У січні під час забезпечення охорони громадського порядку травми, зокрема і тяжкі, отримали 29 працівників міліції.

Ця статистика перевершила два попередніх роки, 2012 та 2013 роки, коли під час виконання службових обов’язків отримали травми 14 працівників.

«Події, що мали місце на Соборній площі 23 та 27 січня в місті Черкаси, ілюструють всю складність, з якою зіткнулися працівники міліції під час забезпечення охорони громадського порядку. Черкаси потрапили в першу хвилю штурмів та захоплень державних будівель по країні, додав випробувань і нічний приїзд «Автомайдану». Не вдалося уникнути насилля, травм, як результат – сумна статистика травмованих, зокрема і працівників міліції», – інформують у прес-службі МВС області. 

реклама

Коментарі  

 
0 #10 МИКОЛА 17.02.2014 13:57
Без погонів і повноважень, "правоохоронці" -- наче немовлята
без материної "циці". Абсолютна більшість з них ідуть в міліцію,
щоб не працювати і при повному здоров"ї піти на пенсію в розквіті сил.
Будь-яка "травма" для них -- "героїчне поранення", з добавкою
до пенсії. Тому і "косять". Це -- не правоохоронці, а шістки б....тів!
Абсолютно мало в "органах" тих, хто заслуговує на повагу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Козак 13.02.2014 18:09
Цитую Василь Миколенко:
Брехня!
Міліція ПРИХОВУЄ факти катування НЕЗАКОННО затриманих громадян.
Ліпандін до цього часу приховує факт викрадення та катування його підлеглими черкащанина, підполковника у відставці на замовлення банку.

Сьогодні влада правоохоронний орган перетворили в каральний орган і б"ють, катують і вбивають українців за гроші тих же українців.

пЛЮСИ ТАНУТЬ,СКОРО МІНУСИ ПІДУТЬ,ТАК КІЛЬКІСТЬ ОСОБОВОГО СКЛАДУ І НАМАЛЮЄТЬСЯ...(ТО Я ПРО ОЦІНКУ ПОСТУ)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Василь Миколенко 13.02.2014 13:51
Брехня!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Козак 13.02.2014 12:30
Цитую Знаю:
А вы что считаете что если в толпе Вам из под тишина кто то по печени или по почкам врежет или в солнечное сплетение то будут только видимые повреждения? Или в висок кулаком? А в толпе, которая настроена так агрессивно как там было то это ж считается чуть ли не подвигом ударить м..нта!!!

А про причини такої "любові" до "правоохоронців"(вибачте,без лапок,рука писати не підіймається)не замислювались..????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 voleyland 13.02.2014 12:21
Цитую Ковпак:
Вам смешно? :-?

Знаете, в отличие от большинства из высказывающихся здесь умников, я там был лично. И не только никого не бил, а наоборот вытаскивал м...нта от греха подальше. И стоял возле него до тех пор, пока не заберут врачи, и готов был его защищать от толпы, если бы понадобилось. О том, чтобы его били, как тут кто-то написал в висок не может быть и речи. Я находился буквально в метре-полутора от пострадавшего и ударов выше пояса не было совершенно точно. Могли действительно двинуть исподтишка в корпус. Это вполне могло пройти незаметно при таком количестве народа. Но я как-то с трудом верю (хотя возможно может быть и так, не знаю), чтобы от одного удара в корпус здоровый мужик на несколько дней слёг в больницу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #5 Ковпак 13.02.2014 11:22
Вам смешно? :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #4 Знаю 13.02.2014 11:19
А вы что считаете что если в толпе Вам из под тишина кто то по печени или по почкам врежет или в солнечное сплетение то будут только видимые повреждения? Или в висок кулаком? А в толпе, которая настроена так агрессивно как там было то это ж считается чуть ли не подвигом ударить м..нта!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 федор принципиальный 13.02.2014 11:06
Интересно,чем это их травмировали,ко торые вооружены дубинками,слезо точивым газом,щитами,на ручниками,шлема ми ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Loki 13.02.2014 10:47
У народі порахували: за місяць працівники міліції травмували набагато більше людей ніж за два роки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 voleyland 13.02.2014 10:34
Опять же из того, что видел своими собственными глазами. Во время первого штурма собственноручно помогал выносить одного мента, которому стало плохо. По его словам его кто-то ударил. При этом никто этого момента не видел и никаких внешних повреждений на нём не было. То есть вообще никаких - ни синяков, ни царапин, ни тем более крови. Мы его отнесли в милицейский бобик, потом приехала скорая и его забрали в больницу. Через несколько дней увидел в прессе фотографию как этого парня в качестве раненого проведывал Тулуб. У меня есть три версии. Либо это была примитивная инсценировка, либо мент просто не захотел идти против людей и прикинулся пострадавшим. Есть ещё небольшая вероятность того, что ему на самом деле стало плохо. По внешнему виду он не такой молодой, возможно и в самом деле находясь в эпицентре многотысячной толпы, которая скажем деликатно не выказывала к милиции никаких симпатий :-), человек испытал приступ клаустрофобии.