реклама

реклама Делікат

реклама

Депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини» Святослав Вовкодав вніс у міську раду проект рішення щодо перейменування вулиці Леніна на Свято-Михайлівську. Про це він повідомив депутатам під час засідання сесії Черкаської міськради.

За його словами, щодо цього він спілкувався з представниками «Правого сектору». І ті були не проти такого перейменування. Крім того, висловилася за таке перейменування й Топонімічна комісія Черкас.

– У будь-якому іншому місці може бути також перейменовано вулицю на Небесної сотні. Хотів внести ясність, тому що бачив у ЗМІ, що начебто Леніна перейменували на Небесної сотні, – зазначив Вовкодав.

реклама

Коментарі  

 
+10 #18 Сергій з Кривалівки 28.02.2014 01:58
Незнайка, відносно ЯМИ за драмтеатром трохи не за адресою, то до Олеговича, до бувшого "мера" сердешного!....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 Marta 27.02.2014 23:09
Цитую Святослав Вовкодав:
Високоповажні, шановні мої черкащани, Як деякі спостережливі дописувачі зазначали, дійсно з 2011 року депутати неодноразово намагалися переіменувати вул Леніна, але С.Одарич, як самий послідовний захистник комуністичних символів, власною ініціативою недопустив сесійного розгляду цього питання. Безперечно вулиця має бути переіменована на Свято Макаріївську з тієї причини,що в Свято Михайлівського соборі покояться мощі одного з найбільших саме українських святих, з метою обєднання всіх православних церков України та з особистого благословіння владики Сафронія та владики Іоана та священників інших конфесій.

Ви громаду чуєте?Люди вже перейменували,з найди своїм святим іншу вулицю.(тебе люди вибирали,тож виконуй що просять,а з церковниками домовляйся ,як нормальні,зрозу міють)СЛАВА УКРАЇНІ!!!ГЕРОЯ М НЕБЕСНОЇ СОТНІ СЛАВА!СЛАВА!СЛА ВА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #16 Marta 27.02.2014 23:02
Цитую Я черкащанин:
Цитую Marta:
Нет,я таки не могу успокоиться,есл и эта крыса украдет, у Небесной сотни, эту улицу,да еще и в пользу церкви проклявшей наш народ,я как минимум глаза ему выцарапаю,взбеш ена ....СЛАВА УКРАИНЕ!!!ГЕРОЯ М СЛАВА!!!(ПС,над еюсь вас подставили,или вы ступили,но не предали.)

Чого це ви так біситеся? Обзиваєте людину "крисою", видумуєте нісенітниці, наче "церква прокляла наш народ", погрожуєте. Йде дискусія про назву вулиці, і все. Це що, тепер завжди в таких тональностях кожне обговорення проходитиме? Невже хлопці полягли за те, щоб українці видряпували один одному очі? Ой горе...

Я не видумую,то є факт.Патріарх Московський Кирило благословив владу України на "жорсткий"розгін майдану.Інший представник цієї церкви,в недільній проповеді прокляв усіх симпатиків Майдану.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Святослав Вовкодав 27.02.2014 21:23
Високоповажні, шановні мої черкащани, із самого початку хочу внести ясність. Журналіст шановного "Прочерку" дешо перепутав назву собору Свято Михайлівського із пропонованою назвою вулиці Свято Макаріївська. Як деякі спостережливі дописувачі зазначали, дійсно з 2011 року депутати неодноразово намагалися переіменувати вул Леніна, але С.Одарич, як самий послідовний захистник комуністичних символів, власною ініціативою недопустив сесійного розгляду цього питання. Безперечно вулиця має бути переіменована на Свято Макаріївську з тієї причини,що в Свято Михайлівського соборі покояться мощі одного з найбільших саме українських святих, з метою обєднання всіх православних церков України та з особистого благословіння владики Сафронія та владики Іоана та священників інших конфесій.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Я черкащанин 27.02.2014 19:25
Цитую Marta:
Нет,я таки не могу успокоиться,есл и эта крыса украдет, у Небесной сотни, эту улицу,да еще и в пользу церкви проклявшей наш народ,я как минимум глаза ему выцарапаю,взбеш ена ....СЛАВА УКРАИНЕ!!!ГЕРОЯ М СЛАВА!!!(ПС,над еюсь вас подставили,или вы ступили,но не предали.)

Чого це ви так біситеся? Обзиваєте людину "крисою", видумуєте нісенітниці, наче "церква прокляла наш народ", погрожуєте. Йде дискусія про назву вулиці, і все. Це що, тепер завжди в таких тональностях кожне обговорення проходитиме? Невже хлопці полягли за те, щоб українці видряпували один одному очі? Ой горе...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Marta 27.02.2014 18:10
Нет,я таки не могу успокоиться,есл и эта крыса украдет, у Небесной сотни, эту улицу,да еще и в пользу церкви проклявшей наш народ,я как минимум глаза ему выцарапаю,взбеш ена ....СЛАВА УКРАИНЕ!!!ГЕРОЯ М СЛАВА!!!(ПС,над еюсь вас подставили,или вы ступили,но не предали.)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Чукча 27.02.2014 17:30
Депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини» Святослав Вовкодав вніс у міську раду
***
полтора месяца назад этот опозиционэр Вовкодав так расточал и дарил улыбки пану Белоусову и региональному большинству в миськраде, ради своего трудоустройства в выконкоме. А теперь ты посмотри, опять самосознание проснулось и уже клеймить позором вчерашних кормильцев и все за народ, за народ прямо душу себе рвьеть :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 Оксана Мацюцька 27.02.2014 17:02
А ще один черкаський сайт написав, що то має бути Святомакарівськ а вулиця. Отак і плутаються в головах людей всі "святовулиці".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 проф. плейшнер. 27.02.2014 16:59
Надо же чем-то народ отвлечь от дележа портфелей, пусть спорят о названиях улиц.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Marta 27.02.2014 16:50
Цитую Юрій Бардик:
Пропозиція щодо перейменування вул.Леніна на вул.Свято-Михайлівську була внесена Українською православною церквою Московського патріархату, чий собор розташований на цій вулиці. Було прийнято відповідне рішення топонімічної комісіі, в квітні 2011 року були проведені громадські слухання, які підтримали цю пропозицію. Був підготовлений проект рішення виконкому, але міський голова Одарич С.О. поклав його в шухляду і так і не виніс його на розгляд виконавчого комітету.

Ніякого Московського Патріархату,я взагалі не розумію,як вони прихожанам в очі дивляться,тож вони благословили вбивства на Майдані,вбивств а українців та інших людей....Я не можу назвати їх Божим домом.(ніякої СВЯТОМИХАЙЛІВСЬ КОЇ)