реклама

реклама Делікат

реклама

Булатецький вимагає не призначати на посади тих, хто працював на користь Тулуба

Булатецький вимагає не призначати на посади тих, хто працював на користь Тулуба

Депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький переконаний, що секретаря міськради, який тимчасово виконуватиме обов’язки мера, треба обирати через Майдан. Він категорично проти того, аби секретарем було призначено Миколу Добровольського. Про це Микола Іванович розповів у коментарі «Прочерку».

– ­Вважаю обрання Добровольского неприпустимим. Як його колишній однопартієць, заявляю, що він входить в угрупування, яке працювало на користь Тулуба і злочинної влади, в групу Анатолія Бондаренка (голова обласної «Батьківщини». – ред.), – сказав депутат.

Цим він і пояснює те, що кандидатуру Добровольського підтримує Анатолій Бондаренко. Щодо підтримки «Вільних демократів», то на переконання Булатецького, екс-мер Черкас Сергій Одарич просто не бачить у Добровольському конкурента, тому його призначення вважає вигідним для себе, зважаючи на наміри балотуватися на виборах міського голови.

– До мене звернулася група черкащан, більшість із яких я важко сприймаю, що вони бачили б кандидатуру Миколи Булатецького. Мені важко про це говорити, тому що є більш важливі питання. Я зараз у Києві і активно працюю над тим, щоб гідра, яку скинув народ України, не постала знову, – каже Булатецький.

Микола Добровольський депутатом обирався не по округу в Черкасах, а по партійному списку

Микола Добровольський депутатом обирався не по округу в Черкасах, а по партійному списку

За його словами, з групою однодумців він напрацював механізм обрання посадовців через Майдан та перевірку їх за допомогою детектора брехні. Так само має бути і в Черкасах.

– Якщо буде сесія, моя команда буде вимагати в будь-якому разі обрання секретаря міськради через Майдан, – коментує депутат.

Сам він у Черкаси поїде в тому разі, якщо виникне непередбачувана ситуація. Але переконує: «Якщо я виступлю проти – ніхто не буде голосувати за Добровольського».

На думку Булатецького, Черкаська міськрада має саморозпуститися і обратися разом з міським головою.

– Якщо цього не буде, я допускаю обранням секретарем міськради таких людей, які не помічені ні  в корупції, ні в політичній кон’юнктурі. На мій погляд, це може бути Наталя Коваленко з «Батьківщини» або позафракційна Ольга Швець, ­– довго думаючи, кого б назвати ще, Микола Іванович додає, що серед чоловіків кандидатур не бачить. – Ще Максим Булатецький є, але я його позиції не знаю, він цю тему ніколи не хотів розглядати.

реклама

Коментарі  

 
0 #18 панас 28.02.2014 16:48
Цитую Чесний:
а в Черкасах є хіба нормальний майдан? 300 чоловік, що приходить - це не всі Черкаси.

Ну то прийди й ти. Буде вже 301.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Наглый 27.02.2014 18:39
ага ШВЕЦЬ! не корупционерка совсем!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Мефодій 27.02.2014 15:46
Цитую Чесний:
а в Черкасах є хіба нормальний майдан? 300 чоловік, що приходить - це не всі Черкаси.

Слухати булатєцького себе .......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Marta 27.02.2014 13:51
Цитую Loki:
А через шо ж тогда обыралы всех предыдущих? ))

Судячи з результату,то через ж..у.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Loki 27.02.2014 13:16
А через шо ж тогда обыралы всех предыдущих? ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Marta 27.02.2014 13:13
Цитую Василь Миколенко:
Засуджуючи рішення міської влади про заборону підняття прапора Євросоюза та мирних зібрань, я маю достатньо доказів і свідчень про те, що ці помилки влади використала команда Бродського-Одарича для відставки Білоусова з метою відновлення контролю Бродського-Одарича над містом !
Минулого четверга,в день сесії міськради, прихвостні Одарича, які допомагали йому 6 років поспіль руйнувати і розкрадати місто, обкрадати черкащан, організовувати масовий підкуп на виборах, взявши ініціаливу на мітингу, добились відповідного рішення сесії.
Лідери ОО "чомусь" ПОВНІСТЮ "віддали" мікрофон мітингів в четвер і п"ятницю команді Бродського -Одарича, чим політичні перевертні успішно і скористались для того, щоб використати енергію Майдану для вирішення своїх кадрових питань і відновлення контролю над містом.
Здобутки Героїв київського Майдану в небезпеці!

Миколо Іванович,то бува не ви пишете,стиль схожий....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Marta 27.02.2014 13:09
Цитую Чесний:
а в Черкасах є хіба нормальний майдан? 300 чоловік, що приходить - це не всі Черкаси.

То постійно діючий,є ще локальні,та в більш критичні моменти і до 3-х тисяч доходило...Є пасивні симпатики,поспі лкуйтесь...І не розумію,як ви проти євромайдана,під тримуєте минулу владу,то так відкрито і скажіть,чого сорометесь?Не думайте,що я за минулу опозицію,я за кардинальні зміни,Майдан ще не переміг,боротьб а триває,і майдан також,не розслабляйтесь...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Психіатр 27.02.2014 12:23
Цитую Василь Миколенко:
Минулого четверга,в день сесії міськради, прихвостні Одарича, які допомагали йому 6 років поспіль руйнувати і розкрадати місто, обкрадати черкащан, організовувати масовий підкуп на виборах, взявши ініціаливу на мітингу, добились відповідного рішення сесії.
Лідери ОО "чомусь" ПОВНІСТЮ "віддали" мікрофон мітингів в четвер і п"ятницю команді Бродського -Одарича, чим політичні перевертні успішно і скористались для того, щоб використати енергію Майдану для вирішення своїх кадрових питань і відновлення контролю над містом.
Здобутки Героїв київського Майдану в небезпеці!


Ой, Василю-імператор, здрасте! Повертайтеся, у нас на обід супчик і... кампот. А ще вас чекають смачні пігулки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Чесний 27.02.2014 12:13
а в Черкасах є хіба нормальний майдан? 300 чоловік, що приходить - це не всі Черкаси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Василь Миколенко 27.02.2014 12:12
Здобутки Героїв київського Майдану в небезпеці!