Команда Вільних демократів ухвалила рішення створити інформаційну базу про ті родини черкащан, які готові прийняти кримчан у разі загострення конфлікту. Про це повідомив лідер Партії вільних демократів, екс-мер Черкас Сергій Одарич у своєму зверненні.

«До мене звертаються десятки черкасців із запитанням «Чим ми можемо допомогти країні?». Значна частина зголосилася прийняти сім’ї кримчан в разі, якщо в Криму виникне конфлікт. Наразі відкрита цілодобова гаряча лінія, і я прошу туди звертатися всіх, хто готовий виступити з такою гуманітарною місією: прийняти або родину, або дітей, або жінок наших військовослужбовців, які служать у Криму. Прошу всіх телефонувати за номером 56-33-47. Ви можете повідомити, яку кількість людей готові прийняти, які у вас є можливості і вказати свої дані», – зазначив Одарич.

Дивіться також ВІДЕО звернення

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #9 Форум розвитку Черкащини 05.03.2014 19:41
Цитую Христина:
Одарич зараз робить усе,

щоб знову усістися в крісло мера!
Цитую Христина:
Одарич практик, він каже, що робити
, та сам цього ніколи не зробить без ПіАРу сласної персони.
Перевірено роками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Мені не байдуже 05.03.2014 14:41
так шо ви там кажете, російські воєнні?! - ну-ну!
http://www.youtube.com/watch?v=jjYPfXx2pXI#t=34
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Дід Трохим 05.03.2014 11:49
Знаєте, ми так багато навоюємо. Хтось лізтиме на танк з "молотовим", а хтось з кущів прокоментує: піариться, зараза. Хоче потом фотку в інет викинути. Сумно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Читач 05.03.2014 11:48
Цитую отак хлопці.....:
у себе в Мошнах не одну сім'ю прийми, покажи приклад. :-)


Одарич в ФБ написав: готовий прийняти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 Васо 05.03.2014 11:04
Цитую Василь:
Цей с*аколиз Тулуба готовий піаритись на чому завгодно, лише б знову до корита пробратися.

Уважаемый, ..................... )))

Одаричу респект! Белоусов сидит в ....... Как и вся его братия в лице КПУ и ПР-овских депутатов, которые даже ....на сессию прийти во времена противостояния.

Партию коммунистов запретить, партию регионов разогнать! Продажные .... пусть к своему патрону Тулубу едут. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Оля 05.03.2014 10:58
Це справді мер!!!!!!!!!!!! !!!!!!! А не отой комуняка!!!! Женіть Білоусова з міста!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 отак хлопці..... 05.03.2014 10:45
у себе в Мошнах не одну сім'ю прийми, покажи приклад. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #2 Христина 05.03.2014 10:37
Одарич зараз робить усе, що мав би робити справжній черкаський мер.
Білоусов навіть не заїкнувся про це.
Та й опозиція лише створює і очолює Штаби спротиву.
Одарич практик, він каже, що робити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Василь 05.03.2014 10:31
Цей с*аколиз Тулуба готовий піаритись на чому завгодно, лише б знову до корита пробратися.