Сьогодні в Чигирині «тітушки» намагалися закидати яйцями народного депутата від ВО «Свобода» Юрія Сиротюка. Про це він повідомив під час зустрічі з громадою в Черкасах.

– Кожного разу, коли приїжджаю на Черкащину, Тулуб стає все смішнішим. Сьогодні в Чигирині він втратив яйця. Послав якихось «тітушок» закидати яйцями мене і людей. Так вони десь за кілометр кинули і тікали, бо їм привиділися якісь бандерівці в Чигирині. Оце він дожився… Якщо цей герой України хоче поговорити, то хай візьме своїх «тітушок» і прийде... Так що вже без яєць ваш губернатор. Думаю, скоро взагалі ніякого не буде… – розповів під час зустрічі з черкащанами Сиротюк.

Крім того, у Шполі під час зустрічі місцевої громади з нардепом від «Свободи» Ігорем Швайкою молодики теж намагалися закидати їх яйцями.

«Місцеві тітушки в Шполі напали на громаду на зустрічі із народним депутатом від «Свободи» Ігорем Швайкою. Сам Швайка неушкоджений, у кількох свободівців влучили яйцями. Зустріч триває, кількох тітушок зловив та передав у міліцію свободівський загін самооборони. Після зустрічі із нардепом шполяни мають йти пікетувати міліцію, бо очевидно, що за їхнього схвалення все це і відбувається», – повідомив у соціальній мережі «Фейсбук» очільник обласної «Свободи» Юрій Ботнар.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 Мефодій 18.02.2014 10:46
Цитую Українець:
Коли вже нарешті на нашій благодатній українській землі між українцями настане злагода та спокій?
Люди схаменіться!

а як ще інакше два береги - три гетьмани ще було так з покон віків
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Хома 17.02.2014 19:32
А т...тушку-украинца не ударили случайно яйцом по голове? Страусиным.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 voleyland 17.02.2014 12:47
Цитую Украинец:
Никогда не стоял в партии регионов . Но если вы н...цики придете к власти то раскол будет всей нашей стране .


Вот поэтому Партия регионов больше всего заинтересована в популяризации "Свободы" и прочих националистов. Для них это способ заставить голосовать за себя даже таких нейтральных людей как вы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Украинец 17.02.2014 12:04
Никогда не стоял в партии регионов . Но если вы н...цики придете к власти то раскол будет всей нашей стране .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 aat 17.02.2014 10:51
Який ти в ч...та українець. Ш...ка від партії регіонів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Фотограф 17.02.2014 10:43
Опозиция не может разобраться в своих военных формированиях. Насоздавали б..нд а теперь не могут разобраться чьи и кому они подчиняются Не нравится опозиционеру человек на улице: сразу он т..тушка. Когда Кличко привез свою типа охрану вначале так волали "т..тушки-т..тушки" а когда сказали что это люди Кличко тональность сразу поменялась - якы хароши хлопци :oops:

- Национальная гвардия
Удивительная и мифическая организация Ее создал на Майдане некий Дидковский
- "Женская сотня"
Создана на этой неделе Насчитывает не более 40 женщин
- Боевые сотни "Свободы"
На Майдане три сотни
- Главный штаб "Самообороны Майдана"
Насчитывает 36 сотен
- "Правый сектор"
Временное революционное объединение радикалов
- Спецподразделен ие "Бизон"
На данный момент формируется
- Спецподразделен ие "Финансовая безопасность"
Насчитывает до 20 человек
- Казаки
Создали отдельную сотню
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Нестор Іванович 17.02.2014 09:49
... Так що вже без яєць ваш губернатор...

*ерой такий розвиток подій передбачив завчасно - у нього не яйця, а памятник на центральній площі Черкас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Украинец 17.02.2014 00:31
Обращаюсь к редакции Прочерка . Скажите на какой основе вы называете "т...тушками" тех кто против н...стов из "свободы" !? Я вам скажу что именно "свобода-удар-батькившине" есть предателями которых спонсирует запад .Прекратите оскорблять нас народ Украины, мы против ваших тритушек !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Loki 16.02.2014 23:39
Ну не мої куміри, як всі "генсеки" так і всі "оппозиционісти". Але заголовок не комільфо(. В умовах жорсткої цензури, я б написав: "ПР cкидає свої "компромати"!" ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Українець 16.02.2014 23:29
Коли вже нарешті на нашій благодатній українській землі між українцями настане злагода та спокій?
Люди схаменіться!