Сьогодні, 17 лютого, о 15.40 на ХХІІ Олімпійських іграх у Сочі у змаганнях із акробатики за медаль боротиметься 23-річний уманчанин Микола Пуздерко, йдеться на сайті Олімпіади.


Микола виступатиме останнім під номером 21.

Під українським прапором на зимовій олімпіаді сьогодні виступатиме також 25-річний спортсмен із Первомайська Олександр Абраменко.

Подивитися пряму трансляцію виступів чоловіків-акробатів можна на телеканалі «Перший національний».

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Мефодій 18.02.2014 10:44
Цитую Олександрович:
Цитую Loki:
)) Пословица такая есть: "Sex ist wie Olympia: Dabei sein ist alles!"

То Ви вже, будь-ласка, і перекладайте. Не всі ж німецьку мову знають. «Секс як Олімпіада, головне в цьому брати участь».

Та німці в цьому знають толк - натюрлих :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Дід Трохим 18.02.2014 09:31
Всьо, поборовся. Я пів-ночи не спав шоб той сказочний польот не пропустить. Взлєтєл красіво і даже пару фортелів в воздухє викинув. Ну посадку він, видно, не репетірував. Зато польот по склону продовжився і послє приземлєнія.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Loki 17.02.2014 14:20
)) Чешут чехи, чадят чадцы, а мы жжом такими перлами на разных эсперанто, шо сосискам и не снилось! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Чукча 17.02.2014 13:46
Цитую Loki:
Перекладать- медвежья услуга, в европу ж все кажись собрались? Или надеются без других шпрах на социале всю жисть просидеть и по чёрному работать? Тогда вас только и ждёт то, чем все пугают- клинить, путцить,...., та памперсы менять!Пусть каждый сам моском шевелит, а не ждут вечно, шо хто-то шо-то за них делать будет и свободу завоюет в том числе! ))

Ну пачиму мы уже одной ногой у Явропе и чешем по ихнему: Битте, айн сосиска унд порезать :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Loki 17.02.2014 13:14
Перекладать- медвежья услуга, в европу ж все кажись собрались? Или надеются без других шпрах на социале всю жисть просидеть и по чёрному работать? Тогда вас только и ждёт то, чем все пугают- клинить, путцить,...., та памперсы менять!Пусть каждый сам моском шевелит, а не ждут вечно, шо хто-то шо-то за них делать будет и свободу завоюет в том числе! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Олександрович 17.02.2014 12:54
Цитую Loki:
)) Пословица такая есть: "Sex ist wie Olympia: Dabei sein ist alles!"

То Ви вже, будь-ласка, і перекладайте. Не всі ж німецьку мову знають. «Секс як Олімпіада, головне в цьому брати участь».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Loki 17.02.2014 12:31
)) Пословица такая есть: "Sex ist wie Olympia: Dabei sein ist alles!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Варка 17.02.2014 12:24
Акробатика...ничего не напутали...или забыли дописать по какой дисциплине..на лыжах, коньках, с шайбой, виндсерфинге :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Фугас 17.02.2014 11:33
Пошарився по інету... Наймовірніше, фінішне місце буде близьким до стартового номера, ну наші ж мужики- зимові олімпійці ніколи по медалі не їздили. Так шо всьо нормально. "Главноє - участь" ;-)