реклама

реклама

У Черкасах біля дамби продовжує стояти блокпост. Фотографії барикад на дорозі розмістив у «Фейсбуці» черкащанин Сергій Тимошенко.



За інформацією користувачів соціальних мереж, наразі активісти достатньо забезпечені їжею. Чай та каву вони готують одразу на місці, тож везти термоси не варто.


«Треба б зо 5 кілограмів лимонів. Є ще зараз потреба в молоці (бажано злити в пластикові пляшки). Потрібно: маски медичні і рукавички медичні – багато (можна нестерильні). Також треба великі пакети для сміття», – пише черкащанка Larisa Fhgty.

 

Також активістам бракує шин і підмоги чоловіків, щоб охороняти блокпост.


Учора в коментарі «Прочерку» голова обласної «Батьківщини» Анатолій Бондаренко повідомляв, що загалом на території міста встановлено п’ять блокпостів, під охороною активістів перебувають усі виїзди з Черкас.


реклама

Коментарі  

 
-3 #8 Черкащанка 22.02.2014 13:38
Цитую Л. В.:
А шині жечь для сугреву? Перед єтим "Азот" мешал. Тут люди живут, у которіх нет запасного жилья. Что ещё за запоздалий "Врадиевский поход" в жилом районе7 Ж...ки и приспособленці.

Ти писако хоч писати навчись а то пишеш з помилками мабуть у школі не навчалась чи навчався.В мене внук і в першому класі і то пише без помилок.А то судити судиш а писати не вмієш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 иван 22.02.2014 12:26
http://www.kob.com/article/stories/S3334163.shtml?cat=500

это видео про ситуацию в Украине набрало более 2 миллионов просмотров в США за 1 день
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 федор принципиальный 22.02.2014 09:26
Мужики,недалеко от вас "бочка" арсенюка,чего ждем ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Ирина 22.02.2014 08:07
приняли законы, вернули конституцию, отпускают юльку... уже ж как-бы все налаживается. зачем стоять дальше? слудет ожидать еще каких-то атак? объясните мне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Козак 21.02.2014 23:02
Народ в UKR.NET (регіони)пишуть що в Маньківкє т...тушки вчепились сзаду мусарского автобусу і обстріляли активістів.В Умані "міліція з народом" Альфа стріляла і захопила заручника,люди зупинили...передайте нашим,хай будуть обережні.(інфа з газети,перевіри ти не можу).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Л. В. 21.02.2014 22:32
А шині жечь для сугреву? Перед єтим "Азот" мешал. Тут люди живут, у которіх нет запасного жилья. Что ещё за запоздалий "Врадиевский поход" в жилом районе7 Ж...ки и приспособленці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Черкащанка 21.02.2014 22:02
Та, ні потрібні, що ви таке кажете? Громадяни мають обєднуватися, щоб наступні керманичі знали, що їх буде чекати таке ж саме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+40 #1 Шо 21.02.2014 20:29
Аника воины. Расслабьтесь. Вы все нужны были до 20 февраля. Нет уже никакой надобности. Теперь хотя бы не будьте декорацией для жуликоватых политиков местечкового разлива.
Лучше возьмите блокнотики и запишите все подвиги наших депутатиков, чтобы на предстоящих выборах в очередной раз не л//хануться. И потом не рассказывать, что нас предали, кинули, в унитаз слили и т.д.