реклама

реклама

Під час сьогоднішньої прес-конференції лідера партії «УДАР» Віталія Кличка журналісти черкаських провладних ЗМІ ставили йому «цікаві» запитання.


Зокрема, 67-річний журналіст газети «Молодь Черкащини» Леонід Туменко, який неодноразово облдержадміністрацією визнавався «журналістом року» та якого якого Президент Янукович не так давно нагородив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, поцікавився у Кличка таким:

– Питання таке єхидне. От недавно «накопали» про те, що Віталій Кличко знімається у фотосесіях як «плейбой» чоловічий у німецький журналах. Це ваші пустощі, бізнес? І може варто покинути серйозне заняття і зосередитися на цій діяльності – позувати тілом у німецький журналах?

У відповідь Віталій Кличко запитав, чи бачив журналіст на власні очі журнал, про який говорить.

– Ви його в руках тримали? Одне хочу сказати: принесіть мені журнал, який я зможу прокоментувати. По-друге, зараз будуть розповідати все, що завгодно. Це називається «Ласкаво просимо в українську політику», – сказав Кличко.

Колега Туменка з видання «Молодь Черкащини», яке очолює керівник прес-служби обласної Партії регіонів, Вікторія Кутілова запитала про ставлення Кличка до одностатевих шлюбів.

– Я – не за. Я підтримую класичні стосунки. На сьогодні створили якесь кліше про те, що Європа – прихильник одностатевих шлюбів, це не відповідає дійсності. Але якщо людина так хоче, є прихильником одностатевих шлюбів, то це приватні речі кожного. У мене є своя думка щодо цього, я її озвучив, але я не можу ані підтримувати, ані боротися з цим, бо це вибір кожної людини. Найголовніше – це захист прав і свобод кожної людини, це є в Європейському Союзі, – відповів на питання Віталій Кличко.

реклама

Коментарі  

 
-4 #29 Станіслав 17.02.2014 10:01
Журналісти на те й існують, щоб задавати різні запитання – це їхня робота...
А запитання для всих – що зробив Кличко для Черкащини, крім балачок?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #28 Оксана Мацюцька 15.02.2014 19:10
Відповідь "Газетяру": Прочерк і коментатори пишуть не про журналістів, а про Л.Туменка і Кутілову.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #27 Черкащанка 15.02.2014 18:46
Цитую Газетяр:
ЯК БРИДКО, КОЛИ ЖУРНАЛІСТИ ПИШУТЬ ПРО ЖУРНАЛІСТІВ! ЦЕ НЕЕТИЧНО І АБСОЛЮТНО НЕПРОФЕСІЙНО! ПРОЧЕРКУ - 2!!!

А наша родина ставить 12 балів "Прочерку" !!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #26 Черкащанка 15.02.2014 18:45
Цитую панас:
67-річний журналіст газети "Молодь Черкащини" :lol: Ця частина речення лише мене "уміляєт"?

:lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #25 Дід Трохим 15.02.2014 14:41
А я в шоці от Туменка. Воно тебе ..., старий ...? Путін і в ранзі президента торсом світив. А, ну да. Не той случай. Максімум - пеньочки коли вражеські яйця рядом не літають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #24 yszon din alt 15.02.2014 11:42
Цитую Василь Миколенко:
А чому Кутілова не задає такі питання Тулубу, Януковичу та іншим регам, які повтікали чи вже втікають в країни, які легалізувати р...зових та г..лубих?
Адже одностатеві шлюби - це хвороба.
А така вибірковість питань свідчить про те, що і серед журналістів є ... люди, які за шматок гнилої ковбаси готові гавкати і на свій портрет.
Але й ..... мають право на життя...
Співчуваю...

КУтиловы и Туменки т..вкают по заказу на тех, на кого велено т..вкать. И выл..зывают тех ,кого велено выл..зывать. Прикольно, что вопрос о фотосессии Кличко задал именно Туменко. ЧЕМ этот "журналист" был славен на Черкащине в 80-е - хорошо помнят черкащане постарше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #23 yszon din alt 15.02.2014 11:38
Цитую Газетяр:
ЯК БРИДКО, КОЛИ ЖУРНАЛІСТИ ПИШУТЬ ПРО ЖУРНАЛІСТІВ! ЦЕ НЕЕТИЧНО І АБСОЛЮТНО НЕПРОФЕСІЙНО! ПРОЧЕРКУ - 2!!!

А с каких
то пор корпоративная солидарность стоит выше понятия порядочности? Если журналист имеет склонность к эксгибициогнизм у - другим журналистам об этом тоже упоминать запрещается?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #22 yszon din alt 15.02.2014 11:25
Цитую Мені не байдуже:
Бр...хунец ,покаж тот журнал! ............................................


Я те повторяю, бр...хунцу: покажи журнал!
Что фото в нём БЫЛо - братья кличко никогда не отрицали. И фото ,о которых ты говоришь - сами презентовали на Книжной Ярмарке в Москве в 2003 г.
Но только .... вроде тебя или провокаторы вроде тех ,у кого ты свой бред содрал, могут называть ЖУРНАЛОМ ДЛЯ ГОМОСЕКСУАЛИСTО В мужской журнал для женщин МАХ, котрый с 2006 г. выходит и в Украине: http://glasweb.com/krasota-i-mah/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 voleyland 15.02.2014 01:42
Цитую Мені не байдуже:
Бр...хунец ,покаж тот журнал! ............................................

вбив трохи часу,але нічого страшного!)
з самим журнальчиком не так всьо просто, але є цікаві факти...
http://fightnews.ru/user/0/comments?page=530
http://medwedew.de/box-klitschkos-jung-und-klitschkos-sexy-1946/
зверніть увагу на давнину тих стеттей і публікацій!
як кажуть диму без вогню не буває, і маленька брехня породжує велику недовіру! ;-)

Говорите прямо, к чему вы клоните? Вам не дают покоя какие-то скрытые желания?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #20 voleyland 15.02.2014 01:35
Цитую Газетяр:
ЯК БРИДКО, КОЛИ ЖУРНАЛІСТИ ПИШУТЬ ПРО ЖУРНАЛІСТІВ! ЦЕ НЕЕТИЧНО І АБСОЛЮТНО НЕПРОФЕСІЙНО! ПРОЧЕРКУ - 2!!!


Смех да и только! А вопросы такие провокационно-похабные задавать - это этично или профессионально ?

Хотя может и профессионально - профессии бывают разные, в том числе ещё более древние, чем профессия журналиста :-)