У ці хвилини депутати Черкаської міської ради в таємному режимі голосують за звільнення з посади в. о. міського голови Віктора Білоусова, передає кореспондент «Прочерк».

У залі зареєстровано 37 депутатів.

Перед цим виступав в. о. міського голови, який зазначив, що звинувачення на його адресу є «притягнутими за вуха».

реклама

Коментарі  

 
0 #11 H2o 22.02.2014 01:25
Яничара теж обрали...і весь світ визнав...і що з того??
Цитую Василь:
Черкасщани вибрали свого часу легітимного мера

Білоусов узурпував владу за допомогою тулуба, судити обох.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 блазень 21.02.2014 20:18
Фьодорыч,nopasa ran!!!! Держись!!!! Тебе-нечего стыдиться за проделанную работу в городе!!! Самому честному мэру Черкасс - СЛАВА!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 ЛеБурже 21.02.2014 16:03
Цитую Василь:
Черкасщани вибрали свого часу легітимного мера

Білоусов узурпував владу за допомогою тулуба, судити обох.

Облейся холодной водой и включи свои мозги!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Дожились 21.02.2014 16:00
Цитую незнайка:
За какое место Билоусов тянул 23-летних на должности распорядителей бюджетных средств?

Он был просто марионеткой в руках главного КУКЛОВОДА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 ЛеБурже 21.02.2014 15:57
Белоусов один из немногих адекватов в этом зале. Причин для его отставки на мой взгляд нет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Василь 21.02.2014 15:57
Черкасщани вибрали свого часу легітимного мера

Білоусов узурпував владу за допомогою тулуба, судити обох.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 незнайка 21.02.2014 15:54
За какое место Билоусов тянул 23-летних на должности распорядителей бюджетных средств?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Кудряшка 21.02.2014 15:54
Давайте ещё Белоусова уволим и всё город вообще с отморозками останеться. Вы что не понимаете что голова это просто хозяйственник пусть решает вопросы города. Ну даже если и запретил, что он на вас милицию направлял. Что ж вы так к одарычу не цыплялись который нас всех обдирал. Ламать не строить, в такой период нужно группироваться а не шашком махать. Ну орёт булатецкий и что, просто воздух сотрясает больше ничего. Это не выбор дивиц нравиться не нравиться. Пусть человек работает, после народ выберет что ему надо, условно конечно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Н2о 21.02.2014 15:46
ну,приберуть Білоусова і? когось же все одно потрібно "ставити" поки що(до виборів)... і кого ж?? Радуцького,Мама лигу,Савіна чи Воротніка,чи може Булатецького? втратили вже здравий глузд! в революцію загралися..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Спостерігач 21.02.2014 15:39
А є притягнутм за вуха його позови в суд про заборону мирних зібрань?!