Ректор Київського інституту банківської справи, доктор економічних наук Василь Фурман у «Фейсбуці» відреагував на позицію члена Черкаської обласної Народної Ради Олександра Чуприни щодо кандидата на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації. Нагадаємо, що одним з претендентів на посаду Чуприна назвав і самого Фурмана.

«Нещодавно в інтернет – виданні «Прочерк», прочитав, що нібито, я кандидат на посаду Голови Черкаської обласної державної адміністрації. Мені, звичайно приємно, що люди мені довіряють та хочуть бачити на такій відповідальній посаді. Тим більше, що Шевченків край, моя батьківщина. Знаю, іде досить жорстка боротьба за посаду очільника області і тому довго так і не призначають. Партія «УДАР», членом якої я є, в коаліції, але не приймає участі в розподілі посадових портфелей. Для мене ніколи не була посада самоціллю в житті. Головне - що ти можеш зробити для рідного краю, щоб і Черкащина і Україна в цілому стали успішними у світі. Для мене сьогодні це суперціль мого життя і я шукаю шляхи її реалізації. Я щиро сподіваюся, що Черкаську ОДА очолить людина, яка зможе її прославити економічно, культурно і духовно, як у свій час це зробив наш земляк і геній українського народу Т.Г.Шевченко», – пафосно відреагував Фурман.

реклама

Коментарі  

 
0 #19 Есдеку стоп! 10.12.2014 14:27
Цитую Черкассы:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Потенциально ДА!Но я знаю людей,которые будут более эффективными и выполнят эту работу лучше чем я.Их кандидатуры пытаюсь всячески продвигать.

Прекрасный комментарий! Он говорит о том,что Вы боретесь с этой нечистью у власти, не ради портфеля,а действительно ради возможности жить нам всем по человечески,а не по скотски.Я уверен,что Вы господин Чуприна, вполне бы справились с ролью Головы админ. области,имея как профессиональны е навыки руководителя.так и главное -Человеческие качества.Однако Ваше решение и желание продвигать молодых, и амбициозных лидеров,достойн о всякого уважения.Молодец!!!Слава Украине! Героям Слава!

Аж гидко від того, як ретельно Чуприна копається в старих публікаціях, вислужуючись перед Фурманом: типу, це ж я, я, я тебе "рекомендував"! :-x Це ж треба було витягнуть цю статтю, написану 8 місяців тому! Самому не стидно, Чуприна чи як ти там себе зараз "перейменував"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 Черкассы 10.12.2014 12:57
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Увага:
Пан О.ЧУПРИНА, вы бы могли возглавить область... аа ?

Потенциально ДА!Но я знаю людей,которые будут более эффективными и выполнят эту работу лучше чем я.Их кандидатуры пытаюсь всячески продвигать.

Прекрасный комментарий! Он говорит о том,что Вы боретесь с этой нечистью у власти, не ради портфеля,а действительно ради возможности жить нам всем по человечески,а не по скотски.Я уверен,что Вы господин Чуприна, вполне бы справились с ролью Головы админ. области,имея как профессиональны е навыки руководителя.так и главное -Человеческие качества.Однако Ваше решение и желание продвигать молодых, и амбициозных лидеров,достойн о всякого уважения.Молодец!!!Слава Украине! Героям Слава!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #17 Выталій Ляшенко 24.09.2014 22:33
Цитую О.ЧУПРИНА:
Василю!В області наші "партнери" починають чорнити партію "УДАР",звинувачувати верхівку партії у співучасті в проплачуваному кадровому дерибані. Ти,друже, знаходишся ближче до партійного офісу.Прошу терміново донести до відома наших керманичів,що їх рішення повинні опиратися на колегіальну думку рядових місцевих членів партії.В іншому випадку буде біда.Про що йде мова Ти добре знаєш.

