реклама Делікат

ukrainsk Щецинський регіональний центр Фундації розвитку місцевої демократії та Інститут демократії імені Пилипа Орлика розпочинають проект ««Прозора Україна» для Східного Партнерства. Громадське та медійне сприяння». Оголошується конкурс на участь серед журналістів місцевих засобів масової інформації та лідерів і активістів громадських організацій, які працюють на місцевому рівні.

Протягом більш як 5 років Щецинський регіональний центр Фундації розвитку місцевої демократії та Інститут демократії імені Пилипа Орлика здійснюють проекти, спрямовані на покращення надання адміністративних послуг мешканцям виконавчими органами місцевого самоврядування, на побудову стосунків в громаді на засадах моделі «доброго врядування» – «прозорості», «нетерпимості до корупції», «залучення громадян», «передбачуваності», «фаховості» та «звітності».

Усі проекти об’єднані спільною назвою, яка є, водночас і метою: «Прозора Україна».

До цих пір проекти «Прозорої України» були адресовані переважно керівникам та службовцям міськвиконкомів і багатьох з них вдалося переконати розпочати впровадження елементів моделі «доброго врядування» у своїх виконкомах. Багато з них на власному досвіді переконалися в перевагах роботи за цією моделлю. Адже вона не тільки покращує процедури надання послуг, а й створює можливість працювати з мінімальним ризиком створення ситуацій, які провокують навіть не корупційні дії, а навіть підозру в них.

Нинішній проект «Програма «Прозора Україна» для Східного Партнерства. Громадське та медійне сприяння» звертається, передовсім, до лідерів громадських організацій, які діють на місцевому рівні, і до журналістів місцевих засобів масової інформації. Адже налагодження спільного розуміння прозорої роботи місцевого самоврядування саме в цьому умовному трикутнику «громадськість-преса-влада» має створити підгрунтя для наступного успіху акції «Прозора Україна».

Учасниками проекту цього року стануть: 24 журналісти місцевих засобів масової інформації – по 8 з трьох умовних регіонів України – «Заходу», «Центру» та «Сходу і Півдня» та 24 лідери або активісти місцевих громадських організацій також по 8 з цих же регіонів.

Проектом передбачені триденні регіональні тренінги-семінари за участю польських та українських експертів, а також навчання на базі Щецинського регіонального центру Фундації розвитку місцевої демократії з відвідання міст Західно-Поморського воєводства, які були учасниками акції «Прозора Польща».

Відбір учасників – на конкурсних засадах, за результатами розгляду відповідей на анкети, які треба надіслати до 25 квітня.

Детальна інформація:

На сайтах: «Прозорої України» та Центральноукраїнського регіонального навчального центру ІДПО;

За телефонами: (0472) 32 25 07 (і факс), (067) 583 43 52 – Магдалена Братко, (067) 45 46 585 – Оксана Колісник;

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Анкети – на сайті www.prozora.org

Проект співфінансований в рамках польської допомоги для закордону Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща у 2011 році.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100