Депутат Черкаської міської ради, екс-регіонал Віктор Горкун на вчорашньому засіданні сесії зазначив, що не бере участі в закулісних домовленостях.

У своєму виступі він зазначив, що не розуміє депутатів, які проголосували за припинення повноважень виконавчого комітету.

– Якщо сьогодні народ вимагає перезавантаження влади, то в чому проблема? Сьогодні є лопати, треба дати їх людям, нехай працюють. І не триматися за ці черенки, не заважати людям працювати! – звернувся до депутатів Горкун.

Також він зазначив, що хоче «плідної праці» в раді.

– Коли ми будемо розглядати кандидатуру на секретаря, я хочу, щоб керівники і «Правого сектору», і Самооборони, і «УДАРу», і «Батьківщини», і «Свободи» сказали свою думку. Щоб не говорили про кулуарні розмови. Вони мають сказати, кого висувають, і нести за цю людину відповідальність. Давайте не повертатися у 1917 рік. Я вас застерігаю від ейфорії від успіхів політичних і кадрових, – сказав колишній регіонал.

реклама

Коментарі  

 
-1 #11 лютий 01.03.2014 10:54
Цитую 777:
Людям - лопати, Горкуну - мотузку

БРАВО!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Пшонка 28.02.2014 23:12
Цьому діячеві та лопатой по макітрі! Назнущалиь вже із простого люду..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Нестор Іванович 28.02.2014 21:02
Дайте цьому діячу лопату побільшу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Сергей 28.02.2014 19:16
Д..Горкун у меня в с.Вознесенском 0,5 га земли ,уже весна лопату без черенка обеспечу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Черкаський люд 28.02.2014 18:47
"Екс-регіонал: Народ хоче перезавантаженн я влади? Дайте їм лопати!"
Цікаво, це у якому сенсі? Щоб народ закопав його?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 777 28.02.2014 18:17
Людям - лопати, Горкуну - мотузку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Черкащанка 28.02.2014 17:58
А сам то чего не береш лопату в руки а прешся в депутаты и в горисполкомю Иди помахай лопатой как махают другие тогда будеш знать как тяжело жить и работать рабочему классу.А машину за какие шыши купил такую? Пока в горисполкоме работал?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Loki 28.02.2014 17:48
По нетелю в придачу та 28 часовой рабочий день! И никаких разговоров о свободном времени!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 незнайка 28.02.2014 17:46
Был такой человек по фамилии Азаров которому лопата жить мешала То картошку сажать рекомендовал то снег разгребать Похожий на фото человек собирался ливневку на кругу возле самолета меморандумом построить Сошло с рук?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 Дід Трохим 28.02.2014 17:42
Чемадан-вакзал-кубанская станица! Шо він вобше до сьогодні там робить? :-x :-x :-x