реклама

реклама Делікат

реклама

У ці хвилини в сесійній залі Черкаської обласної ради владика Іоан освячує залу, обласну раду в цілому та молиться за загиблими в Києві, передає кореспондент «Прочерку».


У сесійній залі зібралися ще не всі депутати.


Присутні опозиціонери, представники Народної самооборони та громадськість.


У залі пахне димом від згарищ. Деякі вікна забиті дошками. Також багато дощок у фойє обласної ради. 


Цікаво, що серед священнослужителів є представники Київського патріархату та греко-католицької церкви.


Як зазначив перед молебнем Іоан, запрошувалися й представники Московського патріархату, однак вони не прийшли. 


Священнослужителі насамкінець заспівали «Многії літа», а тоді пішли по коридорах обласної ради освячувати всю будівлю.


реклама

Коментарі  

 
0 #17 Уманский Еврей 26.02.2014 04:05
Правый сектор нарядился
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Мефодій 26.02.2014 00:09
Цитую Братушка:
Братушки! Оце ми дожились... хто вже тільки не піарився на цій політиці! Вже і Божі люди цим займаються! Алілуя!

дивлячесь як вони там працюють і що приймають - там не освячення а обряд екзорцизму потрібно проводити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 будячок 25.02.2014 18:00
Цитую Язвига:
"Мракобєсіє" торжествує. Що далі буде? Екзорцизм на робочих місцях? Ні, символіка цього кроку зрозуміла, та надто вже показушний і цинічний вигляд має то всьо.

ще більший цинізм в тому, що Божі Храми побудовані за кошти "бєсовскіє"... це ж треба стільки НАГРІШИТИ, щоб будувати ХРАМИ для замолювання СВОЇХ гріхів... так знайте - НЕ ДОПОМОЖЕ!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 БМП 25.02.2014 17:06
Цитую Дядя:
Особенно Черевко колоритно смотрится..Он в пакетике уже со своей святой водой пришел?


Черевко і Гресь ще ті подєльнічки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 стабилизец 25.02.2014 14:07
Цитую незнайка:
По ТВ видел в Киеве на Майдане священнослужите лей разных конфессий одновременно У нас в городе одна или остальные будут по очереди согласно купленным билетам?

:lol: Будет объявлен тендер...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Дід Трохим 25.02.2014 14:03
Тулуб од Софронія не вилазив. А толку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 yszon din alt 25.02.2014 12:54
Из ЭТИХ - даже владыка Иоанн дьявола не изгонит!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 ДЖЕКО 25.02.2014 12:51
І тут як тут головні святі та Божі люди на фото - Черевко з Гресем. Банда, скажу я вам, ще та. А в цілому, ця процедура - типово показушна і АБСОЛЮТНО НІЯКОГО відношення до істинних вищих цінностей не має.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 незнайка 25.02.2014 12:44
По ТВ видел в Киеве на Майдане священнослужите лей разных конфессий одновременно У нас в городе одна или остальные будут по очереди согласно купленным билетам?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Дядя 25.02.2014 12:12
Особенно Черевко колоритно смотрится..Он в пакетике уже со своей святой водой пришел?