Сьогодні в Черкасах 25-у річницю з дня виведення військ з Афганістану відзначали одразу на двох мітингах.

DSC_0161

Зранку на Соборній площі Черкас встановили сцену, на якій згодом виступали представники Партії регіонів, а також учасники бойових дій. Зі сцени вони засуджували «агресивні» протести, які охопили країну.

DSC_0163 

DSC_0178

На провладному мітингу зібралося кілька сотень осіб. Біля Соборної площі стояли автобуси з назвами районів, зокрема, Шполи. За інформацією опозиціонерів, на мітинг привезли з районів «бюджетників».

DSC_0173

У руках вони тримали національні прапори, а також плакати з написами «Не допустимо переписування історії», «Неофашизм в Україні не пройде».

DSC_0167

По периметру площі стояли молодики. На час проведення мітингу рух по вулиці Лазарєва було перекрито.

DSC_0177

Цікаво, що на заваді мітингу регіоналів навіть не стала судова заборона, що обмежує зібрання на Соборній площі через грип. Представників влади не чіпали ані правоохоронці, ані судові виконавці.

На традиційне віче о 10:00 на Соборній площі також почали збиратися прихильники опозиції. Активісти євромайдану закликали їх перейти на площу ім. Тараса Шевченка. Євромайданівці кілька разів вигукнули «Приєднуйтеся до нас» та пішли в напрямку драматичного театру.

DSC_0179

На площі ім. Тараса Шевченка виступили представники опозиції, зокрема, народний депутат Леонід Даценко, депутатка обласної ради Любов Майборода, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко, голова міської організації «Свободи» Андрій Куча тощо.

DSC_0181

Опозиціонери розповіли про останні події в місті та країні, а також планували подальші заходи. Зокрема, Даценко зазначив, що Народні ради ухвалили рішення проводити альтернативні заходи щодо вшанування пам’яті Тарасові Шевченку.

DSC_0187 

DSC_0192

Загиблих афганців на опозиційному мітингу вшанували хвилиною мовчання. Після віче «євромайданівці» рушили колоною до Площі Слави, де відбулося покладання квітів.

Фото «Прочерку»

реклама

Коментарі  

 
-2 #10 Чукча 17.02.2014 12:35
Одобрямс!!!
"Даценко зазначив, що Народні ради ухвалили рішення проводити альтернативні заходи щодо вшанування пам’яті Тарасові Шевченку"

Предлагаю не застаиваться и создать альтернативную Черкасскую область, поставить альтернативный памятник Шевченку, построить альтернативные дороги, альтернативную налоговую создать...для полного счасться рабочим и крестьянам увеличить рабочий день на алтернативные 8 часов. Надо же кормить альтернативное презыдию и политбюро. Кто ж, как не они будет за народ переживать :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Козак 17.02.2014 01:20
Як подивитись хто стоїть на трибуні,і почитати лозунги навпроти,заміни ти термін мітинг на пікет,то певна логіка проглядається..може саме це, наші "вільні"друзі з районів ,і хотіли донести..???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Микола 16.02.2014 00:08
Цитую Географ глобус пропив:
Оті дядьки, що тримають плакат геть в Каталонію, навіть географії в школі не вчили. Без образ. Каталонія північніше, еіж місто Марбелья!. Набагато північніше.
А Марбелья знаходиться в Андалусії!!!Це південь Іспанії.
От звик наш народ писати х..., а потім ображаються.

Треба писати! Геть в Андалусію!

Їдь разом з Тулубом, покажеш йому дорогу. Можеш не повертатися, будеш йому там Україну на глобусі показувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 voleyland 16.02.2014 00:06
Поистине наглость партии регионов сопоставима с наглостью Геббельса! Основной упор в своей пропаганде они сделали на антифашизме, хотя для любого мало-мальски мыслящего человека политика ПР по сути это и есть кристаллизовавш ийся ф..зм, очищенный от нацизма. Главный атрибут крайне правых - идея беспрекословног о подчинения слабого воле сильного. Разделение людей идёт не по национальному и даже не по имущественному признаку, а по морально-волевым качествам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Козак 15.02.2014 21:18
Афганці стоять з народом на Майданах,а сьогодні під ОДА,моя думка,стояли ті що їх туди посилали..Як помиляюсь,вибач айте...Виступати з антиф..ськими лозунгами під егідою ПР,то кліника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Сіренький 15.02.2014 21:00
До цього додам, що спочатку на Площі афганців, де споруджено капличку, зібралися черкаські "афганці", вшанували своїх полеглих однополчан і рушили до цвинтарів, де поховані їхні побратими. Перед відправкою до цвинтарів до нас підійшли два "афганці" і, показуючи на незрозумілі для них дійства біля ОДА, запитали, що це за цирк?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #4 Владислав 15.02.2014 20:49
Народ как стадо баранов куда скажут туда и идут надоело все хочется стабильности наконец то.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Гонта - 2 15.02.2014 18:32
Який народ представляє ця Народна рада? анатолій Бондаренко - голова президії обласної Народної ради! Повністю збанкрутована політика обасної ВО "Батьківщини". Бондаренко навіть не зміг переконати виборців і програв жашківському конюху. Соромно за цю Народну раду, яка кормиться з долоні Тулуба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Почую кожного 15.02.2014 18:02
Цікаво, про яке переписування історії йде мова? Може про те, щоб не визнавати війну в Афганістані агресією Радянської імперії? Ця несправедлива війна була ганебно програна: Афганістан був, є і буде. А де Радянський союз? Ау?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Географ глобус пропив 15.02.2014 17:13
Оті дядьки, що тримають плакат геть в Каталонію, навіть географії в школі не вчили. Без образ. Каталонія північніше, еіж місто Марбелья!. Набагато північніше.
А Марбелья знаходиться в Андалусії!!!Це південь Іспанії.
От звик наш народ писати х..., а потім ображаються.

Треба писати! Геть в Андалусію!