За ініціативи голови Черкаської обласної ради Валентини Коваленко зменшать витрати на утримання та обслуговування транспортних засобів комунального підприємства «АТП Черкаської обласної ради».

Автопарк підприємства буде скорочено на 10 автомобілів, а кошти від їх реалізації спрямовано в обласний бюджет.

З метою оптимізації роботи підприємства також ухвалено рішення щодо зменшення чисельності працівників на 17,5 штатних одиниць порівняно з минулим роком та скорочення щомісячних витрат підприємства, пов’язаних з оплатою праці, на 69 тис. грн. Звільнення працівників здійснюватиметься в порядку, визначеному чинним законодавством.

У цілому завдяки впровадженню заходів видатки цього підприємства, передбачені бюджетом на 2014 рік, планується зменшити на 1 млн 883 тис. гривень, зазначають у відділі інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації облради.


реклама

Коментарі  

 
0 #15 критик 22.04.2014 19:30
Пройшло близько місяця, а люди зробили висновки! Чому ж так буває. Як ставили поетесу про економіку не згадували! не знали що буде ж...а., а це згадали. Рожденний ползать, летать не умеет! О і вся робота, не в те корито вона попала, а час іде! і хто від цього виграє, чи програє! І це ще раз говорить про те, що космонавт не може розвивати сільське господарство, і навпаки... А цю "солодку помазницю" посадили, як подушку і слухайте вірші!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Черкащанка 30.03.2014 19:50
Цитую Олег:
Лучше бы сократили штат госслужащих ОДА, а не водителей.

А также штат горисполкома их очень много там развелось все подруги и кумы устроены вот где нужно сокращать госслужащих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Мико 05.03.2014 00:39
Наступила на хвоста - зашипіли змії )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Петро 04.03.2014 16:45
Хто допустив до влади еротичну поетесу Коваленко, яка паплюжить рідну мову? http://modna.ua/intervyu/poetesa-valentyna-kovalenko-diva-iz-dyva
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Совесть есть? 04.03.2014 15:30
на фоне этих изменений, вот бы услышать от пани Коваленко - сколько нужно бюджетных денег или спонсорских или ещё из каких других источников на ремонт фасада здания ода, замену окон, ремонт дверей, кабинетов??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 люди 04.03.2014 12:46
щось ця Коваленко не краща за інших......!!!.своєї думки не має...і слухає всіх підряд!..хіба за таке боролися люди???!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 гробарь 04.03.2014 12:33
Стандарт - машины за пять копеек своим продадут, а уволенных - в новосозданное ведомство пристроят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Олег 04.03.2014 11:23
Лучше бы сократили штат госслужащих ОДА, а не водителей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Фром 04.03.2014 11:19
Ну, тенденция правильная. Но главное, чтобы убирался действительно раздутый штат, а не делался популизм. В нынешних условиях увольнять людей, мне кажется, не совсем правильно. А вот по машинам полностью поддерживаю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Семьон 04.03.2014 10:53
Не забудьте озвучить сумму на ремонт здания. Зачем было "штурмовать" и крушить здание, когда там никого не было?