Відучора Народна самооборона Правого сектору зайняла перший поверх приміщення міської ради. Там вони координують свою роботу, збирають речі, їжу та медикаменти для самооборнців, а також кошти для постраждалих на київському Майдані.
Міська влада надала один з поверхів добровільно на прохання Правого сектору.
Тепер вхід до мерії оберігають активісти організації. Свої обличчя вони приховують масками та балаклавами. Втім зайти в міську раду можна безперешкодно. Також будівля, як і раніше, перебуває під державною охороною.
Зліва біля входу в мерію тепер розташований склад провіанту. Там зберігають фрукти, консерви, чай тощо, які приносять небайдужі черкасці для підтримки самооборони. Кілька дівчат викладають продукти з коробок. Опісля їх розвозять на блокпости.
Ближче до турнікетів сидить дівчина та реєструє охочих приєднатися до Народної самооборони.
– Після того, як з’явився штаб, люди почали дуже активно записуватися. Приходять люди різних професій. Я дуже рада, що Черкаси прокинулися, це вже не те місто, що було раніше, – каже активістка Анастасія. – Зараз нам потрібні медики, щоб їм можна було зателефонувати й одразу викликати, куди потрібно.
За словами дівчини, на сьогодні в Черкасах Народна самооборона Правого сектору налічує близько сотні осіб.
– Сьогодні вночі наші хлопці наловили тітушок. Вони перебували в міськраді. Ми з ними нормально поводилися: годували, чай давали, щоб вони не замерзали, пігулки, кому треба. Їх випустили. Тепер, крім наших, у міській раді нікого немає, – каже активістка Правого сектору Анастасія.
Сьогодні ввечері у Правому секторі обіцяють патрулювати місто й знову відловлювати тітушок.
Також тут стверджують, що міліція їх наразі не чіпає. Чи приєднаються правоохоронці до «народного» патрулювання містом, поки невідомо.
Не має тісних зв’язків Правий сектор і з представниками місцевої опозиції, декого з них вони відверто не сприймають.
реклама
Коментарі
розклав на частоти вийшло
що воїни розмовляють чистою англійською особливо часто вживається
слово "FUCK"
Воно, може, з точки зору якоїсь там міфічної філології («для красного слівця», як то кажуть) так і звучить краще, але не відповідає дійсності і, крім того, породжує у людей, яким ви приписуєте ці неіснуючі посади, відчуття, що вони і справді їх займають.
Стрічка RSS коментарів цього запису