Депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький вважає, що повернення до влади таких людей, як очільник обласної «Батьківщини» Анатолій Бондаренко та депутат облради Володимир Гресь, – це «великий сором та абсолютна відсутність перспективи». Свої роздуми щодо того, хто обійме вакантну посаду голови Черкаської ОДА, він опублікував у соціальній мережі «Фейсбук».

На думку Булатецького, саме Бондаренка можуть призначити головою Черкаської ОДА.

«Категорично заявляю: після Помаранчевої революції гресі, томенки, черевки та інші своєю бездіяльністю привели до влади банду Януковича в Україні, а Тулуба на Черкащині. Вони здавали округи, поширювали політичну корупцію, заробили мільйони на продажі виборів та підігруванні Тулубу в його грабунку Черкащини. Частина команди Бондаренка, Греся, Томенка отримала ордени із рук кровавах злочинців Януковича-Тулуба», – розкритикував представників партії «Батьківщина» Микола Іванович.

Водночас видання «Провінція» прогнозує, що конкурентом Бондаренку на посаду губернатора може бути власник ринку «Фермерський» Юрій Ткаченко.

Місцевий сайт «Про головне», якого пов’язують з «батьківщинівцем» Анатолієм Бондаренком, також до переліку ймовірних кандидатів на посаду губернатора додає Олександра Черевка, який уже очолював свого часу ОДА. Видання стверджує, що майбутній губернатор Черкащини буде за квотою партії «УДАР». Обох кандидатів – і Черевка, і Ткаченка, «Про головне» піддає жорсткій критиці. Мовляв, жодного з претендентів не було видно на Майдані протягом останніх трьох місяців. Про Бондаренка ж лише зазначено, що його висувала Народна рада, втім від посади він відмовився.

реклама

Коментарі  

 
0 #17 ЕЕЕ 19.03.2014 16:30
Цитую Самооборона:
Цитую Генштаб:
Цитую Anton:
Уверен,что бы навести порядок в этом болоте,оставлен ном после Черевка и Тулуба нужно ставить жесткого м..нта,типа Москаля.Нужен человек,не связанный с политикой,бизне смен или мент,т.к.местное ОППО сплошная... Если будет Бондаренко-народ снимет его на второй день,поверьте мне,а Томенко получит славу Гринбджоли в квадрате....

В Черкассах есть генерал-лейтенант Валерий Агеев.Двигайте этого патриота Украины.

Человека знаем,был областным военкомом и заместителем в генеральном штабе.Этот подойдет.Как ему позвонить,где он сейчас.

Знаем,помним.Очень крут но справедлив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Самооборона 19.03.2014 16:09
Цитую Генштаб:
Цитую Anton:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Генштаб 19.03.2014 15:44
Цитую Anton:
Уверен,что бы навести порядок в этом болоте,оставлен ном после Черевка и Тулуба нужно ставить жесткого м..нта,типа Москаля.Нужен человек,не связанный с политикой,бизне смен или мент,т.к.местное ОППО сплошная... Если будет Бондаренко-народ снимет его на второй день,поверьте мне,а Томенко получит славу Гринбджоли в квадрате....

В Черкассах есть генерал-лейтенант Валерий Агеев.Двигайте этого патриота Украины.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Anton 05.03.2014 02:43
Уверен,что бы навести порядок в этом болоте,оставлен ном после Черевка и Тулуба нужно ставить жесткого м..нта,типа Москаля.Нужен человек,не связанный с политикой,бизне смен или мент,т.к.местное ОППО сплошная... Если будет Бондаренко-народ снимет его на второй день,поверьте мне,а Томенко получит славу Гринбджоли в квадрате....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Еееее 05.03.2014 01:51
Цитую незнайка:
Мне представляется что как административно -территориальная единица-Черкасская область-искусственно созданная 60 лет назад себя изжила и сейчас кроме местной бюрократии обросшей родством сватовством кумовством больше никому не нужна да и им только затем чтобы доить госбюджет

Начинається!!!м оже теж кудись приєднатись?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Мефодій 05.03.2014 01:16
Цитую федор принципиальный:
Какой дурдом,вчера друзья,сегодня из-за кресла грызутся хуже собак.

+1 так і Жуковська Губернатором стане))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Нестор Іванович 04.03.2014 22:06
Кличко велика людина як боксер, а як політик повне ........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Микола 04.03.2014 20:42
Цитую Васо:
Бондаренко ..................
Максимум на что способен - это быть "Толей металлистом"

Кстати, а что там у него с дипломом? Писали что у него его нет вообще, какой губернатор тогда??? :lol:

.... Аксьонов у Криму також має лише диплом ПТУ, а Анатолій Бондаренко в один рік закінчив три виші: Білоцерківський інститут розвитку людини "Україна"- цю "корочку" він засвітив, коли очолив Лисянську РДА у 2005 році, а потім він почав колекціонувати дипломи про найвищу освіту - Уманського університету садівництва і Черкаського технічного університету. Всі хто навчався у ВУЗах, як правило мають, в переважній більшості один диплом. Хто з психологів аргументовано пояснить навіщо йому три дипломи?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 Василь 04.03.2014 20:41
Схожо Микола Іванович геть втратив розум в СВОЇЙ боротьбі. Такі "друзі" народу гірше болячки, бо замість конкретних фактів зради Бондаренка чи Томенка (!!!) - лише помиї на лідерів спротиву. На жаль замість єдності Булатецький ганьбить сам себе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 nnk3 04.03.2014 19:26
Мало Черевко Черкащину обiкр...в? Так вже його касира сватають?!