывают этого не делать.
Это самый настоящий, спланированый саботаж целью которого является уничтожение государства Украина.

А вы сударь видимо работаете на "Волошковом поле"?


Та ні, його робота язиком крихти з б.....ського столу злизувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 будячок 12.02.2014 09:33
Цитую Євген:
, купили на 300 грн Порошенківських і аж приємно на душі, що більше не фінансую тих ....., що нас на коліна ставлять, а Петю - Поважаю.


ну-ну... ;-) а не злипнеться? :P чи ПЕТЯ не того ПОЛЯ "ягода"? :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Євген 12.02.2014 02:28
Цитую Свой:

А вы сударь видимо работаете на "Волошковом поле"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 Євген 12.02.2014 02:25
Цитую колян:
парится мужик. купим украинское, но не региональное. лох

Повністю підтримую проект "Бойкот ПР". Якщо я купляв сметану, курятину та шампанське, то так і буду їх куплять надалі, але це вже будуть не ПР-івські Галичина, Волошкове поле, Гаврилівські дохлята і точно не януковське "Артемівське". І якщо це буде массово, то відбудеться перетікання прибутків-об"ємів виробництва і, відповідно, перехід працівників з одного заводу на інший - без роботи не залишаться. І грошей в бюджет піде більше, бо так "чесно", як ПР, більш ніхто податки не сплачує. Хоча останнім часом наші податки йдуть на "кармани", продажних суддів-прокурорів і фінансування ф.....ських спецпризначенці в і тітушок.
П.С. Вчора купляли дитині конфети на д.р. в школу, то в бік донецьких гидко вже й дивиться, купили на 300 грн Порошенківських і аж приємно на душі, що більше не фінансую тих ....., що нас на коліна ставлять, а Петю - Поважаю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #21 nnk3 12.02.2014 00:21
Цитую yazon din alt:
Цитую лочично:
Вполне логично говорит.А потом говорим - бедно живем- нет з/платы, нет дорог. А откуда оно возмется, как ни от наших налогов.

Юмор как раз в том, что ПР...ники, которых майдан призывает бойкотировать - налогов НЕ ПЛАТЯТ!

А Вы лично их сколько заплатили, а?! Декларацию в студию!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #20 Мені не байдуже 11.02.2014 23:42
бойкотування - один зі способів протистояння цій ганебній ф....ській навалі!
особисто я вже перестав купувати товари Рошен, оскільки розумію, шо мої гроші йдуть на підтимку екстримістських угруповань майдану!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Nazareth 11.02.2014 22:03
Цитую Ковпак:
Бойкот товарам з галичини! не треба годувати євронацистів

Як тебе земля носить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Nazareth 11.02.2014 22:01
Цитую Nazareth:
Регіоналом може бути лише б...жевільний.

От цікаво: у назві статті слово "б...жевільний" не цензуроване, а в коментарі - цензура. З чого б це?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 українка 11.02.2014 20:10
"Бог - для щиросердних!...Бо лихим я завидував...Бо не мають страждання до смерті своєї,і здорове їхнє тіло,на людській роботі нема їх,і разом з іншими людьми не зазнають вони вдарів.Тому то пиха їхню шию оздоблює,зодяга є їх шата насилля,вилазят ь їм очі від жиру,бажання їхнього серця збулися,сміютьс я й злостиво говорять про утиск,говорять бундючно:свої уста до неба підносять,- а їхній язик по землі походжає!.."Ось як Господь характеризує народних обранців Регіоналів./Біблія Книга Псалмів 73 псалом з4-9 вірші.