реклама

реклама

Загони «Беркута» розпочали наступ на мітингувальників на майдані Незалежності. Про це повідомляє кореспондента Радіо Свобода. Наступ іде з усіх сторін.

 
Міліція просить громадян залишити Майдан з огляду на проведення, як кажуть правоохоронці, «антитерористичної операції».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #9 Stalker 19.02.2014 10:03
Цитую читач:
Розганяйте вже іх по домах.


Якщо вони вернуться додому, то боюся у тебе дому нестане.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 voleyland 19.02.2014 10:02
Майдан начинался как борьба ради справедливости. После всего, что натворила ф....ская власть, зверски уничтожив Майдан так, как в своё время эсесовцы уничтожили бунт евреев в Варшавском гетто, сжигая людей живьём, у нас не остаётся места для справедливости. У нас остаётся только месть. Любым способом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 СТОП юре свободе 19.02.2014 00:02
Юрій Ботнар
около часа назад напiсав на своїй сторінці у фейсбуці
Сотні моїх друзів - побратимів свободівців зараз отчені озброєними солдатами. Багато поранені, щонайменше 1 загинув доля інших не відома, наступає ніч... Якщо ще бодай один .... відкриє рота на Свободу чи побратимів розіб'ю м...рду особисто!!!!
Хлопці тримайтесь, підмога в дорозі!
СБУ займіться цим ..., це він підбиває нашу молодь на беззаконня і вбивства міліціонерів! Зупиніть цього провокатора безробітного!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Дядя 18.02.2014 23:36
Цитую читач:
Розганяйте вже іх по домах.
Кого?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Дядя 18.02.2014 23:34
"Гоніть тих недолугих в три шиї. Давно пора в рідні схрони, ще років на 70-100, як мінімум." "Черкасець"! Ты не ....!Какой ты черкасець?Ты за кого ....? А может у тебя еще и ПРтбилет есть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Мефодій 18.02.2014 22:44
Цитую читач:
Розганяйте вже іх по домах.

їдь до себе у Данєцьк і там командуй на шахті
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 стабилизец 18.02.2014 22:27
Цитую Черкасець:
Гоніть тих недолугих в три шиї. Давно пора в рідні схрони, ще років на 70-100, як мінімум.

Ага, западэнцив - в схроны, восточников - к москалям, а "черкасця" и "читача" в холодильник за салом. В случае объявления очередного голодомора они, в отсутствие сала, с удовольствием слопают своих родственников.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Черкасець 18.02.2014 22:12
Гоніть тих недолугих в три шиї. Давно пора в рідні схрони, ще років на 70-100, як мінімум.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 читач 18.02.2014 21:38
Розганяйте вже іх по домах.