Наказом начальника УМВС України в Черкаській області полковника міліції Леоніда Бойка на посаду тимчасово виконуючого обов’язки начальника Соснівського райвідділу міліції призначено полковника міліції Василя Іржавського.

Василь Степанович уродженець Сумської області. В 1988 році став курсантом Херсонської спеціальної школи міліції. По завершенню навчання був призначений оперуповноваженим в особливо важливих справах управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Черкаській області. За час служби в правоохоронних органах займав різні керівні посади: від начальника служби до заступника начальника Управління. Перед призначенням працював начальником кримінальної міліції у справах дітей.

Про це інформує прес-служба УМВС України в Черкаській області.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 кепа 07.03.2014 17:15
В... С.І. професіонал своєї справи, таких як він стає нажаль все менше. Працював в ДСБЕЗ, УБОЗ, начальником Соснівського РВ, ЧеркаськогоРВ. міліонів не нажив, будинків не на будував хоча і міг би. Запитайте у любого із його підлеглих і почуєте добрі відгуки як про фахівця справи. Обіжені завжди будуть хаяти порядних людей. Саме таких працівників треба висувати на начальника УМВС. Подивимось по справах нехай працює.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Коррупция - СТОП! 05.03.2014 10:58
Цитую правдоруб:
Цитую профи:
Начальник Управління МВС України в Черкаській області призначив:
полковника міліції Видру Станіслава Івановича тимчасово виконуючим обов’язки начальника УБОЗ УМВС України в Черкаській області- що не начальник, так в люсрацыю. ПОЗОР

видра і святченко - обидва з малої літери і хто працював в ВБЕЗі це самі що не є перші номери в люстраційному списку. Ці так звані борці з економічною злочинністю боролися лише там де можна вирвати хабаря для себе. В області економічна злочинність з обналами, хабарями, вимаганням досягла небаченних висот, а де були ці борці? скільки землі розікрадено де справи. З харченка видоїли сотню другу тисяч баксів і на волю. і так з усіма. ВСІ ХТО ВІДПОВІДАВ ЗА БОРОТЬБУ ЗІ ЗЛОЧИНАМИ В ЕКОНОМІЧНІЙ СФЕРІ САМІ ЗЛОЧИНЦІ!!!!!!!

Они приезжие или доморощенные? Если можно, то поподробнее.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 правдоруб 05.03.2014 10:22
Цитую профи:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Служивий 05.03.2014 10:00
Пристосуванець. В Соснівці треба буде працювати, а не займатись словоблудством, як він це робив на попередній посаді.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Колега 05.03.2014 00:27
Я так понял, что писать положительные отзывы о м..нтах - это правила дурного тона ;-) И все-же, зная Степановича и его отношение к делу скажу, что при всем желании "компры" не найдете ни сейчас, ни через 2 года службы на этой должности. Также желаю успехов лод..рям, нас...льникам и вз...точникам из Сосновки в поисках должности охранников супермаркета.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Справедливо 04.03.2014 23:17
Макар,то ви погаНо копали пыл Степановича!там шлейф ще й яркий!!!!......... пропало,до пришлось собы пару квартирой прикупить ще й за лишилось бабло на емираты!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 профи 04.03.2014 23:16
Начальник Управління МВС України в Черкаській області призначив:
полковника міліції Видру Станіслава Івановича тимчасово виконуючим обов’язки начальника УБОЗ УМВС України в Черкаській області- що не начальник, так в люсрацыю. ПОЗОР
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Нестор Іванович 04.03.2014 22:12
Мав нагоду мати справу з Іржавським (світ тісний). Незнаю, як і кому, а в тій ситуації, що знаю я він вчинив виключно порядно. Тому бажаю успіхів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 досье 04.03.2014 18:58
Цитую Makar:
Хороше рішення.Хоч один з новопризначених без шлейфа.

Шлейф: старый черкасский заробитчанин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 стабилизец 04.03.2014 18:51
Как то неравнодушен наш Бойко к "борцам с наркомафией". Этот тоже вроде бы в ОБНОНЕ работал.