Минуло 10 хвилин, відведених депутатам Черкаської міськради активістами-майданівцями на з’ясування прізвища того, хто наказав учора «розстрілювати активістів на черкаській дамбі».

До сесійної зали зайшли молоді хлопці, які пригрозили в.о. мера Віктору Білоусову вивести його «на площу до людей». Про це повідомляє кореспондент «Прочерку».

При цьому хлопці, серед яких багато тих, «у кого стріляли на дамбі», заявили, що вони «за наслідки для Білоусова не відповідають».

Захистити в.о. мера намагалася депутат міськради Тамара Вороніна, однак хлопці закликали його «не ховатися за жінкою».

Поки що Віктор Білоусов перебуває в сесійній залі.

Молодь скандує «Банду геть!» Хлопці налаштовані досить рішуче.


реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Безпартійна 26.02.2014 00:37
Хіба це народ! Недоумки, двієчники! Вважають себе вершителями доль народу, це народна ганьба! Господи, що діється і коли це закінчиться?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Честь 22.02.2014 13:02
Ганьба юрбі молодиків, що прийшли на сесію. Ви усі разом взяті і поруч не стоїте з БІЛОУСОВИМ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Велике око 22.02.2014 11:28
Цитую Герои:
Где а пан Одарич... где были все эти люди и их команда?!! почему их нет с народом, когда это нужно?! Зато не брезгуют воспользоваться моментов, посеять хаос и панику среди людей, и прийти к власти!!
КТо же вы, а?!


Роззуй очі. Руслан Зоря - член команди Одарича - один з організаторів КПП на дамбі. Його машина постраждала першою. Учора екс-керуючий справами МВК Микола Кудрявцев цілий день провів на КПП на Смілу. Купа людей на майдані в Києві, у т.числі і дочка і син Одарича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Герои 21.02.2014 22:34
Где же вы, герои, были когда Волошину в м...ду ударили, а?!

Человека ни за что, на видео четко же видно, ударили.. Хоть бы кто заступился, кто был в тот момент на митинге! До чего докатились.... демократии, свободы вам подавай... у..ды!

Булатецких слушаете?? А где он был на дамбе, а во вермя штурма ода, где был Бондаренко?! Почему Даценко не с народом, а леди Жуковская, или Сухарьков с его громадской радой?!! а пан Одарич... где были все эти люди и их команда?!! почему их нет с народом, когда это нужно?! Зато не брезгуют воспользоваться моментов, посеять хаос и панику среди людей, и прийти к власти!!
КТо же вы, а?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Честь 21.02.2014 22:17
Толпа оплаченых людей, просто отрабатывали заказ. Вопрос только чей заказ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 УЖАСТЬ 21.02.2014 17:34
Цитую Оксана Колісник:
Людям треба таки пояснити, що Білоусов до вчорашньої стрілянини ніяким боком! Комусь просто хочеться зірвати злість. Це - недоречно!

Он обещал Вас взять с собой в США? Или ваши изыскания о составе ЩМА совпали с трактатами в.о.?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Сергій 21.02.2014 17:27
Білоусов як людина в цілому непоганий, але за заборону мирних зібрань двічі - повинен піти у відставку. Таке порушення Конституції не має виправдання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Шпак 21.02.2014 17:02
Оксано, боком, він, боком. Як в.о. міського голови він перший мав би бути зацікавленим у тиску на силовиків міста для розслідування цієї справи... А він клеїть дурня, наче ми тут ніпрічом, і нє наше дєло. То нехай пензлює і не займає крісла міського голови, якщо він пусте місце і ситуація в місті його не стосується.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Липна 21.02.2014 16:54
Ну так Булатецкому ж надо крови, а то он вчера все пропустил то он решил догнать устроив такие провокации.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Оксана Колісник 21.02.2014 16:36
Людям треба таки пояснити, що Білоусов до вчорашньої стрілянини ніяким боком! Комусь просто хочеться зірвати злість. Це - недоречно!