реклама Делікат

На посаді голови Черкаської обласної ради депутат Ольга Мартинова бачить Володимира Греся.

Про це вона заявила в коментарі «Прочерку».

- Я бачу його керівником облради не як активного майданівця чи партійця. Будучи депутатом облради і дуже давно працюючи в культурі, я, як народний майстер і художник, стала особливо цінувати професіоналізм, - наголосила Мартинова. – Гресь уже був головою обласної ради. Він знає цю тему.

Звертаючись до кореспондента «Прочерку», Ольга Михайлівна навела такий приклад:

- От ви – журналіст. І от вас раптом зробили, приміром, міністром паливно-енергетичного комплексу. Ви не зможете там працювати, бо ви не в темі й не знаєте, як цим комплексом керувати. Правильно? А Гресь уже працював головою облради і знає, як це робити. Так, до нього є чимало претензій. Десь він не був достатньо активним, десь, може, не виявляв свою позицію так, як хотілося б. Але насправді він, я так думаю, в цій галузі професіонал.

Як зазначила депутат, є дуже багато кандидатур, які можна пропонувати, і вони впораються «не гірше за Греся». Можливо, когось запропонує Майдан. Але, будучи людиною творчою, вона дивиться й на політику «через призму творчості».

- Керувати обласною радою – це дуже складна робота, - наголосила Мартинова. – І при нинішній ситуації, при нинішньому фінансуванні... Ось через два тижні – 200-річчя Шевченка. Це – надзвичайно важливо, цей ювілей треба відзначити. Треба зробити дуже багато роботи. А на фоні Майдану і процесів переформатування влади цим немає кому займатися. Все це дуже складно, і сьогодні я не можу позаздрити нікому, хто піде у владу.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 ПС 25.02.2014 10:13
В Греся та Бондаренка на руках також залишки крові небесної сотні, бо вони ручкалися та обнімалися з своїми близькими друзями Мельником, Корнієнком і Черняком, які підтримували старання Тулуба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Гонта - 2 24.02.2014 20:03
Де ви мурли повилазили? Гресь зніми каску!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 рада 24.02.2014 15:34
Влучно сказала, що "Гресь в темі", як правильно поділити. Сьогодні прочитав: після всього пережитого, такої кількості загиблих і поранених, ми не маємо права привести до влади таких же упирів. А вони не мають ні грама совісті, знову лізуть до кормушки. Мартинова відробляє нагороду.
Гресь - твоє підігравання владі теж привело до загибелі людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Мойша 24.02.2014 14:37
Депутат Мартинова підтримає на посаду голови обради Греся, бо досвідчений
***
Ну я тогда в духе пани Мартыновой предложу алтернативный и достойный пан Греся вариант - Володимир Олийнык
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Крук 24.02.2014 14:32
А чим ще крім щоденних поїздок з дому в Чорнобаї на роботу в Черкаси і назад відзначився Гресь під час минулого перебування на посаді? Щось ніяк не вдається пригадати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 черкащанин 24.02.2014 14:29
Ну вот и цена человеческих жизней. В Черкассах кулуарно определили Голову облсовета, в Киеве псевдолидеры уже очень быстро забыли о людях, поскольку добились своей цели и активно тоже кулуарно распределяют должности. Ну нету конечно среди 46 млн. населения больших профессионалов своего дела, чем люди Тяг......., С......и и Б.....а. Эта вся свора и до сегодняшнего дня обеспечивает безопасный коридор через Бориспольский аэропорт для благополучного покидания нашей страны со всем наворованным добром сторонников прежней власти. Ворон ворону глаз не выклюет. Люди, ВАС использовали как пушечное мясо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Марек 24.02.2014 14:17
Погоджуюсь з Мартиновою: Гресь досвідчений годувати олійницю та накривати за крадені гроші поляну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 проти всіх 24.02.2014 14:14
Оля , проснись, пройшов його час, і твій теж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #2 Зброяр 24.02.2014 14:12
Люди!!! Який Гресь!!! Схаменіться!!! Це знову буде "нас не догонишь!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #1 приїхали!! 24.02.2014 14:08
Гресь уже БУВ головою обласної ради!!!!!!!!!! ЧИМ запам'ятався ВІН????? ХТО з простих черкащан його знає???? ДЕ він був, коли Черкащину розпинав Тулуб???...