реклама

реклама

У Черкасах в магазині «Делікат», що по вулиці Університетській, 25, покупці влаштували ажіотаж, передає кореспондент «Прочерку».


Увесь квартал поряд із магазином заставлений машинами. Через брак місць на паркувальному майданчику, люди залишають свої автомобілі просто на алеї вздовж бульвару Шевченка.

Черги біля кас тягнуться на кілька метрів.


Люди складають товар не в звичайні кошики, а в ті, що на коліщатках. Як правило, усі вони вщент заповнені яйцями, хлібом, молоком і крупами.


Найбільш «спустошений» – хлібний відділ. Замість хліба люди беруть те, що залишається, – багети, рогалики та лаваші.


Активно забирають із полиць також крупи, цукор та борошно. 



На молочних полицях залишається хіба що кефір та йогурти.

Порожніють і холодильники з м’ясом.


Вражені такою кількістю людей у магазині, покупці роблять фото або діляться враженнями із знайомими по телефону.


Касири кажуть, що прибувати люди почали близько 15.00. Щоб полегшити розрахунок клієнтів, деяких працівників викликали на роботу, перервавши їм вихідний.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #15 незнайка 21.02.2014 12:23
Пенсионеров раскупающих все с полок на фото не видно Может у пенсионеров просто нет денег на подобный шопинг?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Борис Юхно 21.02.2014 10:05
Я був у "Делікаті" десь близько 18-ї. Конкретно щодо цього магазину - чутки про ажіотаж явно перебільшені. 1. Після реконструкції там увечері тепер завжди повно людей. 2. Абсолютно всі продукти були в наявності (хліб, правда, лише своєї пекарні і купували прямо з віконця, біля якого стояло чоловік 5-6, але "звичайний" там взагалі рідко буває. 3. На касах щось трохи нагадувало "Новий рік", але тільки за обсягами кошиків, а не за кількістю покупців. А ось що дійсно дістало, так це парковка на бульварі, де між каштанами десятки машин. Студенти кажуть, що скоро там легко можна буде натрапити на покручені цвяхи. Це так, про всяк випадок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Мефодій 21.02.2014 09:49
Цитую федор принципиальный:
.... обогатили торгашей,при том,что жалуются на отсутствие денег и работы.

от блин икра подорожала - что теперь делать, от как я буду жить?*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 elena 21.02.2014 09:02
Вчера вечером на заправках десятки машин... Сегодня утром в 7 часов совершенно свободно заправилась на ОККО, моя машина была второй. Никакой очереди. Не надо паниковать - только себе хуже делаем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 100 21.02.2014 08:00
Люди складають товар не в звичайні кошики, а в ті, що на коліщатках. Як правило, усі вони вщент заповнені яйцями, хлібом, молоком і крупами.
Я б здивувався якщо б вони складали товар в звичайні кошики, які в деяки магазини просто не виставляють)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 черкаси 21.02.2014 01:26
да нормально можно из банкоматов деньги снять, и в магазинах не было ажиотажа, а то что разметают продукты - ну так извините, в каждом магазине ближе к 7 вечера на полках в магазинах всегда пусто, так как все с работы возвращаются и раскупают продукты..... не нужно создавать искусственный ажиотаж
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Ирина 20.02.2014 23:43
Гроші в банкоматах є. Я зняла без особливої черги близько 18.00 години. Інкасатори везуть гроші у відповідні банківські установи. Але ажіотаж у городян великий, страх залишитися голодними також присутній. Зберігайте спокій та людське обличчя, дорогі земляки. І це мине... Сподіваюсь дуже, що життя мирне налагодиться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Ирина 20.02.2014 23:39
Кому война, а кому мать родная. А машин столько, причем очень недешевых, возле "Деликата",что просто не верится, что это полунищая Украина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 питання гостю 20.02.2014 21:59
а ви шо, друг Тулуба, шо все знаэте? 8) 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #6 Litu4ka 20.02.2014 21:27
в Черкасах спалили всі станції метро і заблокували космодром