реклама

реклама Делікат

реклама

Українські письменники Віталій та Дмитро Капранови (Брати Капранови) вважають, що насправді у загибелі людей на Майдані винні усі. Про це вони написали на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

«Кожен раз, коли пробачали ментівське беззаконня (бо часу немає), кожен раз, коли дивилися на фальсифікації на виборах, не били морду за гречку, кожен раз, коли опускали руки, ми вели до смерті. І депутати, коли не зламали руки Чечетову, коли брали від нього квіти на День народження, вели до крові. Тепер будемо розумніші. Тому сьогодні наші діти протестували під Радою проти палацового перевороту, який вони просувають замість революції. Тому ми не дамо опозиції привласнити перемогу, бо не хочемо нових убивств. Ми зараз будемо битися, щоб потім не убивали», – бачать вихід із сиуації українські письменники.

Нагадаємо, що загиблими героями київського Майдану є четверо черкащан – Юрій ПаращукВіталій Смоленський, Максим Горошишин та Юрій Пасхалін


реклама

Коментарі  

 
+1 #15 Хома 02.03.2014 23:14
Писатели часто видят дальше других...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 андре 24.02.2014 04:13
а я кажу порошенко та ющенко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 андре 24.02.2014 04:11
порошенко и кум у2004коли у ригов бабло взяли
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 ВЖЕ ОПЛАТИЛИ 24.02.2014 01:39
Цитую проф. плейшнер:
Ленін жив, Ленін живе, Ленін буде жити. Саме він висунув концепції перманентної революції. Можливо все таки треба зробити перерву, дати новій владі рік, а потім оцінити роботу? Цікаво, що ті, хто валить памятники Леніну взяли на озброєння його тези. Парадокс.

ПО-ПЕРШЕ БІЛЬШІСТЬ "своїх" праць віН передер в маркса енгельса та ін.
ПО-ДРУГЕ ВІД ТОГО ЩО ХТОСЬ ФІКСУЄ СХІД СОНЦЯ, мало вплива на СОНЦЕ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
 
 
+5 #10 проф. плейшнер 24.02.2014 00:16
Ленін жив, Ленін живе, Ленін буде жити. Саме він висунув концепції перманентної революції. Можливо все таки треба зробити перерву, дати новій владі рік, а потім оцінити роботу? Цікаво, що ті, хто валить памятники Леніну взяли на озброєння його тези. Парадокс.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #9 Луганчанин 24.02.2014 00:14
Поснимать с них всех пенсии в сотни тысяч, и если есть стаж 35 лет и пенсионный возраст 65, дать им по 1000 гривен пенсии и пусть ... проживут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Андрій Київ 24.02.2014 00:07
Эй! Донецкий киевлянин. Видно, что не был ты на Майдане. Не посылал людей никто под пули, сами шли. Потому, что жить так было больше нельзя, потому, что жизни лучшей хотели для себя, детей, страны. Слава Им, смелым Героям! А те, кто остался, не дадут превратить все, что произошло, в дворцовый переворот.Это я тебе, как настоящий, коренной киевлянин обещаю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Loki 24.02.2014 00:06
На сегодня всё выглядит точно как дворцовый переворот. За оппозицию останусь при старом мнении, нет никакой оппозиции и никакого её лидера. Пока как и в былые времена, только политбюро и генсеки. Причём число последних начало уже расти не по дням, а по часам((.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Жора 24.02.2014 00:02
Не верьте!Одна Юля,аки Божий Агнец,святая мученица майдана ни в чем не виновна.Одна не виноватая на всю нэньку Украину!А майдан так ничего и не понял,наблюдал за Юле,как бандерлоги за удавом Ка!А эта святоша в состоянии проглотить и майдан и Киев и всю Украину,и не подавиться!Толь ко малость подлечится.