реклама

реклама

«Грошові мішки, в обхід волі черкащан, купують ключові посади на Черкащині», – йдеться у матеріалі сайту «Про головне», який пов’язують з очільником черкаської «Батьківщини» Анатолієм Бондаренком.

Видання пише: найімовірніше, що за квотою «УДАРУ» на посаду голови Черкаської ОДА «заведуть» екс-головного податківця «помаранчевої» Черкащини, власника «Фермерського ринку» та ресторану «Ботічеллі» Юрія Ткаченка і соратника губернатора Олександра Черевка.

Автори матеріалу звинувачують цих людей у тому, що вони відсиджувалися замість того, щоб воювати на Майдані. Мовляв, це пов’язано з тим, що ці люди були на «повідку» в колишньої влади.

«На кожного з них у регіоналів зібрано вагомий компромат для порушення корупційних справ», – йдеться в матеріалі.

У свою чергу очільника обласної «Батьківщини» Анатолія Бондаренка в матеріалі називають «реальним кандидатом на посаду голови ОДА, який днював і ночував на майдані».

Нагадаємо, учора в. о. Президента України Олександр Турчинов призначив Юрія Ткаченка головою Черкаської ОДА.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #30 Н2о 17.03.2014 09:34
шановні,потрібн о не на Прочеркку писати,який Ткаченко в...га і х...барник,а виходити до ОДА,і мітингувати,як біля УМВС,тоді ,можливо,і толк буде...а так....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #29 упс 17.03.2014 07:27
мухахаха ))) Бондаренко днював і ночував на майдані... не смішіть так більше ))) якщо 2 чи 3 рази там був то добре але на передовій реально жодного разу не був засвічений ))) на Грушевського його бачили один раз але далеко від передової.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #28 Наглий 17.03.2014 01:01
Толя заявив шо Юра купив! Вірно, адже Толя її (посаду) вже давно продавав з аукціону, він вже давно знав шо він губернатор, йому верхівка Батькіащини вде давно про це сказала. Шо забули, це д його колега Діскант регіоналам розповідав коли переговори щ ними вів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #27 Марта 16.03.2014 22:26
Цитую шаман:
Два украинца -три гетьман.Кличко не такой,Турчинов не такой, Сеня не такой---вопрос знатокам :А КТО ТАКОЙ?Может пригласим варягов?Да поживей пока новые кормчинии не разворовали страну до точки не возврата.

Аби в Україні працювали, не заангажовані політично, іноземні фахівці ,антикризові мененджери,єкон омісти і тд.,то більшь квітучого краю було б не знайти...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #26 Нестор Іванович 16.03.2014 21:09
Цитую Бронислав:
Покупал Ткаченко посаду не у Турчинова.Удар,действител ьно,получил черкасскую вотчину по квоте.А вот,внутри Удара,там с этим уже очень строго.Уже Ковальчук распределяет,по лученные по квоте посады,исключит ельно за деньги.


Ви наівна людина, яка різниця у кого купляв? Турчинов прямо св'ятий. Як головнокомандув ач здав москалям Крим і готовий здати ще третину України. А стосовно квоти Кличка, та смію зауважити, що продаж ним портфелів, хай навіть і по квоті, є злочином, а Туччинов співучасник цого злочину. Відповіно нічим не кращий і підлягає суду і тривалому терміну ув'язнення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #25 шаман 16.03.2014 18:02
Два украинца -три гетьман.Кличко не такой,Турчинов не такой, Сеня не такой---вопрос знатокам :А КТО ТАКОЙ?Может пригласим варягов?Да поживей пока новые кормчинии не разворовали страну до точки не возврата.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #24 Васо 16.03.2014 17:41
Если они утверждают что посада "куплена", то пусть приведут конкретные факты. В противном случае надо подать за них в суд за клевету. А Бондаренко губернатор, не смешите меня. "Толя металист" допилякает тут последнее что у нас осталось после "героя".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #23 Українець 16.03.2014 16:23
А хіба що, в Україні не діє закономірність, що революцію роблять романтики, а її результатами користуються негідники ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 Тріола 16.03.2014 15:34
Як на Майдан гроші, одяг, продукти- так Бондаренко.А як на голову ОДА - так Юру......Я не підтримувала Бондаренка, але ж люби Боже правду.Бондаренко з перших днів підтримував ДМайдан.А Ткаченко звідки виліз??? Отуди його треба і засунуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #21 Тріола 16.03.2014 15:31
І як тепер вірити в правду? Хто такий Ткаченко? В...юга і хаб....ик. Ганьба Турчинову за таке призначення. Ганьба. Вірити в "Батьківщину" більше не буду. Турчинов така ж продажна с...ч як і всі. І це місце Ткаченко собі купив у нього.