Анатолій Гриценко, який нещодавно склав депутатські повноважень, вважає, що питання Конституції 2004 року – не нагальна проблема людей, які зібралися на Майдані. Про це він заявив в ефірі «Громадського ТБ», пише «Українська правда».
На думку політика, рішення Ради Майдану стосовно Конституції, яке було ухвалене у вівторок, – це «свята наївність».
Він сказав, що не хотів би, щоб вся енергії людей, які зібрались зараз на Майдані, пішла лише на зміни Конституції.
Гриценко пояснив свою позицію тим, що в разі повернення до Конституції -2004, коли президент сам не вирішує нічого, а має радитися з парламентом, проблем влади це не вирішить, тому що зараз в Верховній Раді сидять олігархи, які «звикли до підкилимних переговорів» і лише захищатимуть свої власні інтереси, а не інтереси людей.
– Давайте шукати інші баланси. Люди на Майдані не читають з ранку до ночі Конституцію. Вони хочуть, щоб ця влада пішла, – наголосив він.
Гриценко також засудив намір Арсенія Яценюка увійти до уряду.
– Влада домовляється з опозицією, хтось уже повівся, слина тече, але я не хочу, щоб Азарова просто поміняли на когось іншого, – зазначив він.
На його думку, перевіркою справжності нового уряду має бути негайне підписання угоди з ЄС.
На переговори з владою Гриценко пропонує відправляти людей, які представляють реальний Майдан – Правий сектор, представників самооборони, афганців, Автомайдану, військових.
Як відомо, Рада ВО «Майдан» у вівторок одностайно підтвердила рішення про повернення до редакції Конституції 2004 року.
У свою чергу, лідер Батьківщини Арсеній Яценюк стверджує, що повернення до Конституції 2004 року є позицією, яку підтримують усі опозиційні сили.
реклама
Коментарі
Зато в вериухайную площадку с рестораном и сауной под Тарасововй горой закачали 310 миллионов. На музей, правда, не хватило...
Если посните, в 2005-2010 так всё и было. И БЫЛО много маразма. Но именно конкуренция между в....ками за самый сладкий кусок мешала в....вать по-крупному. А вот когда волки меж собой грызться перестали, сговорились и поделили лес на сферы питания - выжить зайчикам стало куда сложнее.
Вот для этого фракция опозиции и особенно "Батькивщины" состоит из 45 партий насчитывающих в своих рядах 5-6 человек и головы. Если все будет решать парламент, представляете как они будут торговаться (есно не за интересы народа а за деньги) по каждому голосованию.. Типа моя партия не пидтрымаеть тот или иной закон, пока... не дадут министерское кресло, или преференций какому-то бизнесу, ну на крайний случай не заплатят партии в моем лице
Стрічка RSS коментарів цього запису