реклама

реклама Делікат

реклама

25 лютого 2014 року слідчим суддею Придніпровського районного суду м. Черкаси задоволено клопотання слідчого управління прокуратури Черкаської області про дозвіл на затримання підозрюваного Тулуба Сергія Борисовича для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.


Про це інформує прес-служба апеляційного суду Черкаської області.

При цьому, Сергій Тулуб заявив, що був, є і буде членом Партії регіонів. Де зараз знаходиться губернатор, невідомо

реклама

Коментарі  

 
+2 #25 будячок 26.02.2014 12:10
Цитую юра:
Вроде вчера лексус его стоял спокойно возле дома, водитель что то делал.. его точно ищут?

гарне питання, тільки кому? НИНІшній-БУВшій ВЛАДІ? Згадаймо краще Крилова
"Чтоб музыкантом быть, так надобно уменье
И уши ваших понежней, -
Им отвечает Соловей. -
А вы, друзья, как ни садитесь,
Все в музыканты не годитесь".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 Чукча 26.02.2014 10:44
Ну надали дозвол пусть ищут кому положено это делать. Вы лучше скажите, когда людям в бюджетных организациях и на предприятиях выплатят аванс, который должен был по ЗАКОНУ выплачен еще 16 февраля? А через пару дней кроме не выданного аванса добавится и не выплаченная зарплата. Почему только за вчерашний день бензин подорожал на заправках "Лукойл", "ВОК" на 30 копеек? Что будет с ценами через 10-15 дней?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 comandor 26.02.2014 10:14
Разом з Тулубом потрібно заарештувати і судити головного медика Черкасщини х громадянина Брожика, який на протязі свого правління збирав з головних лікарів медичних установ подать і приймав участь разом з Тулубом у грошових відкатах на будівництвах медзакладів, особливо будівництво корпусів обласної лікарні,де відкати досягали 30-40 відсотків
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 юра 26.02.2014 10:11
Вроде вчера лексус его стоял спокойно возле дома, водитель что то делал.. его точно ищут?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #21 Нестор Іванович 26.02.2014 09:47
Де зараз знаходиться губернатор, невідомо...

Нічого, знайдуть. А після цього на показовий суд в Черкаси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Лань 26.02.2014 09:32
Цитую федор принципиальный:
Я писал тем,кто интересуется судьбой оленя-восемь лет тюрьмы за фальсификацию при подсчете голосов,а потом свинопас в какой-нибудь глуши.

Та ні ж бо, на крайняк він фермер, а свинопасом у нього Федор Принципиальный....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Наберіться терпіння 26.02.2014 09:26
Цитую зла:
Так у Олійника на Черкащині купа друзів, кумів, партнерів, які тільки для вигляду кричали "лови його"! У них і тре запитати, щоправда він їм вже роти баблом позакривав!!!

Не баблом, а перспективою чергового пришестя .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 МИКОЛА 26.02.2014 00:44
Повна відсутність аналітики в опозиції? Чи, може, змова?
Адже було цілком зрозуміло, що ці пацюки тікатимуть від
відповідальност і!
У "лідерів" опозиції, із-за думок про майбутні посади,
мабуть часу не вистачає на прогнозування подій...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Мефодій 26.02.2014 00:13
Цитую Хома:
Неужели никто так и не даст Олийнику пинка под зад?

чому він же тепер чесний опозіціонер - одчехлив кому потрібно і ніхто не згадає а там дивись і уляжеться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 Нестор Іванович 25.02.2014 23:32
Турську треба запитати де патрон - вона любить з недолугими заявами вискакувати.