реклама

реклама Делікат

реклама

У Черкасах сьогодні ввечері вшанували пам’ять загиблих у зіткненнях в Києві. 77 осіб – «Небесна сотня» – назавжди залишаться у свідомості українців як невинні жертви кривавого режиму Януковича, пише видання «Дзвін».


Серед них – черкащани. Смілянина Юрія Пасхаліна вчора поховали в Носачеві, Максима Горошишина – в Грушківці Кам’янського району. Обидва загинули 18 лютого.


Жителі Черкас принесли на Соборну площу тисячі свічок, квітів. 


Загиблих ушанували хвилиною мовчання, трикратним «Слава!» та славнем України. 


Слова національного гімну співали зі сльозами на очах.


Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан провів поминальний молебень.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 думка 25.02.2014 00:52
Цитую Черкащанка:
Дай Боже мудрості живим і вічна пам"ять загиблим з обох сторін - в смерті переможців не має

НЕ ЗГОДНА,СОТНЯ ЗАХИЩАЛА КРАЇНУ,ДОБРОВІЛ ЬНО,ВІДЧАЙДУШНО ,СТРИМУЮЧИ СТРАХ І ПЕРЕБОРЮЮЧИ ЙОГО.ВОНИ ВІДДАЛИ ЗА НАС ЖИТТЯ. ІНША СТОРОНА ЗАМІСТЬ ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЇ ЗАХИСТУ НАРОДА,НАПАЛА НА ЦЕЙ НАРОД,ЇХ ПРОСИЛИ ПЕРЕЙТИ ДО НАРОДА,ПРОСИЛИ, ПРОСИЛИ,ВОНИ НЕ ЧУЛИ,ДЕХТО З НИХ ПЕРЕСТАВ БУТИ ЛЮДИНОЮ,ПРОСИЛИ МАТЕРІВ СИЛОВИКІВ,ЗАБЕР ІТЬ СВОЇХ ДІТЕЙ,НЕ ДАЙТЕ СТАТИ ЗЛОЧИНЦЕМ,НЕ ДАЙТЕ ЗАГИНУТИ,ВОНИ НЕ ЧУЛИ,ТЕПЕР ПІЗНО.СМЕРТЬ НЕ ВСІХ РІВНЯЄ. Є ЗАГИБЛІ ПРИ ВИКОНАННІ,І Є СМЕРТЬ ГЕРОЯ,СМЕРТЬ СОТНІ ЛЮДЕЙ.НЕБЕСНА СОТНЯ.СЛАВА!СЛАВА!СЛА ВА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 думка 25.02.2014 00:39
НЕБЕСНА СОТНЯ ДИВИТЬСЯ НА НАС З НЕБЕС...НЕ ЗРАДЬТЕ ЇХ.БУДЬТЕ ГРОМАДЯНАМИ УКРАЇНИ,БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ.СЛАВА УКРАЇНІ!!!ГЕРОЯ М СЛАВА!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 у розпачі 24.02.2014 03:30
Інформація зі «Дзвону»? Рупора бездарних «опозиціонерів» Даценка та Старікової? То тепер вони «скорблять»? Хоч би Бога побоялися! На їхніх руках так само кров Небесної сотні. Бо вони всі ці місяці нічого не зробили для того, щоб не було цієї крові. Якби вся центральна Україна, всі, як один піднялися, може б те у....ще-янукович побоялося снайперів виставляти… Але вони ...., водили «мирні мітинги», де несли «брєд» про те, які вони кльові та опозиційні, а самі при найменшій небезпеці кидали людей та тікали... Даценко і Старікова, майте гідність – на вас з неба дивиться Сотня – відійдіть, дайте справжнім патріотам вирішувати, яким буде майбутнє України. Вони вибороли це право!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Черкащанка 23.02.2014 23:53
Була гарна стаття в інтернеті, коли автор сказав: "Україна нагадує мені матір в якої один син по одну сторону барикад, а другий по іншу", нехай всі, хто вбивав пам"ятають про це
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Черкащанка 23.02.2014 23:51
Дай Боже мудрості живим і вічна пам"ять загиблим з обох сторін - в смерті переможців не має
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Виктор 23.02.2014 23:41
СХИЛЯЮ ГОЛОВУ ПЕРЕД АКТИВІСТАМИ МАЙДАНУ - ВБИТИМИ І ЖИВИМИ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 УКРАІНКА 23.02.2014 23:09
Цитую Черкаси:
цікаво, чи не відчувають за собою вини ті люди, що голосували за ПР, за ЮногоОрла?

ЦІКАВО ЧИ ОЧИ ЇМ УКРАЇНСЬКА КРОВ НЕ ЗАЛИВАЄ?ВОНИ ЯК МІНІМУМ СПІВУЧАСНИКИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #3 Черкаси 23.02.2014 23:01
цікаво, чи не відчувають за собою вини ті люди, що голосували за ПР, за ЮногоОрла?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 УКРАІНКА 23.02.2014 22:53
ПИТАННЯ РЕБРОМ,МІСТЕЧКО ВА ОПОЗИЦІЯ,ДЕ КУРАТОРИ ЧЕРКАС В ВР?ЧОМУ ТУЛУБ ДОСІ НЕ ЗНЯТ?ВИМАГАЙТЕ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #1 УКРАІНКА 23.02.2014 21:48
герої не вмирають!!!ГЕРО ЯМ СЛАВА!!!СЛАВА!! !СЛАВА!!!СЛАВА! ! !