Виконком Черкаської міської ради сьогодні затвердив проект Програми соціально-екомічного та культурного розвитку Черкас на 2014 рік. Далі проект ПСЕР на 2014 рік виносиметиметься на затвердження сесії міської ради.

За словами директора департаменту економіки та розвитку Ірини Удод, Програма передбачає концентрацію ресурсів на вирішення ключових проблем розвитку міста. Зокрема, ремонт та реконструкцію доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту, систем зовнішнього освітлення. А також – капітальний ремонт закладів освіти та медицини, придбання майна для дітей-сиріт, реконструкцію та облаштування спортивних майданчиків і ще багато іншого.

Заходи Програми узгоджені з бюджетом м. Черкаси на 2014 рік та фінансуються за рахунок коштів міського бюджету, субвенцій з обласного та державного бюджетів, коштів підприємств та інвесторів, зазначають у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

– У процесі виконання Програма може уточнюватися. Зміни та доповнення до Програми затверджуються Черкаською міською радою, – повідомила Ірина Іванівна.



реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #12 Артур 13.02.2014 22:14
А Де тролейбуси нові!! Знову деребан!! 300 тис!! Треба 80 млн грн на електронтанспор т!! ганьба!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 незнайка 13.02.2014 12:46
Где деньги на снижение тарифов ЖКХ? Или когда дорвались до кормушки это перестало быть актуальным?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Віра 13.02.2014 12:20
Написано, реконструкція шкіл і садочків - 20 млн.
Значить нам, батькам, гроші на ремонти не здавати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Петро Степанович 13.02.2014 12:14
Що таке 3,9 млн грн на внесення змін до документації землеустрою?
Узаконюєте дерибан землі, пане Савін?
Чи узаконюєте Бочку Арсенюка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Знаючий 13.02.2014 12:12
При Одаричу парки Радуцького отримували значно більше, а тепер - на порядок менше. Ось, Саша, зрадників і там не люблять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Василь Миколенко 13.02.2014 11:43
1. Чому 200 тисяч міського бюджету витрачається Міністерству доходів?
2. Чому 6.5 млн грн міського бюджету витрачається на обласне комунальне підприємство "Центральний стадіон"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Просто цікаво 13.02.2014 11:33
А члени виконкому від т.з. опозиції також голосували за придбання медичного обладнання (без законодавчого визначення), за 200 тис. на Міндоходів, яке фінансується з Держбюджету і все інше без визначення обєктів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 про невтішне 13.02.2014 09:24
Яркий приклад практичного втілення Балбесом любої програми - є об'єкт європейського сервісу на Хімселищі, вул. Нечуя Левицького,...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 досье 13.02.2014 00:06
Закрытое акционерное общество Беззубе... и Ко нарисуют все, что имеет запах денег. Решение испол... простая формальность, прослойка, только первый этап узаконивания будущего дерибана бюдж... Самое главное для черкащан: кто они, эти субьекты бизнеса? по каким ценам, нам, за наш бюджет, будут наданы товары и услуги?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Армен 12.02.2014 23:44
Ремонт тротуарів, доріг і східців - 55 млн!!!!
Шановні панове!
При неефективному менеджері Одаричу в 2012 році виділяли тільки на ремонт доріг 80 млн.
у 2013 - 70 на дороги, 10 млн на тротуари.
І тут у 2014 році ви, ефективні менеджери, закладаєте на тротуари, дороги і східці - 55 млн!!!!!!??? Де логіка, де комуністичний підхід? Де робото на благо громади?!