Депутат міської ради, колишній регіонал Олексій Арсенюк повідомив журналістам, що був на Майдані і шкодує, що не потрапив туди в ті дні, коли тривала «кривава бійня». Про це йдеться в заяві депутата, поширеній його прес-службою.

Я бував на Майдані і шкодую, що не був там у дні, коли тривала кривава бійня. Бо ми тут навіть не уявляли всіх масштабів тієї трагедії, – зазначив депутат.

Він пообіцяв повезти на Майдан черкащан.

Напередодні цих подій я планував кількома автобусами повезти людей на молебень до Києво-Печерської лаври. А тепер вони також зможуть побачити Майдан і помолитися у лаврі за тих, хто відстоював волю народу. Я побував на Майдані і після того на багато речей став дивитись по-іншому. Коли на власні очі побачив уже наслідки того жахіття, що тут творилося, зміг лише уявити героїзм людей. Людей, які під кулями снайперів, що з висотних будинків могли розстрілювати натовп внизу, як куріпок, прикриваючи собою поранених, виносили їх зі страшної бійні. Коли я побачив Майдан, то пошкодував, що не був там у перших рядах, – йдеться у заяві депутата.

реклама

Коментарі  

 
0 #17 ПАТРІОТ УКРАЇНИ 04.03.2014 10:38
ТО КОЛИЖ "БОЧКУ" ЗНЕСУТЬ БУЛЬДОЗЕРОМ???
Де прокуратура, екологи ІДАБК????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Микола 01.03.2014 22:17
Щось ніхто не згадує, що Арсенюк це великий дружбан Олійника. І не тільки він.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Дві великі різниці 01.03.2014 19:18
Цитую О.ЧУПРИНА:
Олексію! Ви відноситесь до тих членів ПР які пішли на службу Януковичу-Тулубу з метою отримання матеріальних та посадових преференцій.Подібні каяття Вам не допоможуть.Для адаптації в нормальному,дем ократичному суспільстві потрібно публічно визнати це та добровільно віддати суспільству все,що Вами здобуто корупційним шляхом.Тоді люди Вам повірять,бажаю сміливості у прийнятті доленосного рішення.Це стакож стосується усіх Ваших "побратимів".

А ніхто і не кається.
Тут притензії на активного участника повалення режиму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 nnk3 01.03.2014 17:42
Диоген прозрел!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 кар-кар 01.03.2014 16:03
Невже в бочці не зроблять дірку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Шо 01.03.2014 15:58
Горбатых, как правило, только могила исправляет.
Думаю, что на самом деле Диоген тянет время, чтобы его не разорвали в ближайшие дни. А там, глядишь, Черкасскую область присоединят к свежеслепленной Юго-Восточной республике.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #11 шкода 01.03.2014 15:27
Арсенюк, на Майдані був не "натовп", а патріоти України, натовп був на "бочці", що мав намір нападати на людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #10 Его губы не туда угодили 01.03.2014 15:00
Ехххх !
Интуиция дала маху .....
Поставил на Тулуба, а тот оказался швалью, а не козырной картой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #9 Man 01.03.2014 14:16
Арсенюк организовывал титушек в Черкассах, а в последние дни революции они жили на Бочке которая ему же и принадлежит
А теперь вопрос - кого и куда он собирался везти автобусами?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #8 панас 01.03.2014 14:05
Такий засмаглий! Пішов би на майдан, але Хургада - all inclusive...ну, самі розумієте.