реклама

реклама

Під час штурму «Беркутом» черкащан на блок-пості біля дамби постраждав фотокореспондент газети «Вечірні Черкаси» Ігор Єфімов. За інформацією його колеги Валентина Чернявського, Ігорю «проламали голову».

 

За словами присутніх активістів, «Беркут» бив людей дубинками та стріляв з автоматів Калашникова та помпової зброї. Також «беркутівці» розбили шість машин.

Залишається невідомим, чи вдалося «беркутівцям» взяти когось із собою.

Наразі активісти не можуть визначитися, покидати блок-пост чи чекати повторного штурму «Беркуту». В ці хвилини вони барикадують дорогу шинами.

Водночас у соціальній мережі «Фейсбук» Марина Макуха повідомляє, що в місті «Беркут» «зачищає» місто від вулиці Можайського по бульвару Шевченка.


реклама

Коментарі  

 
0 #16 voleyland 21.02.2014 09:51
Цитую Черкасивставай:
Дамба стратегический военый объект, зачем его блокировать??


Вы лучше скажите зачем вы себе мозги заблокировали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 voleyland 21.02.2014 08:44
Цитую Черкасивставай:
Дамба стратегический военый объект, зачем его блокировать??


Вам же уже объяснили. Никто ничего не блокировал, обычные машины без проблем проезжали куда им надо. Люди пытались защитить Черкассы от т...тушек-погромщиков.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 Сергій 21.02.2014 02:22
Я бачу тут ті хто лайкає навіть у ночі працює, шо по чьом у тулуба?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Сергій 21.02.2014 02:21
........ автомобілісти все проїзджають і сигналять у підтримку, вийдіть уже з .... з ноутбуками на вулиці міста, поверніться в реалії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Черкасивставай 21.02.2014 00:30
Дамба стратегический военый объект, зачем его блокировать??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Антон 21.02.2014 00:29
И снова этот провокатор Бондаренко....нельзя верить ни одному его слову...он уничтожил оппозицию в Черкассах..."милиция з народом" ...губернаторская ш...ка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 українець 20.02.2014 23:55
Цитую Совість:
Щоб боялися народного гніву, треба групу в контакті і викладати туди їх фото і місце проживання, щоб люди могли прийти і подякувати за захист...

Уже викладади фото беркутівця - і що, з 30 листопада по сей день продовжує керувати та набиратися більше досвіду по вб..вству людей. Очевидно скоро до ордену представлять...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 nnk3 20.02.2014 23:44
Цитую Совість:
Щоб боялися народного гніву, треба групу в контакті і викладати туди їх фото і місце проживання, щоб люди могли прийти і подякувати за захист...

Ти до чого закликаеш, а?!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Mike 20.02.2014 23:40
.....ставить их командиров на колени на центральной площади и расстр...ливать вместе с т...тушками в затылок всенародно... а остальных на зону... их там быстро научат "свободу любить"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 voleyland 20.02.2014 23:37
Цитую нейтралитет:
Барикадують дорогу від кого? Чим завинили люди, які їздять дамбою з одного берега на інший?


А кто мешает ездить обычным людям? Видимо вы неправильно поняли. Речь не шла о полном блокировании дороги, а только о том, чтобы задержать въезд в город автобуса с погромщиками, которых по распространивши мся слухам власть планировала завезти этой ночью в Черкассы. Хлопцы поехали на дамбу защищать нас с вами.