реклама

реклама Делікат

реклама

У вівторок, 25 лютого, має відбутися позачергова сесія Черкаської облради. Про це повідомила депутат Наталія Старікова, пише «Дзвін».

Серед питань порядку денного – відкликання повноважень керівництва облради та голови ОДА.

– Домовилися з першим заступником голови облради Вовченком про те, що у вівторок, 25 лютого, проведемо позачергове засідання сесії облради. Третина депутатів висловили свою згоду. На порядку денному три питання: про політичну ситуацію в Україні й на Черкащині; відкликання повноважень керівника ОДА і облради (згідно ст.44 «Закону про місцеве самоврядування» про делегування повноважень районних і обласних рад відповідним місцевим державним адміністраціям); створення виконавчого комітету на рівні області, – сказала Старікова.

Потім чергова сесія ради має вирішити питання не тільки стабілізації, а й подальшого розвитку Черкащини.

– Треба переглянути й бюджет, і програму соціально-економічного розвитку області, – додала депутат.


реклама

Коментарі  

 
+2 #10 Сеня 23.02.2014 19:15
Он воно шо створення виконавчого комутету, це нові посади, а перегляд бюджету для виділення видатків на зарплату членам виконачого комітету. А члени виконкому - Гресь, Бондаренко, Старікова, Сушко, та інша компаха, а тоді нові Правий сектор повикидає вас за ногу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Stalker 23.02.2014 19:13
Черняк ніким не обраний, зайняв посаду завдяки фальсифікаціям, тому його має чекати не відставка, а тюрма за незаконне привласнення владних повноважень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 зла 23.02.2014 16:44
Чому у вівторок? Щоб за цей час домовитися між собою, поділити посади і дати всім цим пі… вийти сухими з води? Зараз кажуть про люстрацію – внести туди і Старікову, Даценка, Бондаренка та Булатецького. Вони жували соплі весь цей час. За них все зробили молоді хлопці, яких після першого штурму ОДА табалівська подружка Старікова бігенько назвала провокаторами!! ! Чому нардеп Даценко досі на ВР не сказав на всю країну про Тулуба та Олійника? Чому сміттєвий щур Булатецький та «великий опозиціонер» Бондаренко не йдуть до прокуратури, до УМВС і не вимагають покарати тих, хто бив та стріляв у черкащан??? На Черкащині тричі !!!!! за злочинними вказівками натравлювали на людей міліцейську наволоч! А ці ......... на вівторок про сесію «домовилися»?! Не хочуть владу випустити з рук, депутатські кріселка бояться покинути, чи вже собі нові посади приглянули, «герої» липові?? Гнати всіх – повна люстрація!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Боягуз 23.02.2014 14:07
А чому аж у вівторок? Щоб вже точно знати , що 'герой' відлетів у вирій і ручкою по п..пі не дасть??? Сміливе рішення! Вчасне! Депутати обл. Ради герої! Фу! Огидно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 УКРАІНКА 23.02.2014 11:49
Цитую незнайка:
Не успели принять бюджет и программу-и уже пересматривать? Интересно а за что же месяц назад голосовали?

який бюджет,то папірець,гроши з Черкас пішли на розстріл українців,губер постарався.Грошей нема,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Громадянин 23.02.2014 11:45
Прошу депутатів запитати у голови облради Черняка чому у його кабінеті на видному місці стояв портрет голови ОДА Тулуба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 незнайка 23.02.2014 11:24
Не успели принять бюджет и программу-и уже пересматривать? Интересно а за что же месяц назад голосовали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 УКРАІНКА 23.02.2014 10:38
С...(ПЕРШЕ СЛОВО ,ПРОШУ МОДЕРА, НЕ ВИДАЛЯТИ,ЦЕ ПРАВДА),ДЕ ВИ РАНІШЕ БУЛИ,ЧИМ ЗАВАДИЛИ СМЕРТЯМ,КАТУВАН НЯМ І РЕПРЕСІЯМ В ЧЕРКАСАХ?ПИТАННЯ ОДНЕ,КОЛИ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕНН Я ГОР,ОБЛ,ТА РАЙ. АДМІНІСТРАЦІЙ В ЧЕРКАСАХ,КОЛИ БУДЕ МЕР?І ГОЛОВНЕ,ЗА ЯКИМИ ПРАВИЛАМИ?(ЩЕ НЕЗДІЙСНЕННЕ БАЖАННЯ,САДОВИЙ ДО НАС МЕРОМ НЕ ПОГОДИТЬСЯ,РОЗУ МІЮ ЩО НІ,АЛЕ МОЖЕ ЗНАЙДЕТЬСЯ ХТОСЬ ПОДІБНИЙ....)СЛАВА УКРАЇНІ!!!ГЕРОЯ М СЛАВА!!!НЕБЕСНІ Й СОТНІ СЛАВА!!!СЛАВА!! !СЛАВА!!!(СЬОГО ДНІ О 15-ОО,УКРАЇНЦІ І ТІ ЩО ПОВАЖАЄ І ЛЮБИТЬ ЦЮ КРАЇНУ,ВЕСЬ СВІТ,ОКРІМ ДЕКОГО,СТАВИТЬ НА ВІКНАХ ЗАПАЛЕНІ ЛАМПАДКИ ВО СЛАВУ І СКОРБОТУ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ,ЧЕРКАСИ ,НЕ ТУПІТЬ.)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 nebesnaya 23.02.2014 10:17
так ведь голосов не хватит.. или уже местные рыги на всё согласны??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #1 Q 23.02.2014 10:07
Зміна влади-зміна грошових потоків,яке солодке відчуття -коли ти можеш "ділити"