реклама Делікат

Власники нелегальних конструкцій у Черкасах, аби освітити свій об’єкт, тягнуть електрокабель з балконів житлових будинків, під’єднуються до електропостачання від сусідніх кіосків та застосовують чимало інших не менш оригінальних ідей.


З огляду на такі випадки, ВАТ «Черкасиобленерго» обіцяє сприяти у від’єднанні від електропостачання незаконних тимчасових споруд на території м. Черкаси. Про це на робочому засіданні у міськвиконкомі повідомив директор з правових, майнових та корпоративних відносин ВАТ «Черкасиобленерго» Артем Горянін, інформує прес-служба Черкаського міськвиконкому.

За словами начальника управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Олександра Давиденка, у Черкасах нині налічується близько 230 незаконних тимчасових споруд.

– Жоден з цих об’єктів не має належних документів, які б засвідчували легітимність їх встановлення на землі, яка є власністю міста. Зокрема, Закон регулює, що розміщення таких тимчасових споруд має відбуватись на умовах отримання паспорту прив’язки тимчасової споруди. Наголошу, що в усіх 230 випадках перевірка інспекції засвідчила відсутність видачі такого документа власникам згаданих тимчасових споруд. Тому нашими інспекторами їх господарям були видані приписи про самостійний демонтаж у тижневий термін незаконних об’єктів, – акцентував Олександр Григорович.

А також зауважив, що частина власників відреагувала належним чином. Зокрема, прибравши власні кіоски самостійно або ж подавши документи на узаконення своїх об’єктів.

– Якщо така конструкція стоїть у місці, де Схемою розміщення тимчасових споруд м. Черкаси взагалі заборонено розташування таких об’єктів (як-то: в історико-культурних місцях, біля пам’ятників архітектури, в безпосередній близькості до стаціонарних торгівельних об’єктів), то їх власникам буде запропоноване альтернативне місце, куди можна перенести їх конструкцію. Якщо ж нинішнє розташування тимчасової споруди відповідає зазначеним умовам, то його власнику потрібно лише подати належні документи, – розповів Олександр Давиденко.

За його словами, за останні пів року було демонтовано більше 50 незаконних тимчасових споруд.

– Стан деяких з них був настільки плачевним, що вони розпадались буквально на шматки, щойно кран піднімав їх, аби завантажити на транспорт, – пригадує Олександр Давиденко.

Проте, все ж відзначає, що чимало власників самовільно встановлених конструкцій вперто ігнорують зазначені приписи інспекторів і відмовляються самостійно прибрати чи узаконити свої об’єкти.

– Для таких ми застосовуватимемо примусовий демонтаж. Але, перш ніж підйомник забере такі конструкції на штрафмайданчик, їх потрібно від’єднати від електропостачання, що є виключними повноваженнями ВАТ «Черкасиобленерго». Тому ми звернулись до них з проханням посприяти у вирішенні цього питання, – пояснив Олександр Григорович.


реклама

Коментарі  

 
+2 #3 правдоруб 25.02.2014 20:25
Якщо хто не в курcі: щоб підєднатися до електромереж для нового споживача треба не лише виготовити проект та придбати матеріали але й заплатити хабаря, що перевищує усі затрати разом з проектом узяті!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 цікаво 25.02.2014 09:12
"Черкасиобленерг о" вже три роки ПАТ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Н2о 25.02.2014 09:03
Давиденко,готуй чУмайдани!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100