Сьогодні депутат Черкаської міськради Микола Булатецький ставитиме перед керівництвом чер4каської міліції вимогу про притягнення до відповідальності керівника обласної організації партії «Батьківщина» Анатолія Бондаренка.

Про це Булатецький повідомив в коментарі «Прочерку».

– Разом з генералом Миколою Каплієм, іншими представниками громадськості ми на підставі раніше наданих міліції документів вимагатимемо притягнення до відповідальності Анатолія Бондаренка. Більше того, я б навіть радив його арештувати, бо він досі співпрацює з бандитами, натравлює на людей бандитів, – сказав Булатецький.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 Правда 07.03.2014 22:22
Саме через загрозу "мити парашу", Толик хоче свого міліціянта,але не цього разу- наступна політична партія "БАБАНИ"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Людмила 06.03.2014 03:10
Микола Іванович, Ви праві, дивлячись те відео -бачила багато знайомих черкаських м...рд,наступного разу візьміть з собою однодумців більше, мене також покличте, відлупцюємо цього ....- бондаренка, щоб боявся і проводив свої приватні мітинги по скайпу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Петрович 05.03.2014 19:29
він вже і в Сочі з'їздив, і 10 тисяч автомайданівців привіз, і власну сотню самооборони створив, і "правий сектор до Яроша за вухо зводив. Залишилось лише Бондаренка посадити :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Наталка 05.03.2014 18:43
Булатецький вже приміряє крісло секретаря міскої ради? Останнім часом з "ботічеллі" не вилазить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Леонід 05.03.2014 18:00
Медитації у смітнику не пішли Миколі Івановичу на користь... /////////
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Котигорошко 05.03.2014 14:32
Без погодження з Каплієм аферист Булатецький використовує його ім`я. Будьте обережні: ПЕРЕД ВАМИ НАБІЛЬШИЙ ПРОВОКАТОР ОБЛАСТІ! :P :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Реально 05.03.2014 14:17
началось... предлагаю меряцца, кто больше любит неньку-Украину
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 D-or Or 05.03.2014 13:57
"...kat panue..."
TARAS SHEVCHENKO.


KARA... katam... bude...!!!

I nexaj ni odyn 4Katilo... cjoho... ne zabude.....!!!!!
Anty4Katyla... ---
NARODNA NACIONALJNA DUXOVNA... Orijan=Orachiv=Rusiv=Ukrainciv PERUNA... Haty-Syla...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Олександрович 05.03.2014 13:24
Нарешті, Миколо Івановичу, Ви почали займатися справді корисною людям справою. От тут громада Вас реально підтримує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Інквізитор 05.03.2014 13:16
Миколо Івановичу, то давно вже потрібно було ініціювати усунення даної особи з політикуму області, а ви вуса все чешете. Чого чекаємо, поки Бондаренко по дзвінку з Київа на посаду сяде і коріння пусте, чи залишки заводів в області подорізає. Ворушіться шановний, тим паче Вам бали набирать потрібно, за просижування у смітниках.