реклама

реклама Делікат

реклама

Глава Ради Федерації роботодавців України та власник черкаського ПАТ «Азот» Дмитро Фірташ перебуває у Лондоні, де провів зустріч із представниками МЗС Британії щодо питання підтримки України. Про це повідомила прес-служба ФРУ.

Фірташ зустрівся з високопосадовцями британського МЗС 24 лютого в Лондоні.

«Під час зустрічі сторони обговорили останні події в Україні, а також питання надання Великобританією політичної та економічної підтримки України слідом за формуванням нового українського уряду», – йдеться в повідомленні.

Фірташ назвав зустріч «дуже корисною та конструктивною».

«Великобританія висловила принципову готовність надати підтримку українському бізнесу, а також сприяти досягненню стабільності та зростання української промисловості», – сказав він.

Як відомо, Фірташ був одним із найближчим до режиму Януковича олігархом.

Разом із головою Адміністрації Януковича Сергієм Льовочкіном Фірташ був співвласником телеканалу «Інтер», журналісти якого минулого тижня заявили про цензуру і тиск з боку адміністрації.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Сивка-бурка 02.03.2014 19:56
Вор вору глаз не выклюнет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Мефодій 26.02.2014 00:03
Цитую Хома:
Хитро...ый...

Фірташ у Лондоні просить грошей «для нового уряду України» пояснення новий уряду України = Фірташ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 тройник 25.02.2014 23:36
народ, чего молчите! давайте свистеть, распинать. это же фирташ. не булатецкий, не тимошенко, не кличко. прикиньте - фирташ за украину выступает. вы че!? срочно надо ...... полить. и в список люстрации кстати добавить. пусть свою дружбу народов заберет. а нам оставит котлован для саши радуцкого - нового революционера, блин. который еще вчера штаны просиживал в кабинете у ивакина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Loki 25.02.2014 20:46
Діду, як в водку дивився! http://www.heute.at/news/welt/art23661,988076 "Der Westen soll zahlen – und die superreichen Oligarchen?" - "Захід повинен платити - й супербагатим олігархам?" Й майже дослівно по комменту "Würden die reichsten Ukrainer zusammenlegen, wäre der Staat teilweise schon saniert"- "Склались би олігархи, то була б держава частково вже санована". Йульку з 7 мільярдами на вибори, як видно, хтось там заказав й її вже зливають. Достойну компашку знайшли. Вважають шо швидше за все соратники. Так шо придивіться там, при бажанні )).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Хома 25.02.2014 19:41
Хитро...ый...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 varvar 25.02.2014 19:32
А давайте кожен своі гроші буде зароблять, рахувать і витрачать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 незнайка 25.02.2014 18:23
Незачем деньги на доставку сжиженного газа кораблями населению страны Не надо закладывать в бюджет страны планово-убыточный НАК Нафтогаз на 18 млрд в год В области 176 сел не газифицированы Газпромовский газ подешевевший на треть Билоусов собирался на смиттеспалюваль ном заводе за 18 млн построенном использовать Не надо нас дурить-введи почасовую оплату труда на ПАТ Азот
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Олігархів геть! 25.02.2014 18:23
Який добродеятель! Хай свої награбовані ународа гроші віддастьу бюджет України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Васо 25.02.2014 18:15
Хочет вместе с Жуковской отхватить часть пирога! :lol:

Вот методы их работы

http://politrada.com/news/material/id/29260

И фото прикольное )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #1 Дід Трохим 25.02.2014 18:06
Ну Запад нам поможет, понятно. Однако, і вам, господа, не мішало б хоть по мільярду гривень на стабілізацію економіки виділить. Думаю, британці йому це скажуть