Це звернення до Василя Фурмана?Нехай висловить свою думку щодо кадрової політики УДАРУ.Про вигнаного міліціонера Бойка та Ткаченка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 О.ЧУПРИНА 24.09.2014 20:13
Молода,професій на й чесна людина.Працюючи губернатором підняв би область на новий рівень і перш за все в інтелектуальном у відношенні.Його кандидатська та докторська дисертації не куплені за гроші.За ним немає вкрадених баз відпочинку, отриманих відкатів за повернення ПДВ,продажу начебто знищених акцизних марок тощо.Він може сказати підлеглим:"Робіть так як я".Як народний депутат України достойно представить Черкащину в ВР.Успіхів Тобі Василю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Володимир 24.09.2014 19:34
Цитую Андрій:
На 199 окрузі Фурман-це технічний кандидат Ничипоренка.Саме Фурман на минулих виборах працював проти лідера опозиції Анатолія Бондаренка і допоміг Ничипоренку виграти вибори у Бондаренка.Ця парочка працює разом Ничипоренко-Фурман.

Толян Бондаренко це - лідер опозиції??? Це лідер Лисянських металоломщиків! Магніт його позивний. Видно Ничипіра тусня витягнула цю замітку за 5 березня!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Андрій 24.09.2014 18:18
На 199 окрузі Фурман-це технічний кандидат Ничипоренка.Саме Фурман на минулих виборах працював проти лідера опозиції Анатолія Бондаренка і допоміг Ничипоренку виграти вибори у Бондаренка.Ця парочка працює разом Ничипоренко-Фурман.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 maks & oleg 06.03.2014 20:33
Фурмана-в губернатори!!!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Черкасщанка 06.03.2014 19:36
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Marta:

Проханнячко,мож но скинути в газету,досьє на усіх претендентів і ваше,де родився,де вчився,в яких партіях перебував,і головне, де і на чому спалився протягом життя...СЛАВА УКРАЇНІ!!!(В ЧЕСТЬ ЮБІЛЕЮ кобзаря,подаруй те черкащанам гідну людину,кота в мішку не приймаємо).

Будь ласка наберіть в GOOGL П.І.Б.:Косюк Юрій Анатолійович,Фу рман Василь Миколайович,Вас ецький Олег Володимирович,С винарчук Олег Володимирович,П лакущий Сергій Володимирович,С кляров Віталій Леонідович.

Все очень достойные люди,способные возглавить область.Косюк ,Скляров и Свинарчук врядли согласятся.Сергея Плакущего знаю только по положительным отзывам знакомых, за Василия Фурмана -двумя руками.Спасибо г-ну О.ЧУПРИНЕ за инициативу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 О.ЧУПРИНА 06.03.2014 19:00
Цитую Marta:

Проханнячко,мож но скинути в газету,досьє на усіх претендентів і ваше,де родився,де вчився,в яких партіях перебував,і головне, де і на чому спалився протягом життя...СЛАВА УКРАЇНІ!!!(В ЧЕСТЬ ЮБІЛЕЮ кобзаря,подаруй те черкащанам гідну людину,кота в мішку не приймаємо).

Будь ласка наберіть в GOOGL П.І.Б.:Косюк Юрій Анатолійович,Фу рман Василь Миколайович,Вас ецький Олег Володимирович,С винарчук Олег Володимирович,П лакущий Сергій Володимирович,С кляров Віталій Леонідович.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Marta 06.03.2014 11:04
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Увага:
Пан О.ЧУПРИНА, вы бы могли возглавить область... аа ?

Потенциально ДА!Но я знаю людей,которые будут более эффективными и выполнят эту работу лучше чем я.Их кандидатуры пытаюсь всячески продвигать.

Проханнячко,мож но скинути в газету,досьє на усіх претендентів і ваше,де родився,де вчився,в яких партіях перебував,і головне, де і на чому спалився протягом життя...СЛАВА УКРАЇНІ!!!(В ЧЕСТЬ ЮБІЛЕЮ кобзаря,подаруй те черкащанам гідну людину,кота в мішку не приймаємо).