На фото – Геннадій Дем’яненко

На фото – Геннадій Дем’яненко

Екс-керуючий справами Черкаського міськвиконкому, адвокат Микола Кудрявцев, а також його колега Олексій Чубин направили звернення до прокурора Черкаської області Геннадія Дем’яненка з проханням розібратися в нічному розгоні протестувальників на блокпості біля дамби. Звернення Кудрявцев розмістив на своїй сторінці у «Фейсбуці».

У зверненні вони просять з’ясувати, які підрозділи органів внутрішніх справ та якої територіальної підпорядкованості брали участь у розгоні мітингувальників на блок-пості, чи віддавався наказ на проведення вказаної операції та ким саме з посадових осіб; на яких підставах було застосовано спецзасоби та вогнепальну зброю щодо громадян і чим була викликана необхідність пошкодження автотранспортних засобів громадян та яким нормативним актом передбачені такі дії.

реклама

Коментарі  

 
+7 #11 Пшонка 22.02.2014 12:01
Щось Кудрявцев почав активнічати, показувати, який він гарний та демократичний! А чи давно ви, "вільні демократи" - плем'я бродсько-одаричове, лагідно співпрацювали із "ригами"? Ніщо не забуте, ніхто не забутий!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Микола Кудрявцев 22.02.2014 01:37
Цитую черкащанин:
якщо палили мітингувальники , тоді з яких причин. Так завтра я чи ви будете їхати в автомобілі чи громадському транспорті, нас підпалять бо їм так захотілось і при цьому всі будуть розповідати, як в місті активісти утримують порядок і не дай боже їх за погроми полаяти. Хоч хтось розповість всю правду про цю подію. А то лише нагнітання ситуації і заохочення до подібного. Чому про це мовчать самі учасники та хто їх там поставив.

Я впевнений, що ніхто нікого ніде не ставив. Інша сторона розповідає діаметрально протилежне щодо порядку подій. Але гільзи на місці подій говорять самі за себе. А погромів не повинно бути, з гарячими, але порожніми головами треба говорити, і жорстко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 житель Ильина. 21.02.2014 18:36
автобусы беркута белого цвета и сопровождали их милицкйские машины с включенной сиреной на весь город Ехали после разгрома по Ильина и люди выглядывали, кто же с почестями такими, не сам ли Витя Янек? А наши менты радовались, как легко прошла охота на безоружных людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 черкащанин 21.02.2014 16:39
якщо палили мітингувальники , тоді з яких причин. Так завтра я чи ви будете їхати в автомобілі чи громадському транспорті, нас підпалять бо їм так захотілось і при цьому всі будуть розповідати, як в місті активісти утримують порядок і не дай боже їх за погроми полаяти. Хоч хтось розповість всю правду про цю подію. А то лише нагнітання ситуації і заохочення до подібного. Чому про це мовчать самі учасники та хто їх там поставив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Микола Кудрявцев 21.02.2014 16:18
Цитую черкащанин:
так хто ж підпалив рейсовий автобус? всі репетують, що "Беркут" побив мирних мітингувальникі в, але чомусь ніхто не розповість, що саме відбувалось перед цими подіями. Якщо автобус спалено мітингувальника ми, то про що тоді можна говорити.

Навіть якщо вони спалили автобус ДО атаки міліції, це не є підставою для застосування вогнепальної зброї. Тому потрібна реальна перевірка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 черкащанин 21.02.2014 14:48
так хто ж підпалив рейсовий автобус? всі репетують, що "Беркут" побив мирних мітингувальникі в, але чомусь ніхто не розповість, що саме відбувалось перед цими подіями. Якщо автобус спалено мітингувальника ми, то про що тоді можна говорити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Геннадій 21.02.2014 14:48
Так там же ремонт, к кому вопросы то? К заколоченным дверям?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Лана 21.02.2014 14:26
адвокаты - молодцы!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Loki 21.02.2014 14:09
За такие вопросы, если он ещё в городе, "Спасибо" не скажет! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Оксана Колісник 21.02.2014 13:57
Телефон їхнього чергового не відповідав під час подій. Пілікав факс "на автоматі"...