Заступник голови Черкаської облдержадміністрації Михайло Коваленко переконує, що реконструкцію селищного центру культури та дозвілля по вул. Шевченка, 190 у смт Вільшана Городищенського району завершать наприкінці квітня – початку травня. Про це він повідомив під час брифінгу.

– Будинок культури повністю відновлюється. Усередині змінюють інтер’єр, відновлюється бібліотека. Перед Будинком культури буде стояти Шевченко. Такого пам’ятника в Україні ще немає! – інтригує Михайло Вікторович. – Ви його побачите. Це – Шевченко в молоді роки...

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 химка 13.02.2014 10:10
Ото буде всім нова радість, новий пам"ятник! Відкупитися хотять від обдуреної громади. А де сільські школи, а де ФАПи? Діячі, блин. В депутатів спитайте, що їм люди кажуть, які питання задають. Ви б почули, що народ думає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Нестор Іванович 12.02.2014 22:18
Найкраще святкування ювілею Шевченка вже без Тулуба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Александр 12.02.2014 19:07
В Днепропетровске Шевченко не похож на черкасского Симоненко, вот в Новомиргороде кировоградской области молодой Шевченко точная копия нашего Симоненко. Журналисты проводили расследование, оказалось что скульптор облажался.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 yszon din alt 12.02.2014 17:25
Главный вопрос - КТО представляет Черкасскую облраду на сборище сепаратистов в Крыму? Почему молчат черкасские СМИ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 незнайка 12.02.2014 16:40
Ну як такого собака на наради нагавкала-хай и такый буде 176 сел негазифицирован ных в области
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Дід Трохим 12.02.2014 16:09
Я б його уволив. Шо не ..., то в борошно. Виходить, у нас Шевченку однакові серійні пам’ятники тіпо Лєніна в кепкі, а це буде перший "якого немає". Кстаті, і тут звіздьож. Молодий Шевченко у Дніпропетровськ у (поразітєльно похожий на нашого Симоненка роботи Димйона), у Дергачах Харківськ. обл...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 халявщик 12.02.2014 16:08
А ще, а ще, а ще памятник Тарасу можна на Марсі поставить. Він же дивився на зорі і мріяв.... От не додумались. Скільки ж бабла можна було б наварить. Ну нехай на наступний ювілей залишимо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Loki 12.02.2014 16:06
Было бы ещё круче и куда символичнее, если бы памятник Шевченку в молоді роки, та був розташований по вул. Шевченка, 200 !!! А почем нынче у смт Вільшана Городищенського району буде всю вулицю та на 5 хат взад передвинуть? )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Oculus Rift 12.02.2014 16:01
Шевченко - Ленин сегодня.